Menu strony
Sylwetka
spodnie rurki

Pogadanka o obecnej modzie. Którym sposobem to co damskie stało się również męskie?

Bieg za modą doprowadza niekiedy do dziwnych sytuacji. Dużo osób obecnie nie może się uporać z faktem, że moda męska niezwykle zniewieściała, a stroje kobiet stała się tak ofensywna. A całość zaczęła się od podkultur. Skejci, skini oraz wszyscy inni próbowali przekraczać granice. To oni użyli wśród braci uniwersalne ciuchy, przez które często dziewczyny upodabniają się do facetów.
kobieta na plaży

Okres urlopów i letniego wypoczynku zbliża się szybkimi krokami. Cieszy wszystkich, mężczyzn, kobiety i dzieci. Jednak nikt bardziej niżdamska część nie przygotowuje się na pierwsze wyjścia na plażę. I czuje niepokój

Kobiety już pod koniec zimy zaczynają o tym rozważać i podejmować początkowe kroki, aby potem móc z wyniosłością i bez skrępowania wyjść na plaże. Taka jest dziewczęca natura i nie ma powodów do tego, aby z nią mocować się. Od zawsze przecież zwracają uwagę na wady swojej sylwetki, ale w dążeniu do doskonałości mają swoich sprzymierzeńców.
moda XL

Najnowsza kolekcja Maxi Quelle

To już czas na nową kolekcję Maxi Quelle! Na blisko 120 stronach zaprezentowano kolekcje pokazujące, że nawet w rozmiarze XL można wyglądać modnie. Najnowsze trendy w wygodnych i tuszujących niedoskonałości formach. A te kolory… Na dodatek wszystkie rozmiary od 44 do 54 w jednej cenie! Poczuj już dziś powiew wiosennych trendów.
moda

Co każda kobieta powinna trzymać w swojej garderobie? Jakiego rodzaju ciuchy z pewnością powinny się tam znaleźć?

Moda damska to temat na długie opowieści. Jak moda bowiem, to od razu jest utożsamiana z wielką szafą młodej dziewczyny, jak i dojrzałej kobiety. Przychodzi jednakże taka chwila, że musimy zajrzeć do szafy, żeby się dowiedzieć, czy wszystkie rzeczy są faktycznie konieczne? A jak tak, to jakie faktycznie zawsze powinny znaleźć się w szafie? Na pewno biała bluzka, bo pasuje do wszystkiego i jest przydatna w każdej okoliczności. Możemy w niej pójść do miasta, na plotki z koleżankami czy rodzinną uroczystość.
buty

Buty dla pań i buty dla panów

W sklepach z obuwiem jest ogromny wybór obuwia. Trudno się połapać w tym, co jest naprawdę modne, a co tak naprawdę jest modne od paru sezonów. Powinniśmy jednak nadążać za trendami obowiązującymi w damskim obuwiu. Przez, co możemy kupić porządne obuwie, które będą nam służyły przez parę miesięcy. Na pewno, kiedy wybierzemy buty damskie carinii zyskujemy pewność, że obuwie jest naprawdę bardzo dobrej jakości i na dodatek świetnie wygląda.
Figura na lato

Figura na lato

Wakacje za pasem, najwyższy czas zadbać o sylwetkę i kondycję naszej skóry. Spóźnialscy mogą skorzystać z ekspresowych zabiegów skutecznie poprawiających figurę.

Odpowiednia sylwetka i strój - marzenie każdej kobiety

Zima dobiega końca, wiosna już tuż tuż – jest to najlepszy okres na to, by rozgrzać sztywne mięśnie i trochę poprawić budowę ciała. Nie tylko zyska na tym wytrzymałość i poziom zdrowia całego ciała – idealna sylwetka nada się zawsze, czy po to, by ciągle na nowo wprawiać w dumę swojego partnera czy partnerkę, czy też ze względu na to, by z prościej było nawiązać nową przyjaźń, jeśli jesteś singlem, albo też po to, żeby w razie problemu iść do lekarza bez odrobiny zażenowania. Pomijając to zdrowe ciało sprawia, że także duchowo lepiej się każdy czuje, a to widać w jego spojrzeniu, ruchach i sposobie bycia – ważny krok do wywołania korzystnego wrażenia na wszystkich i łatwiejszego osiągania sukcesów.
sylwetka

Piękna sylwetka bez wysiłku

Przed nami Święta, Sylwester i okres Karnawału. Wszyscy w tym czasie pragniemy czuć się wyjątkowo, pięknie i atrakcyjnie. Ale jak zmieścić się w kreację sylwestrową po kilku dniach uroczego lenistwa i nieumiarkowania w jedzeniu i piciu? Są na to co najmniej trzy sposoby. Dodajmy jeszcze: przyjemne sposoby, bez wyrzeczeń, stresu i… skalpela.
Zielone jabłka, dieta

Schudnij bez wysiłku i diety

Nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające są skuteczną alternatywą dla wyczerpujących diet i wielogodzinnych ćwiczeń. Mogą także okazać się najlepszym sposobem na realizację noworocznych marzeń o zgrabnej sylwetce.
sandały

Wybieramy komfortowe buty kobiece

Znalezienie pani, która ma ogromną słabość do butów, naprawdę nie będzie wymagało wielkiego wysiłku. Panie chętnie zaopatrują się w kolejne pary, chcąc być pewnymi, że nigdy nie zabraknie im obuwia pasującego do danej sukienki. Na co jednak kierować swoją uwagę, by obuwie było wyjątkowo wygodne?
1 2