Menu strony
Wesela
autobus

Jaki zespół muzyczny Legionowo ma szansę nam zaproponować oprawę muzyczną?

W czasie wesela chcemy, żeby różni goście się odpowiednio zabawili, przez to szukamy takiego zespołu, który będzie umiał zachęcić do zabawy ludzi o różnym charakterze.

Fotograf ślubny gwarantuje rewelacyjną jakość swoich usług

Przygotowując się do ślubu bierzemy pod uwagę dużo kryteriów. Dobrze jest sprawdzać teraźniejsze trendy, jakie są prezentowane również przez blogerów i blogerki w sieci. Dzięki ich opiniom trafimy na odpowiednie rozwiązanie dla nas, natomiast z pomocą nadejdzie fotograf ślubny. Bogate i szczególnie zróżnicowane portfolio profesjonalisty jest chętnie przeglądane przez osoby jeszcze niezdecydowane. Niezwykłe i znakomicie skomponowane ze sobą zdjęcia przypadły do gustu już sporej liczbie osób.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.
Weselny niezbędnik Panny Młodej

Weselny niezbędnik Panny Młodej

Sezon ślubny już się rozpoczął. Te z Was, które mają ten dzień przed sobą, na pewno zastanawiają się, co należy mieć przy sobie, aby nie zaskoczyła Was żadna nieprzewidziana sytuacja.
kadr - ślub

Jak wybrać odpowiednią salę na własne wesele, aby naprawdę ono było .

Często się mówi, że wesele się ma tylko jeden raz w życiu, i faktycznie w przypadku większości małżeństw dokładnie tak będzie. Z tego też powodu przyszli małżonkowie dokładają wszelkich starań, żeby ten niezwykły dzień był niezapomnianą chwilą. A rozmaitych spraw organizacyjnych przez weselem jest naprawdę sporo, każdy kto kiedyś to przechodził na pewno wszystko potwierdzi. Po pierwsze trzeba znaleźć jakiś lokal, w jakim uroczystość się odbędzie, znaleźć fotografa i kamerzystę, a dodatkowo wybrać suknię ślubną, elegancki garnitur dla narzeczonego, zaproszenia czy wystrój kościoła. Niekiedy organizacja wszystkiego może się przeciągnąć na wiele miesięcy, lecz w dużej mierze bierze się to z tego, że termin wesela w dużej mierze zależny jest od tego, w jakim czasie znajdzie się odpowiednią salę. Wybór sal jest faktycznie duży, lecz są miejsca lepsze, bardzo popularne, i takie, co do jakich opinie są bardzo różne. Te najpopularniejsze sale weselne Wrocław mogą mieć nawet dwuletnie rezerwacje, tak więc zaczynając planowanie ślubu należy mieć to na uwadze.
świadkowe na weselu

Wesele to poważna sprawa. Jak dobrze je zorganizować?

Gdy decydujemy się zalegalizować związek małżeński, to pojawia się przed nami mnóstwo przeróżnych problemów do załatwienia. Należy zarezerwować kościół, lub urząd stanu cywilnego, musimy wybrać ubrania, kwiaty, alkohol, ale również powinniśmy zatroszczyć się o to, żeby później po całej ceremonii bliscy mieli szansę się wytańczyć i właściwie zaznaczyć tak istotny moment w naszym życiu.
Para młoda z tortem

Planowanie własnego wesela bynajmniej nie jest takie łatwe - rozpocznij przygotowania z nami już dziś!

Dzień ślubu i wesela to z pewnością jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Jeśli ten piękny dzień jest jeszcze przed Tobą, ale na Twym palcu już błyszczy wymarzony pierścionek, wówczas bez wątpienia powinnaś zacząć przygotowania do tego wielkiego dnia.
moda ciążowa

Elegancka przyszła mama – kreacje na spotkania i uroczystości rodzinne.

Ciąża, to cudowny i wyjątkowy czas dla kobiety. Również rodzina z utęsknieniem oczekuje narodzin dziecka, któremu pokaże świat i przekaże tradycje rodzinne.

Projektanci mody ciążowej firmy Haltex zadbali o to, by przyszłe mamy nie unikały spotkań z rodziną i przyjaciółmi z powodu tak błahego, jakim jest brak modnej kreacji.
Przyjęcie weselne

Najem sali nie jest niczym trudnym

Jeśli mamy spotkanie biznesowe to sale konferencyjne Wrocław nam proponuje
samochód do ślubu

Przygotowania do uroczystości ślubnej to wyzwanie!

Przygotowania do dnia ślubu oraz wesela są wielce trudne, irytujące, a do tego zabierają masę pieniędzy. Jednakowoż trudno się skarżyć - przecież w wielu przypadkach takowe przygotowania są niejako perfekcyjnym sprawdzianem przedmałżeńskim.