Menu strony
Zabiegi
ginekologia plstyczna

Ginekologia estetyczna to zabiegi, które nie tylko polepszą wygląd miejsc intymnych, lecz również życie erotyczne i codzienne funkcjonowanie

Dla niektórych ludzi ginekologia estetyczna może stanowić specyficzny temat tabu. Wskazane jest jednak, aby zmieniło się pojmowanie tego pojęcia. Zabiegi, jakie wykonywane są w ramach tej dziedziny chirurgii nie mają na celu tylko polepszenia aspektów wizualnych okolic intymnych, lecz także w wielu sytuacjach są rekomendowane ze zdrowotnego punktu widzenia.
Twarz, chirurgia plastyczna

Warte uwagi propozycje znakomitych chirurgów plastycznych

W dzisiejszych czasach sporo ludzi stara się jak najlepiej zadbać o swoją urodę. Znakomity wygląd otwiera dużo drzwi kariery, a także jest ceniony prawie wszędzie. W jaki sposób jednak go dziś zyskać? Czasem, w niektórych sytuacjach pomocne bywa tu coś tego typu jak chirurgia plastyczna.
Pożegnanie z tatuażem

Pożegnanie z tatuażem

Dla wielu jest oryginalną dekoracją ciała i wyrazem osobowości. Co jednak zrobić, gdy tatuaż się znudzi? Okazuje się, że współczesna medycyna estetyczna zna skuteczne rozwiązanie, jak w bezpieczny sposób pozbyć się niechcianej ozdoby.
masaż

Spa w Ciechocinku - stylowe hotele z zasobną i ciekawą ofertą Spa

W Ciechocinku można odkryć sporo hoteli, które posiadają zamożną ofertę Spa. W dzisiejszych czasach hotele Spa cieszą się rosnącą popularnością, wśród kobiet i wśród mężczyzn, bo proponują naprawdę niemało wspaniałych i luksusowych zabiegów pielęgnacyjnych. Termin Spa znaczy leczenie z wykorzystaniem wody, nie od dzisiaj wiadomo, iż woda ma dużo właściwości leczniczych i pomaga w wielu schorzeniach.
Złota medycyna estetyczna

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi często wywołują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Jest przysłowie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w zabiegach medycyny estetycznej. Lęk przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynikają z powielania pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Jakimi środkami powinniśmy zadbać o własny wizerunek?

Bardzo dużymi krokami zbliża się do nas pora letnia. Dla wielu z nas niewątpliwie ten okres jest niezmiernie mocno wyczekiwany, ze względu na duże temperatury, które nareszcie będą mogły nam towarzyszyć, w następstwie tego tak mocno nie możemy się doczekać wiosny. W tym nadchodzącym czasie w szeregu przypadków będziemy zmuszeni do prezentowania całej swojej osobowości , dlatego też koniecznie musimy zadbać o nią pod prawie każdym detalem.
Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Obok redukcji zmarszczek głównym zadaniem zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest regeneracja i przywrócenie skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia. Jak wybrać kurację dopasowaną do naszych potrzeb?
kobieta

Turystyka zdrowotna w Polsce

Turystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę.
kobieta

Zabiegi, jakim może poddawać się kobieta, kiedy chce zwiększać własne doznania podczas uprawiania stosunków seksualnych.

Kobiety o wiele odważniej mówią o tym, jak istotne jest dla nich to, żeby czerpać przyjemność ze stosunków seksualnych. I nie chodzi w tym wypadku wcale o panie w młodym wieku. W takim samym stopniu albowiem kobietom dojrzałym na tym będzie zależeć. W związku z tym pojawia się dużo wiadomości związanych z tym, co kobiety mogą robić, żeby ulepszyć jakość życia erotycznego.
Bielenda Professional Zastrzyk Młodości

Precyzyjna walka ze zmarszczkami

Bielenda Professional Zastrzyk Młodości to nowy zabieg anti-agingowy wykorzystujący właściwości kwasu hialuronowego. Nowatorskim uzupełnieniem linii preparatów jest specjalna ampułkostrzykawka z mikrosferami kwasu hialuronowego pozwalająca na precyzyjną, a przy tym nieinwazyjną, walkę ze zmarszczkami i bruzdami.
1 2 3 4 5