Menu strony
Kosmetyki
prezent dla mamy

Jaki ofiarować prezent swojej kobiecie – córce, mamie czy siostrze? Podsuniemy ci kilka pomysłów

Nadchodzą święta, a zatem należy pomyśleć o zakupie cudownych upominków dla naszych dam. Jeżeli nie orientujesz się co podarować swojej kobiecie – żonie, córce, mamie czy siostrze, my podsuniemy ci kilka pomysłów.
wizyta u fryzjera

Przedmioty przydatne w salonie fryzjera

Zakład fryzjerski jest miejscem, w które udają się klienci chcący skrócić włosy lub zmodyfikować swoje uczesanie. Profesjonalny fryzjer to osoba bardzo utalentowana, z dużą sprawnością posługująca się nożyczkami i innymi akcesoriami. Obecnie salonów fryzjerskich jest bardzo dużo, niektóre z nich prowadzone są przez wykwalifikowanych znawców sztuki fryzjerskiej. Zakłady tego rodzaju muszą być właściwie wyposażone. Także akcesoria tam się znajdujące świadczą o profesjonalizmie salonu.
sklep z kosmetykami

Jakiego typu asortyment można kupić w standardowej drogerii?

Współcześnie jest bardzo wiele rozmaitych sklepów. Niektóre są wielobranżowe, pozostałe są wyspecjalizowane w jednej wybranej dziedzinie. W tej grupie znaczną popularność zyskały drogerie, można tam bowiem nabyć wiele produktów przydatnych na co dzień. Sklepy takie są bardzo często odwiedzane przez panie, które kupują tam różnorodne kosmetyki. Niektóre drogerie mają charakter sieciowy i takie ostatnio są niezwykle popularne.
Owocowe kosmetyki Barwa

Kosmetyki do dbania o włosy

To w jakim stanie są nasze włosy sporo o nas mówi. Ładne i lśniące włosy sprawiają, że jesteśmy postrzegani, jako osoby zadbane. Niestety w związku z życiem w biegu mamy coraz niewiele czasu na pielęgnowanie włosów. Dlatego często borykamy się z różnymi kłopotami. Do najczęstszych problemów zalicza się to, że włosy są łamliwe i zniszczone codziennymi zabiegami.
laser do depilacji

Czego oczekiwać od profesjonalnego gabinetu piękności? Na co zwrócić szczególną uwagę?

W dzisiejszych czasach wszelkiego rodzaju gabinety urody wyrastają praktycznie jak grzyby po deszczu - na pewno w Twoim mieście również jest ich wiele.
szminka

Jak zostać Konsultantką Avon?

Aby zostać Konsultantką AVONu musisz przede wszystkim podpisać umowę. Do podpisania umowy potrzebny jest dowód osobisty. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat to umowę możesz podpisać za zgodą rodzica lub opiekuna.
płyny do higieny intymnej

Higiena intymna

Firma Bielenda od początku swojego istnienia przywiązuje ogromną wagę do tworzenia naturalnych, wartościowych produktów kosmetycznych, które zaspokoją potrzeby i oczekiwania kobiet.

Już na początku lat dziewięćdziesiątych w jej ofercie znalazły się przeznaczone do delikatnej pielęgnacji specjalne płyny i pianki do higieny intymnej. W laboratoriach Bielendy stale poszukuje się nowych, lepszych rozwiązań. Prowadzone badania pozwalają na opracowanie nowatorskich receptur. Z myślą o komforcie kobiet powstała nowa seria kosmetyków do pielęgnacji delikatnych miejsc intymnych.
Kobieta

Ochrona przeciwsłoneczna skóry

Jedną z funkcji skóry jest ochrona tkanek i narządów przed szkodliwym wpływem środowiska. Do czynników uszkadzających należą drobnoustroje, zmiany temperatury, ucisk i inne działania mechaniczne, środki chemiczne i promieniowanie ultrafioletowe. Organizm ludzki jest wyposażony w mechanizmy obronne do walki z nimi. Ochrona przed ultrafioletem odbywa się na zasadzie pochłaniania promieni przez barwnik skóry – melaninę.

Moc zapachu

Dobroczynne właściwości aromaterapii znane są od wielu pokoleń. Nie od dziś wiadomo, że zapach pomaga przy stresie, czy alergii.
Brzozowy balsam do ciała z betuliną

Nie wysuszaj skóry po wakacjach

Wraz z odejściem lata i spadkiem temperatur zwiększamy ilość ubrań, nakładając na bluzkę, którą nosiliśmy latem – sweter i kurtkę. Z przekonaniem rezygnujemy przy tym z pielęgnacyjnych zabiegów dla naszego ciała uznając, że pod grubą warstwą odzieży jest wystarczająco zabezpieczone.