Menu strony
Skóra
Modne fryzury i upięcia

Przesuszone włosy, zmęczona skóra na twarzy, to jeszcze nie koniec świata - współczesne kosmetyki śpieszą na ratunek

Na niewłaściwy stan włosów oddziałują rożne, mniej lub bardziej ostre zabiegi do pielęgnacji. Ponadto, podobnie jak skóra twarzy i rąk, są stale narażone na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych. Kiedy włosy robią się przesuszone, kruche a także podatne na wypadanie, jedynym sposobem staje się ich właściwa regeneracja.
torebka

Tajemnice torebek naszych Pań czyli jakie skarby znaleźć można w tym nioedłącznym elemencie damskiego wyposażenia

Jednym z najbardziej oczywistych symbolów kobiet są torebki - i będzie to chyba jeden z niewielu przedmiotów, jakich panowie nie zaczną używać, bo w końcu niektórzy nawet do spódniczek dali się przekonać. A torebki są wyłącznie damskie, i zdecydowana większość z nich się z nimi nie rozstaje. Bo kobietom bez torebki czegoś brakuje, i wielu z nas trudno wyobrazić sobie nawet, jak mogłaby wyglądać ich żona czy mama bez materiałowego czy skórzanego woreczka. A tymczasem kobiety twierdzą, że w swoich torebkach mają praktycznie wszystko, co jest im potrzebne w codziennych chwilach.
maseczka

Maseczki na lato

Ciepłe promienie słońca i nieskrępowany dostęp do świeżych warzyw i owoców sprawiają, że latem chętniej eksperymentujemy nie tylko w kwestiach kulinarnych, ale również… pielęgnacyjnych.
buty

Wygoda to poważna kwestia, zatem nie wahaj się kupować najlepszych artykułów i dbaj o swoje potrzeby

Konsumentki dokonujące zakupów powinny być świadome, że liczy się nie tylko wspaniały wygląd ciuchów, lecz również ich wysoka jakość i wysoki komfort zakładania. Jeżeli zakupione rzeczy będą niewygodne lub niefunkcjonalne, radość ze sprawunków zniknie i nie poratuje jej nawet doskonały projekt artykułów. Czy to kupując buty, czy bieliznę, ubrania i dodatki, w każdym razie należy wybierać rzeczy solidnie wykonane i wyróżniające się dobrą jakością.
ośrodek SPA

TOŁPA® SPA BOROWINOWE – specjalistyczna odnowa organizmu

TOŁPA® SPA BOROWINOWE to ośrodek typu DAY SPA, specjalizujący się w kompleksowej odnowie organizmu z wykorzystaniem BOROWINY TOŁPA®.
Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Niezwykłe cechy galanterii ze skóry.

Wyroby skórzane cieszą się dużą popularnością od wieków. Produkowane z powłok ciała hodowlanych i dzikich zwierząt, wykorzystywane są do produkcji kurtek, portmonetek, szelek, rękawiczek, foteli samochodowych, oraz w nowoczesnej technologii i architekturze do wykańczania wnętrz.
Idealna skóra bez rozstępów

Nowość w walce z przebarwieniami

Czas zadbać o skórę. Stop. Czas pozbyć się pamiątek z wakacji. Stop. Czas, by zredukować zmiany, które są efektem przemijającego czasu. Stop. Przyszedł czas na usuwanie przebarwień. Stop. Czas skorzystać z najnowszych rozwiązań i powiedzieć im… stop!
makijaż

Makijaż Artdeco- wiosna 2008

Makijaż Artdeco The New Romantic Look wiosna 2008. Subtelny, zalotny, uwodzicielski…
Nowa kolekcja Artdeco budzi pragnienie, by zakochać się w każdym dniu wiosny. Delikatne odcienie satyny i szyfonu łączą się harmonijnie, tworząc romantyczny styl, pełen zmysłowości i finezji.
Krem nawilżający

Kosmetyki Dermedic z serii EMOLIENT

Nowa seria Dermedic EMOLIENT to cztery produkty: olejek do kąpieli, lotion do ciała, krem do rąk oraz ochrony krem nawilżający. Wyjątkowa receptura kosmetyków dzięki nowym technologiom została dobrana tak precyzyjnie, by łagodzić nieprzyjemne objawy suchości skóry.
kosmetyki do włosów

Najnowsze kosmetyki do pielęgnacji włosów już w Polsce!

Alterna, marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów, została właśnie wprowadzona na polski rynek. Narodziła się w Beverly Hills w Kalifornii, jej misją jest wyznaczać standardy w branży kosmetycznej dla najdoskonalszych luksusowych produktów pielęgnacyjnych do włosów.
1 2 3 4 5 6 7