Menu strony
Wesela
autobus

Jaki zespół muzyczny Legionowo ma szansę nam zaproponować oprawę muzyczną?

W czasie wesela pragniemy, żeby różni goście się dobrze bawili, dlatego szukamy takiego zespołu, który będzie potrafił porwać do zabawy ludzi o różnorakim usposobieniu.

Fotograf ślubny gwarantuje rewelacyjną jakość swoich usług

Przygotowując się do ślubu bierzemy pod uwagę wiele kryteriów. Dobrze jest oglądać teraźniejsze trendy, jakie są prezentowane również przez blogerów i blogerki w internecie. Dzięki ich sugestiom trafimy na właściwe rozwiązanie dla nas, a z pomocą przyjdzie fotograf ślubny. Bogate i niezwykle zróżnicowane portfolio fachowca jest ochoczo przeglądane przez osoby jeszcze niezdecydowane. Wyjątkowe i znakomicie skomponowane ze sobą zdjęcia przypadły do gustu już wielu osobom.
Para młoda z tortem

Planowanie własnego wesela bynajmniej nie jest takie łatwe - rozpocznij przygotowania z nami już dziś!

Dzień ślubu i wesela to na pewno jeden z najpoważniejszych dni w całym życiu. Jeżeli ten wielki dzień jest jeszcze przed Tobą, ale na Twoim palcu już lśni piękny pierścionek, wtedy na pewno powinnaś rozpocząć przygotowania do tego pięknego dnia.
kadr - ślub

Jak wybrać odpowiednią salę na własne wesele, aby naprawdę ono było .

Często się mówi, że wesele będzie się miało tylko jeden raz w życiu, i faktycznie przy dużej ilości małżeństw faktycznie tak jest. Dlatego też przyszli małżonkowie dokładają wszelkich starań, żeby ten niezwykły dzień był niezapomnianym przeżyciem. A różnych spraw organizacyjnych przez weselem jest naprawdę sporo, każdy kto kiedyś to przechodził na pewno wszystko potwierdzi. Po pierwsze należy zarezerwować jakiś lokal, w którym uroczystość się odbędzie, zamówić kamerzystę i fotografa, a także wybrać suknię ślubną, garnitur dla narzeczonego, wystrój kościoła czy zaproszenia. Niekiedy organizacja całości może się przeciągnąć na długie miesiące, ale w dużej mierze bierze się to z tego, że termin ślubu w dużym stopniu będzie zależny od tego, w jakim terminie będzie dostępna jakaś sala. Ich wybór jest naprawdę duży, lecz są miejsca lepsze, bardzo popularne, i takie, co do których opinie są bardzo różne. Te najpopularniejsze sale weselne Wrocław mają niekiedy rezerwacje nawet na dwa lata, tak więc zaczynając planowanie ślubu trzeba mieć to na uwadze.
Przyjęcie weselne

Najem sali nie jest niczym trudnym

Sale szkoleniowe Wrocław oferuje nam w różnej wielkości
samochód do ślubu

Przygotowania do uroczystości ślubnej to wyzwanie!

Przygotowania do uroczystości ślubnej i wesela są niesamowicie trudne, bardzo stresujące, a do tego zabierają wiele kasy. Jednakowoż trudno jakoś się skarżyć - przecież bardzo często tego typu przygotowania są niejako idealnym sprawdzianem przedmałżeńskim.
świadkowe na weselu

Wesele to poważna sprawa. Jak dobrze je zorganizować?

Kiedy decydujemy się zawrzeć związek małżeński, to staje przed nami sporo różnych rzeczy do zorganizowania. Musimy umówić księdza, albo urząd stanu cywilnego, trzeba wybrać ubrania, bukiety, wódkę, lecz także należy zatroszczyć się o to, aby później po całej uroczystości goście posiadali szansę się zabawić i dobrze zaznaczyć tak istotny moment w naszym życiu.
Weselny niezbędnik Panny Młodej

Weselny niezbędnik Panny Młodej

Sezon ślubny już się rozpoczął. Te z Was, które mają ten dzień przed sobą, na pewno zastanawiają się, co należy mieć przy sobie, aby nie zaskoczyła Was żadna nieprzewidziana sytuacja.
Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku - od czego zacząć?

Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.
moda ciążowa

Elegancka przyszła mama – kreacje na spotkania i uroczystości rodzinne.

Ciąża, to cudowny i wyjątkowy czas dla kobiety. Również rodzina z utęsknieniem oczekuje narodzin dziecka, któremu pokaże świat i przekaże tradycje rodzinne.

Projektanci mody ciążowej firmy Haltex zadbali o to, by przyszłe mamy nie unikały spotkań z rodziną i przyjaciółmi z powodu tak błahego, jakim jest brak modnej kreacji.