Menu strony
Zabiegi
Strzykawka

Botoks

Botoks to trucizna, która w określonych warunkach może być „lekiem”. Znalazła powszechne zastosowanie w leczeniu osób cierpiących na: choroby neurologiczne, migrenę, nadpotliwość, bolesne skurcze powiek i mięśni, zeza, czy ślinotok.
spa zabieg

Wiosenne przebudzenie ciała

Kiedy cała przyroda budzi się do życia, a słońce zaczyna nieśmiało wyglądać zza chmur, warto pomyśleć, czy nie podarować sobie i swojemu ciału zastrzyku wiosennej witalności? Wszystko po to, aby móc w pełni cieszyć się z wiosny, a latem dumnie prezentować swoje ciało.
Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Obok redukcji zmarszczek głównym zadaniem zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest regeneracja i przywrócenie skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia. Jak wybrać kurację dopasowaną do naszych potrzeb?
ginekologia plstyczna

Ginekologia estetyczna to zabiegi, które nie tylko polepszą wygląd miejsc intymnych, lecz również życie erotyczne i codzienne funkcjonowanie

Dla niektórych z nas ginekologia estetyczna może stanowić swoisty temat tabu. Wskazane jest jednak, aby zmieniło się pojmowanie tego pojęcia. Zabiegi, które przeprowadzane są w ramach tej dziedziny medycyny nie mają na celu jedynie polepszenia aspektów estetycznych okolic intymnych, lecz także w wielu sytuacjach są rekomendowane ze zdrowotnego punktu widzenia.
Przełom w walce z cellulitem

Przełom w walce z cellulitem!

Upośledzenie cyrkulacji krwi i chłonki powoduje zmiany w skórnych i podskórnych strukturach. Gromadzenie się odpadów przemiany materii powoduje rozrost tkanki łącznej – struktura pomarańczowej skórki. Cellulit nie jest jednak wyrokiem na całe życie – przyszła nowa era zwalczania pomarańczowego wroga – Vacuum RDT.
Zabiegi kosmetyczne, Bielenda Professional Zastrzyk Młodości

Jak przygotować się do sylwestra?

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Marzysz, by wyglądać w tę noc szałowo, ale nie możesz pozwolić sobie na tygodniowy pobyt w spa. Nie martw się – wcale nie potrzebujesz wróżki, by w jedną chwilę przemienić się w królową nocy.
plaża w Kołobrzegu

Wypoczynek i kurację można ze sobą połączyć. Wystarczy wybrać się w odpowiednie ku temu miejsce

Zimą zapadamy w pewnego rodzaju sen, codziennie myślimy o tym, ażeby przetrzymać kolejny chłodny wschód słońca oraz szybko znaleźć się o zachodzie słońca w domku pod ciepłym kocykiem. W taki sposób nasze ukryte pragnienia oraz szanse. Jedynie, kiedy świat budzi się do życia przypominamy sobie, iż niedługo lato i opłaca się dokonać przeglądu naszego ciała.
Pośladki

Jędrne pośladki zawsze w modzie

Pewien naukowiec z Metropolitan University wymyślił wzór matematyczny, który określa, jak bliskie ideału są nasze pośladki... Cóż, wolałybyśmy wzór lub przepis na osiągnięcie tegoż ideału. Dlatego w tej kwestii lepiej zdać się na konkretne rozwiązania medycyny estetycznej.
usuwanie pajączków

Usuwanie pajączków

Popękane naczynka to jedna z najpowszechniejszych, a jednocześnie najtrudniejszych do usunięcia dolegliwości. Skóra naczynkowa wymaga szczególnej pielęgnacji, zwłaszcza zimą.
wella maska do włosów

W jaki sposób uzyskać piękną fryzurę w domu?

Przy pierwszym spotkaniu z drugim człowiekiem nieświadomie oceniamy go na podstawie wyglądu. Jednak nie tylko nowo poznani ludzie oceniają nasz wygląd. W sklepie, na ulicy – naokoło jest mnóstwo uważnych krytyków. Rzeczami, które głównie przykuwają uwagę jest zadbany ubiór i uczesanie. O ile strój to bardziej kwestia gustu, o tyle włosy najczęściej powierzamy fachowcom.
1 2 3 4 5