Menu strony
Zabiegi
Złota medycyna estetyczna

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi często powodują takie reakcje. Najczęściej większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w medycynie estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.
Idealna skóra bez rozstępów

Nowość w walce z przebarwieniami

Czas zadbać o skórę. Stop. Czas pozbyć się pamiątek z wakacji. Stop. Czas, by zredukować zmiany, które są efektem przemijającego czasu. Stop. Przyszedł czas na usuwanie przebarwień. Stop. Czas skorzystać z najnowszych rozwiązań i powiedzieć im… stop!
spa zabieg

Wiosenne przebudzenie ciała

Kiedy cała przyroda budzi się do życia, a słońce zaczyna nieśmiało wyglądać zza chmur, warto pomyśleć, czy nie podarować sobie i swojemu ciału zastrzyku wiosennej witalności? Wszystko po to, aby móc w pełni cieszyć się z wiosny, a latem dumnie prezentować swoje ciało.
Ciesz się latem smukłą sylwetką!

Ciesz się latem smukłą sylwetką!

Niezależnie od wieku, kobiety pragną być atrakcyjne. I choć wiele elementów wpływa na naszą atrakcyjność, to kluczową sprawą jest sylwetka. Dzięki rewolucyjnej metodzie modelowania sylwetki ultradźwiękami – Bella Contur, każda z nas może skutecznie pozbyć się nadprogramowych centymetrów i z dumą wskoczyć w bikini tego lata!
Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe

Piękno od zaraz!

Większość sposobów na poprawę wyglądu – wysmuklenie sylwetki lub wygładzenie skóry – wymaga czasu. A jeśli zależy nam na natychmiastowych efektach? Warto poznać zabiegi oferowane przez gabinety medycyny estetycznej, których rezultaty widoczne są błyskawicznie!
Jak przeciwdziałać zwiotczeniu skóry twarzy?

Jak odnowić skórę

Aż 2/3 Polek chciałoby poprawić wygląd i kondycję swojej skóry – wynika z badań pracowni TNS OBOP. To z myślą o takich ludziach powstał unikatowy zabieg ekspresowo regenerujący skórę. ,,Podwójna odnowa” to nowy super-zabieg, który łączy w sobie 2 metody stosowane dotąd oddzielnie – Regeneris i Mesoline Roller. „Podwójna odnowa” to autorski zabieg przygotowany przez lekarzy z Centrum Dermatologii i Medycyna estetycznej WellDerm. Jego siła to połączenie dwóch leczniczych metod, dotąd stosowanych zwykle osobno, które niezwykle skutecznie przywracają młodość skórze.
kobieta

Zabiegi, jakim może poddawać się kobieta, kiedy chce zwiększać własne doznania podczas uprawiania stosunków seksualnych.

Przedstawicielki płci pięknej znacznie odważniej rozmawiają o tym, jak istotne jest dla nich to, by czerpać przyjemność ze stosunków seksualnych. I nie chodzi w tym wypadku w ogóle o panie młode. W takim samym stopniu bowiem kobietom dojrzałym na tym zależy. Z tego względu pojawia się wiele newsów powiązanych z tym, co panie moją okazję robić, by poprawić jakość życia erotycznego.
Zapomnij o rozstępach

Zapomnij o rozstępach!

Mało estetyczne pasma, które pojawiają się na ciele, to w rzeczywistości problem wielu osób w różnym wieku. Podpowiadamy, jak im skutecznie przeciwdziałać oraz leczyć.
Pogrzeb

Cudowne włosy na stałe? To do zrobienia, zapytaj swojego fryzjera jaki zabieg wybrać, aby osiągnąć zaplanowany efekt

Lśniące włosy zawsze przyciągają spojrzenia oraz sprawiają, iż sami ze sobą czujemy się zwyczajnie świetnie, ale każdorazowe mierzenie się z niezdyscyplinowanymi kosmykami, pozbawionymi kolorów pasmami i układaniem włosów nie jest zadaniem, na które możemy znaleźć czas, a czasami nawet i chęci.

Zabiegi dermatologiczne

W dobie pogoni za pracą, która coraz bardziej dotyczy także kobiet niezmiernie ważną kwestią jest atrakcyjny wygląd zewnętrzny. Współczesne kobiety biznesu rozwijają swoją karierę, odbywa się to jednak kosztem życia w nieustannym pośpiechu i brakiem czasu. W ciągu tygodnia nie ma zwykle czasu na tradycyjne metody dbania o wygląd i zabiegi pielęgnacyjne, dlatego coraz większą popularnością cieszą się profesjonalne salony piękności proponujące szybkie oraz skuteczne zabiegi upiększające.
1 2 3 4 5