Menu strony
Zabieg
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa

Co nam daje spa, czemu opłaca się korzystać z tego typu zabiegów? Czy spa można zorganizować samemu?

Termin spa wzięło się od łacińskiego hasła Sanus per aquam, co oznacza “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością możemy się domyśleć, określeniem tym można nazwać wszystkie zabiegi, jakie wykorzystują wyjątkową moc wody, albo specjalnego błota mającego właściwości lecznicze czy alg morskich.
wellderm - logo

Zabiegi medycyny estetycznej dla każdego

Aktualnie istnieje mnóstwo możliwości, by poprawić uchybienia naszej urody. Medycyna estetyczna postępuje bardzo szybko i proponuje nam mnóstwo różnego rodzaju zabiegów umożliwiających poprawienie stanu skóry, usunąć wszelkiego rodzaju defekty oraz poprawić to i owo. Zabiegi tego typu są raczej drogie, lecz nie mają zwykle zaporowych cen i można sobie na nie pozwolić.
stopy

Jak się tworzą i jak da się wyleczyć modzele, czyli parę informacji o tej często występującej dolegliwości.

Skóra w wielu fragmentach ciała cały czas jest narażona na różne naciski i obtarcia. U większości osób nie będzie się to wiązać z żadnymi dolegliwościami, lecz u części może dojść do jakiś zmian we wrażliwych miejscach. W wyniku podrażnienia czy ugniatania wierzchnia część naskórka zaczyna obumierać i robi się dość twarda, zgrubiała warstwa. Nie będzie ona spowodowana jakimiś wirusami, bakteriami czy grzybami, więc nie można się nią w żadnej sposób zarazić, jednak z czasem może powodować spory dyskomfort.
Twarz

Jaki jest mechanizm pojawiania się zmarszczek na twarzy, najlepsze sposoby na to, aby je wyeliminować.

Wiele pań w pewnym wieku zaczyna z coraz większym niepokojem spoglądać w lustro, wypatrując pierwszej zmarszczki. Ich tworzenie się jest naturalnym mechanizmem skóry, pierwsze z nich mogą się pojawić nawet w wieku 25 lat. Główną przyczyną tworzenia się zmarszczek jest osłabienie włókien kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne odpowiednie napięcie skóry.
Letnia odnowa skóry, czyli bezpieczny masaż ultradźwiękiem

Letnia odnowa skóry, czyli bezpieczny masaż ultradźwiękiem

Okres wakacyjny nie sprzyja poddawaniu się większości zabiegów regenerujących czy odmładzających skórę. Nie jest to jednak powód, aby zupełnie zrezygnować z profesjonalnej pielęgnacji cery – blasku doda jej masaż ultradźwiękowy.
Uśmiech

Wizyty u dentysty, jako jeden z podstawowych metod na piękny a także zdrowy uśmiech

Wygląd zewnętrzny jest podstawowym elementem atrakcyjności fizycznej człowieka. Jest dużo elementów wpływających na ten stan, jednym z nich są zęby. Piękne, zdrowe i zadbane mogą chociażby zwrócić uwagę ze strony płci przeciwnej, jednocześnie możemy uciec od problemu próchnicy i niepotrzebnego bólu z tym związanego.
masaż

Gdzie poszukiwać najlepszego salonu masażu relaksacyjnego w Warszawie?

W dzisiejszych czasach, które cechują się zalataniem, a jednocześnie nadmiernym stresem, relaks jest niezwykle istotny. Warszawa jest bardzo dużym miastem, którego tempo jest nieprawdopodobne, żyjemy na największych obrotach, co nosi ze sobą napięcie. Niełatwo go zlikwidować i zarezerwować moment tylko dla swojego komfortu. Należy jednak znaleźć czas i odwiedzić salon masażu. Jeśli chodzi o masaże relaksacyjne, Warszawa posiada bardzo dużą ofertę i zapewne wszyscy znajdą coś dla siebie.
poprawa urody

Medycyna estetyczna a poprawianie naszego wyglądu

Mnóstwo ludzi marzy o urzekającym i pełnym życia wyglądzie, mimo to codzienność potrafi okazać się odrobinę frustrująca. Dla dużej ilości osób ciężkim czasami jest okres dojrzewania – silne wahania hormonalne potrafią sprawić, że w dotychczas pięknej karnacji pojawiają się wytryski, zaskórniki oraz znaczne zmiany ropne. Choć jest dużo kosmetyków oraz leków, dane terapie – chociaż efektywne – potrafią znacznie negatywnie wpływać na samopoczucie.
krawiectwo

Jakie zastosowanie może mieć roboczy strój ? W jakim celu go się stosuje na co dzień ? Czy jest konieczny?

Odpowiednie ubranie w pracy to rzecz bardzo przydatna. Niektóre przedsiębiorstwa same gwarantują własnym pracownikom specjalny ubiór, który jest obowiązujący w miejscu pracy.
Zielone jabłka, dieta

Schudnij bez wysiłku i diety

Nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające są skuteczną alternatywą dla wyczerpujących diet i wielogodzinnych ćwiczeń. Mogą także okazać się najlepszym sposobem na realizację noworocznych marzeń o zgrabnej sylwetce.
1 2 3 4 5