Menu strony
Samopoczucie
medycyna estetyczna

Znane działania medycyny estetycznej. Co warto wybrać przed sezonem letnim?

Bardzo często razem z przyjściem wiosny, przychodzą nam do głowy myśli o zmianach w wyglądzie. Dodająca energii wizyta u kosmetyczki, kilka masaży, dogłębny peeling i maski z algami to jednak czasem za mało. Sporo kobiet ma świadomość, iż medycyna estetyczna zaspokoi ich oczekiwania i wymagania. Niedoskonałości kosmetyczne lub przebarwienia po chorobach z przeszłości mogą być usunięte w takim gabinecie, ale czy wymagamy działania silnych preparatów lub skalpela, czy pomoże seria zabiegów wiązką laserową zdecyduje dermatolog.
słoneczne łączki

Słoneczne łączki na jesienną chandrę

Woda, palmy, muskające skórę światło – czy taki relaks jest realny zimą w centrum miasta? Jak się okazuje, owszem. W zawrotnym tempie rośnie popularność tzw. słonecznych łączek, czyli programu stworzonego na wzór naturalnego słońca. Taki sposób na relaks - w połączeniu z egzotyczną aranżacją - jest serwowany przez coraz większą ilość hoteli i ośrodków SPA.
pani w basenie

Miejsca stworzone z myślą o paniach

Niewiele jest spraw, jakie umieją lepiej poprawiać damski nastrój aniżeli fryzjer. Chociaż wydaje się, iż SPA także się sprawdza. Dlaczego? O tym poniżej.
wella maska do włosów

Z jakich usług korzystamy najchętniej u fryzjera?

Fryzjer to ten typ zawodu, którego istnienia nie trzeba na pewno nikomu tłumaczyć. Zwłaszcza kobiety chętnie korzystają z usług fryzjerów. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie całkowitą zmianę imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie poprawia się, to i my same jakoś tak chętniej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą doskonałych dłoni mistrzów fryzjerskich, którzy używają do tego coraz bardziej skomplikowanych narzędzi.