Menu strony
Marynarki
Stylizacja na niepogodę!

Deszczowa piosenka, czyli stylizacje na niepogodę!

Kolorowe marynarki i żakiety to coś, co na pewno warto nosić w te ponure i pochmurne dni, które ostatnio nastały. W duecie z odpowiednimi dodatkami nie tylko ożywią choćby najzwyklejszy look, ale też sprawią, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie! Nie wierzysz? Zobacz sama!

Długość maxi w stylu Vanessy Hudgens

Zwiewne, sięgające ziemi spódnice i sukienki to prawdziwy must have tego letniego sezonu! Vanessa Hudgens wie o tym, jak nikt inny. Aktorka wierna jest tej długości od dawna, co więcej – lubi z nią eksperymentować. Właśnie dlatego postanowiliśmy podpatrzeć jej stylizacje. Która z nich podoba się Wam najbardziej?
Camel activ moda męska

Moda dla aktywnych mężczyzn

Camel activ, to marka oparta na aktywnym stylu życia. Z tego powodu zwróciła uwagę w swojej nowej kolekcji wiosna/lato na korzenie człowieka i odkryła Afrykę, kolebkę ludzkości naznaczoną mocnymi wartościami, które przekazywane z pokolenia na pokolenie, przetrwały aż do dzisiejszych czasów.
buty damskie

Jakie marynarki Łódź ma okazję nam zaproponować?

Niezwykle ważny okazuje się być odpowiedni ubiór.Jeśli chcemy się czuć dobrze sami ze sobą i równocześnie, chcemy mieć utrzymaną odpowiednią pewność siebie w towarzystwie, to musimy zadbać o odpowiedni ubiór. Im lepiej będzie do nas dobrany, im lepiej będziemy się w nim czuć, tym znaczniejsza będzie szansa, że będziemy prezentować się na ludzi szczęśliwych, pewnych siebie, którym warto zaufać.
moda

Szafa dla mężczyzny w sypialni

Niesłychanie praktyczną rzeczą w życiu osobnika męskiego jest jest blichtr. Dlaczego więc i garderoba dla mężczyzny nie miałaby być ekskluzywna? Radzimy, jak urządzić szafę mężczyzny.


Szafa dla mężczyzny w sypialni

Autentyczny pan, jak wiemy nie użala się nad sobą (iż nie może znaleźć w szufladzie skarpetek do pary) i nie cofa się przed największym nawet wyzwaniem (utrzymanie porządku w garderobie).
outlet hurt

Wszyscy kochamy piękne ubrania, na nieszczęście nie zawsze stać nas na kupowanie nowych oraz kosztownych ubrań

Jeżeli lubimy dość często wymieniać zawartość szafy i kupować nowiutkie i modne sukienki, koszule czy garsonki, a nie mamy dostatecznie dużo pieniędzy, żeby co miesiąc cyklicznie wydawać wypłatę w butikach z odzieżą, to należy zastanowić się nad faktem, czy nie nabywać rzeczy używanych.


Lookbook Gatta Bodywear wiosna/lato 2012

Lookbook Gatta Bodywear wiosna/lato 2012

Gatta przygotowała lookbook najnowszej kolekcji gatta Bodywear. Lekkie, wiosenne propozycje pochodzącą z dwóch całkowicie różnych, ale bardzo kobiecych linii „Off-white” i „Pleasures”. Stylizacje są efektem pracy stylisty Pawła Marczewskiego. Delikatne, sensualne zdjęcia wykonał natomiast fotograf Wojtek Wojtczak. Lookbook Gatta Bodywear jest dokładnie taki jak cała kolekcja: subtelny, różnorodny i glamour.
moda damska FIGL

Jak się ubrać na rozmowę o pracę?

Pierwsze spotkanie z ewentualnym przyszłym przełożonym jest okazją, aby zaprezentować siebie w jak najlepszym świetle. Pierwsze wrażenie, które zrobimy na pracodawcy zaprocentuje podczas przyszłej współpracy. Aby zostać dobrze zapamiętanym nie wystarczy mieć wiedzę z danego tematu, trzeba jeszcze się odpowiednio ubrać.