Menu strony
Skóra
glinka

Glinka Ghassoul – najstarszy sekret urody

Glinka Ghassoul to w pełni naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu ( minerał gliniasty), którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Krzemionka po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające.
ośrodek SPA

TOŁPA® SPA BOROWINOWE – specjalistyczna odnowa organizmu

TOŁPA® SPA BOROWINOWE to ośrodek typu DAY SPA, specjalizujący się w kompleksowej odnowie organizmu z wykorzystaniem BOROWINY TOŁPA®.
Manicure

Wizyta w salonie kosmetycznym świetna na poprawę nastroju

Każda kobieta lubi być wypielęgnowana. Ale perfekcyjny wygląd w dzisiejszych czasach to już nie tylko własna potrzeba. Istnieją takie zawody, gdzie wymaga się nienagannej aparycji. Asystentki dyrektorów dużych korporacji mają finansowane przez kierownictwo zabiegi kosmetyczne w najlepszych salonach. Ich obowiązkiem jest nie tylko dokładna praca przy komputerze, ale także atrakcyjny wygląd, który umili nastrój kluczowych partnerów biznesowych. Dla aktora jego ciało to narzędzie pracy, nic zatem niezwykłego, że następna celebrytka zafundowała sobie operację plastyczną. Jest to bezwzględny biznes, w którym nie ma litości dla brzydoty.
Kobieta

Ochrona przeciwsłoneczna skóry

Jedną z funkcji skóry jest ochrona tkanek i narządów przed szkodliwym wpływem środowiska. Do czynników uszkadzających należą drobnoustroje, zmiany temperatury, ucisk i inne działania mechaniczne, środki chemiczne i promieniowanie ultrafioletowe. Organizm ludzki jest wyposażony w mechanizmy obronne do walki z nimi. Ochrona przed ultrafioletem odbywa się na zasadzie pochłaniania promieni przez barwnik skóry – melaninę.
kremy

Pielęgnuj skórę latem... od wewnątrz

Nie ulega wątpliwości, że to na twarzy najczęściej koncentrują się nasze spojrzenia. Co zrobić, abyśmy pokazywały ją chętniej z uśmiechem? Co zrobić, żeby nasza skóra była piękna i promienna, gdy przez długie lata narażałyśmy ją na niekorzystne czynniki zewnętrzne? Sam krem – nawet najlepszy – nie wystarczy.
Jak odzyskać formę po ciąży?

Jak odzyskać formę po ciąży?

Po urodzeniu dziecka ciało kobiety zmienia się diametralnie. Przeglądając się w lustrze, zastanawiamy się co zrobić, aby skutecznie pozbyć się niedoskonałości i w bezpieczny sposób odzyskać figurę.
Kosmetyki ochronne Sunbrella

SUNBRELLA DERMEDIC bezpiecznie ku letniemu słońcu

Podczas opalania należy dobrze zabezpieczyć skórę, zwłaszcza tą wrażliwą, z jasną karnacją, delikatną i alergiczną. W linii słonecznej Sunbrella marki Dermedic dostępne sa mleczko z filtrami odpowiednio 10, 20, 30 oraz krem ochronny do twarzy z filtrem 50 +. Skutecznie zabezpieczają skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Zawierają innowacyjny, fotostabilny kompleks filtrów mineralnych i chemicznych. Formuła kremu została wzbogacona o składnik neutralizujący wolne rodniki, przez co pośrednio zapobiega fotostarzeniu skóry. Preparaty Sunbrella Dermedic zawierają składniki wodoodporne.
Znajdź sposób na wiosenną formę

Znajdź sposób na wiosenną formę

Z utęsknieniem czekasz na ciepłe dni i pierwsze promienie wiosennego słońca… Choć pogoda jeszcze zaskakuje, coraz częściej myślisz o zrzuceniu zimowego płaszcza, ciepłych ubrań, a przede wszystkim… zbędnych kilogramów. Co zrobić, aby wiosna zastała cię w świetnej formie?
stopy

Jak się tworzą i jak da się wyleczyć modzele, czyli parę informacji o tej często występującej dolegliwości.

Skóra na niektórych częściach ciała cały czas narażona jest na różne naciski i obtarcia. U dużej liczby osób nie wiąże się to z żadnymi konsekwencjami, lecz u niektórych dojść może do zmian we wrażliwych miejscach. W wyniku podrażnienia czy ugniatania zewnętrzna warstwa naskórka zaczyna obumierać i robi się twarda, zgrubiała warstwa. Nie jest ona powodowana jakimiś bakteriami, wirusami czy grzybami, więc nie można się nią zarazić podczas kontaktów, jednak z czasem spowodować może spory dyskomfort.
Skuteczna walka z łupieżem

Skuteczna walka z łupieżem kluczem do wyższej samooceny

Co piąty Polak jest zdania, że przy problemach z włosami największy, negatywny wpływ na samoocenę ma uporczywy łupież – tak wynika z najnowszego badania TNS Polska (maj 2012 r.) przeprowadzonego na zlecenie ZF Polpharma SA.
1 2 3 4 5 6 7