Menu strony
Wesela
autobus

Jaki zespół muzyczny Legionowo ma szansę nam zaproponować oprawę muzyczną?

Podczas wesela chcemy, by różni goście się właściwie zabawili, przez to poszukujemy takiego zespołu, który będzie potrafił porwać do zabawy ludzi o różnym usposobieniu.
Para młoda z tortem

Planowanie własnego wesela bynajmniej nie jest takie łatwe - rozpocznij przygotowania z nami już dziś!

Dzień ślubu i wesela to bez wątpliwości jeden z najważniejszych dni w całym życiu. Jeśli ten wielki dzień jest jeszcze przed Tobą, ale na Twoim palcu już błyszczy śliczny pierścionek, wtedy oczywiście powinnaś zacząć przygotowania do tego wielkiego dnia.
kadr - ślub

Jak wybrać odpowiednią salę na własne wesele, aby naprawdę ono było .

Często się mówi, że wesele się ma tylko jeden raz w życiu, i faktycznie przy dużej ilości małżeństw faktycznie tak będzie. Z tego też powodu przyszli małżonkowie bardzo się starają, aby ten niezwykły dzień był niezapomnianym przeżyciem. A różnych organizacyjnych spraw przez weselem jest rzeczywiście dużo, każdy kto kiedyś to przechodził na pewno wszystko potwierdzi. Po pierwsze trzeba znaleźć jakiś lokal, w którym wszystko się odbędzie, zamówić fotografa i kamerzystę, a także wybrać suknię ślubną, elegancki garnitur dla Pana Młodego, zaproszenia czy wystrój kościoła. Często organizacja wszystkiego może się przeciągnąć na wiele miesięcy, lecz w dużej mierze bierze się to z tego, że termin wesela w dużej mierze zależny jest od tego, w jakim czasie będzie dostępna jakaś sala. Wybór sal jest faktycznie duży, ale są miejsca bardziej popularne, lepsze, i takie, co do których opinie są bardzo różne. Te najlepsze sale weselne Wrocław mają niekiedy nawet dwuletnie rezerwacje, więc planując swój ślub należy się z tym liczyć.
Dekoracje sali weselnej

Świetne pomysły na organizację swojego ślubu i wesela

Ślub oraz wesele to jedne z takich uroczystości, które pozostają w naszej głowie na znaczne lata, a co się z tym łączy, musimy dołożyć wielkich starań, żeby wszystko było dokładnie po naszej myśli. Właśnie z tego powodu należy także być niezrażonym, wciąż szukać dokładnie takich rzeczy, o jakich od samego początku marzyliśmy. Jedynie doszlifowując te wszystkie detale możemy być pewni, iż całość przebiegnie świetnie po naszej myśli.
świadkowe na weselu

Wesele to poważna sprawa. Jak dobrze je zorganizować?

Kiedy decydujemy się zalegalizować związek małżeński, to staje przed nami sporo różnych rzeczy do załatwienia. Musimy zarezerwować kościół, czy urząd stanu cywilnego, trzeba kupić rzeczy, bukiety, wódkę, ale również musimy zatroszczyć się o to, aby później po tej uroczystości zaproszeni posiadali szansę się wybawić i właściwie uczcić tak ważny moment w naszym życiu.
samochód do ślubu

Przygotowania do uroczystości ślubnej to wyzwanie!

Przygotowania do ślubu i zabawy weselnej są niesamowicie żmudne, mocno stresujące, a do tego zabierają masę kasy. Jednakże trudno jakoś się skarżyć - przecież bardzo często tego typu przygotowania są niejako perfekcyjnym sprawdzianem przedmałżeńskim.
Weselny niezbędnik Panny Młodej

Weselny niezbędnik Panny Młodej

Sezon ślubny już się rozpoczął. Te z Was, które mają ten dzień przed sobą, na pewno zastanawiają się, co należy mieć przy sobie, aby nie zaskoczyła Was żadna nieprzewidziana sytuacja.
Przyjęcie weselne

Najem sali nie jest niczym trudnym

Sale szkoleniowe Wrocław proponuje nam w różnorakiej wielkości
moda ciążowa

Elegancka przyszła mama – kreacje na spotkania i uroczystości rodzinne.

Ciąża, to cudowny i wyjątkowy czas dla kobiety. Również rodzina z utęsknieniem oczekuje narodzin dziecka, któremu pokaże świat i przekaże tradycje rodzinne.

Projektanci mody ciążowej firmy Haltex zadbali o to, by przyszłe mamy nie unikały spotkań z rodziną i przyjaciółmi z powodu tak błahego, jakim jest brak modnej kreacji.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.
1 2