Menu strony
Spódnica

Długość maxi w stylu Vanessy Hudgens

Zwiewne, sięgające ziemi spódnice i sukienki to prawdziwy must have tego letniego sezonu! Vanessa Hudgens wie o tym, jak nikt inny. Aktorka wierna jest tej długości od dawna, co więcej – lubi z nią eksperymentować. Właśnie dlatego postanowiliśmy podpatrzeć jej stylizacje. Która z nich podoba się Wam najbardziej?

Czerń i złoto – połączenie barokowe na zwykły dzień

Zespolenie kolorów: złoty z czarnym to absolutny hit w teraźniejszym jak i w nadchodzącym sezonie. I można stwierdzić, że nie bez wpływu na to pozostała barokowa kolekcja znanej marki Dolce & Gabbana, która w wybitnie królewski sposób połączyła z sobą dwa rodzaje kolorów.
Kwiatowe inspiracje

Kwiatowe inspiracje

Trend na wzory kwiatowe jak bumerang wraca do nas niemal każdej wiosny. Czasem stanowi motyw przewodni kolekcji, innym razem walczy o pałeczkę pierwszeństwa
z innymi printami. Niezależnie jednak od tego, czy dominuje czy współistnieje, jest bezkonkurencyjny jako nawiązanie do budzącej się do życia przyrody.
kosmetyki

Przystosowywanie ubrań

W ofercie sklepów jest sporo ofert różnych, atrakcyjnych ubiorów. Od tych najbardziej zwariowanych, często jedno sezonowych, po te perfekcyjne, jakie popularne są stale.