Menu strony
Marynarki
moda

Szafa dla mężczyzny w sypialni

Bardzo praktyczną rzeczą w życiu każdego osobnika męskiego jest jest blichtr. Dlaczego zatem i szafa dla mężczyzny nie miałaby być ekskluzywna? Doradzamy, w jaki sposób wyekwipować szafę mężczyzny.


Szafa dla mężczyzny w sypialni

Prawdziwy pan, jak wiadomo nie użala się nad sobą (że nie może odnaleźć w szufladzie skarpet do pary) i nie cofnie się przed najogromniejszym wyzwaniem (utrzymanie ładu w garderobie).
outlet hurt

Wszyscy kochamy piękne ubrania, na nieszczęście nie zawsze stać nas na kupowanie nowych oraz kosztownych ubrań

Jeśli kochamy dość często wymieniać garderobę i nabywać nowiutkie i modne sukienki, koszule czy marynarki, a nie mamy dostatecznie dużo pieniędzy, żeby w każdym miesiącu regularnie bywać w sklepach z odzieżą, to należy pomyśleć nad faktem, czy nie kupować rzeczy używanych.


Camel activ moda męska

Moda dla aktywnych mężczyzn

Camel activ, to marka oparta na aktywnym stylu życia. Z tego powodu zwróciła uwagę w swojej nowej kolekcji wiosna/lato na korzenie człowieka i odkryła Afrykę, kolebkę ludzkości naznaczoną mocnymi wartościami, które przekazywane z pokolenia na pokolenie, przetrwały aż do dzisiejszych czasów.
Stylizacja na niepogodę!

Deszczowa piosenka, czyli stylizacje na niepogodę!

Kolorowe marynarki i żakiety to coś, co na pewno warto nosić w te ponure i pochmurne dni, które ostatnio nastały. W duecie z odpowiednimi dodatkami nie tylko ożywią choćby najzwyklejszy look, ale też sprawią, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie! Nie wierzysz? Zobacz sama!
Lookbook Gatta Bodywear wiosna/lato 2012

Lookbook Gatta Bodywear wiosna/lato 2012

Gatta przygotowała lookbook najnowszej kolekcji gatta Bodywear. Lekkie, wiosenne propozycje pochodzącą z dwóch całkowicie różnych, ale bardzo kobiecych linii „Off-white” i „Pleasures”. Stylizacje są efektem pracy stylisty Pawła Marczewskiego. Delikatne, sensualne zdjęcia wykonał natomiast fotograf Wojtek Wojtczak. Lookbook Gatta Bodywear jest dokładnie taki jak cała kolekcja: subtelny, różnorodny i glamour.
moda damska FIGL

Jak się ubrać na rozmowę o pracę?

Pierwsze spotkanie z ewentualnym przyszłym przełożonym jest okazją, aby zaprezentować siebie w jak najlepszym świetle. Pierwsze wrażenie, które zrobimy na pracodawcy zaprocentuje podczas przyszłej współpracy. Aby zostać dobrze zapamiętanym nie wystarczy mieć wiedzę z danego tematu, trzeba jeszcze się odpowiednio ubrać.

Długość maxi w stylu Vanessy Hudgens

Zwiewne, sięgające ziemi spódnice i sukienki to prawdziwy must have tego letniego sezonu! Vanessa Hudgens wie o tym, jak nikt inny. Aktorka wierna jest tej długości od dawna, co więcej – lubi z nią eksperymentować. Właśnie dlatego postanowiliśmy podpatrzeć jej stylizacje. Która z nich podoba się Wam najbardziej?
buty damskie

Jakie marynarki Łódź ma okazję nam zaproponować?

Właściwy ubiór to podstawa.Jeśli pragniemy się czuć właściwie sami ze sobą i jednocześnie, pragniemy posiadać utrzymaną wysoką pewność siebie w towarzystwie, to musimy zatroszczyć się o właściwy ubiór. Im lepiej będzie do nas dopasowany, im pewniej będziemy się w nim czuć, tym znaczniejsza będzie szansa, że będziemy wyglądać na ludzi zadowolonych, pewnych siebie, którym warto wierzyć.