Menu strony
Sylwetka

Nieco bardziej puszyste panie mogą piękniej wyglądać!

W zestawieniach najpiękniej ubierających się pań właśnie mieszkanki Polski uzyskują bardzo dobre pozycje. Wiadoma kwestia: to zależy od masy czynników, kobiety są bardzo różne, ale generalnie można powiedzieć, że wiele w tym twierdzeniu prawdy.
kobieta na plaży

Okres urlopów i letniego wypoczynku zbliża się szybkimi krokami. Cieszy wszystkich, mężczyzn, kobiety i dzieci. Jednak nikt bardziej niżdamska część nie przygotowuje się na pierwsze wyjścia na plażę. I czuje niepokój

Damy już pod koniec zimy zaczynają o tym rozważać i podejmować pierwotne kroki, aby później móc z pychą i bez skrępowania wyjść na plaże. Taka jest damska usposobienie i nie ma źródła do tego, aby z nią bić się. Od zawsze przecież niezwykle zwracają uwagę na mankamenty własne sylwetki, ale w dążeniu do doskonałości mają swoich sprzymierzeńców.
Figura na lato

Figura na lato

Wakacje za pasem, najwyższy czas zadbać o sylwetkę i kondycję naszej skóry. Spóźnialscy mogą skorzystać z ekspresowych zabiegów skutecznie poprawiających figurę.
Manekin

Modni panowie

Moda to, wbrew powszechnej opinii, hobby nie tylko pań. Też panowie zwracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Stąd też w modnych czasopismach oraz w internecie jest mnóstwo porad, które pozawalają panom określić typy sylwetek męskich oraz dopasować właściwy ubiór.
buty

Buty dla pań i buty dla panów

W sklepach obuwniczych jest ogromny wybór obuwia. Trudno się połapać w tym, co jest naprawdę modne, a co tak naprawdę jest modne od kilku sezonów. Powinniśmy jednak nadążać za trendami obowiązującymi w damskim obuwiu. Dzięki temu możemy znaleźć porządne obuwie, które będą nam służyć przez parę miesięcy. Na sto procent, gdy wybierzemy buty damskie carinii będziemy mieli pewność, że obuwie jest rzeczywiście świetnej jakości i w dodatku bardzo dobrze wygląda.
sylwetka

Piękna sylwetka bez wysiłku

Przed nami Święta, Sylwester i okres Karnawału. Wszyscy w tym czasie pragniemy czuć się wyjątkowo, pięknie i atrakcyjnie. Ale jak zmieścić się w kreację sylwestrową po kilku dniach uroczego lenistwa i nieumiarkowania w jedzeniu i piciu? Są na to co najmniej trzy sposoby. Dodajmy jeszcze: przyjemne sposoby, bez wyrzeczeń, stresu i… skalpela.
pokaz mody damskiej

Każda kobieta może wyglądać świetnie, niezależnie od wieku czy figury

Zdarza się, że nawet najbardziej zgrabna sylwetka wygląda nieatrakcyjnie w pewnych ubraniach. Bywa też, że nawet dość wysokie panie z lekką nadwagą mogą tak dopasować ubiór do swojej figury, że prezentują się dobrze niezależnie od tuszy. Jak dopasowywać ubrania?
kostium kąpielowy

Jak dobrać kostium do figury?

Odpowiednio dobrany strój na plażę znakomicie podkreśli atuty kobiecej figury. Stylistka marki Every Nature, Dorota Sikorska, podpowiada, jak dobrać fason kostiumu, by znakomicie eksponować walory sylwetki.

Odpowiednia sylwetka i strój - marzenie każdej kobiety

Zima dobiega końca, wiosna już tuż tuż – jest to idealny okres na to, aby rozgrzać sztywne kości i odrobinę podreperować sylwetkę. Nie tylko poprawi się kondycja i poziom zdrowia całego ciała – ładna sylwetka nada się zawsze, czy po to, żeby wciąż na nowo wprawiać w zachwyt swojego partnera czy partnerkę, czy też ze względu na to, by łatwiej było nawiązać nową znajomość, jeśli jesteś singlem, czy też po to, by w razie konieczności iść do doktora bez odrobiny wstydu. Pomijając to znajdujące się w świetnej kondycji ciało powoduje, że także duchowo lepiej się każdy czuje, a to można dostrzec w jego wzroku, energii i usposobieniu – ważny krok do wywołania dobrego wrażenia na wszystkich i łatwiejszego osiągania sukcesów.
spodnie rurki

Pogadanka o obecnej modzie. Którym sposobem to co damskie stało się również męskie?

Bieg za modą prowadzi niekiedy do kuriozalnych momentów. Wiele person obecnie nie może się uporać z faktem, że moda męska niezwykle zniewieściała, a stroje kobiet stała się tak ofensywna. A wszystko rozpoczęło się od subkultur. Skejci, skini i wszyscy pozostali próbowali przełamywać granice. To oni wprowadzili wśród swoich uniwersalne ubrania, przez które w dużej liczbie przypadków dziewczyny upodabniają się do chłopaków.
1 2