Menu strony
Samopoczucie
pani w basenie

Miejsca stworzone z myślą o paniach

Niewiele jest rzeczy, jakie umieją lepiej poprawiać kobiecy humor niż fryzjer. Choć wydaje się, iż SPA także może się sprawdzić. Dlaczego? O tym poniżej.
słoneczne łączki

Słoneczne łączki na jesienną chandrę

Woda, palmy, muskające skórę światło – czy taki relaks jest realny zimą w centrum miasta? Jak się okazuje, owszem. W zawrotnym tempie rośnie popularność tzw. słonecznych łączek, czyli programu stworzonego na wzór naturalnego słońca. Taki sposób na relaks - w połączeniu z egzotyczną aranżacją - jest serwowany przez coraz większą ilość hoteli i ośrodków SPA.
wella maska do włosów

Z jakich usług korzystamy najchętniej u fryzjera?

Fryzjer to ten typ zawodu, którego istnienia nie trzeba na pewno nikomu tłumaczyć. Zwłaszcza kobiety chętnie korzystają z usług fryzjerów. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie całkowitą zmianę imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie poprawia się, to i my same jakoś tak chętniej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą doskonałych dłoni mistrzów fryzjerskich, którzy używają do tego coraz bardziej skomplikowanych narzędzi.
medycyna estetyczna

Znane działania medycyny estetycznej. Co warto wybrać przed sezonem letnim?

Bardzo często wraz z przyjściem wiosny, przychodzą nam do głowy myśli o zmianach w wyglądzie. Odświeżająca wizyta u kosmetyczki, cykl masaży, dogłębny peeling i maski z algami to jednak czasem za mało. Sporo kobiet wie, że medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom. Niedoskonałości dermatologiczne albo przebarwienia po przebytych chorobach mogą być usunięte w takim salonie, ale czy potrzebujemy działania silnych preparatów lub skalpela, czy wystarczy cykl zabiegów wiązką laserową oceni dermatolog.