Menu strony
Ubiór
ubrania

Czy w trakcie wyboru ubrań musimy brać pod uwagę także to na jakim etapie życia obecnie jesteśmy. Co okażę się dla nas najlepsze?

Odpowiedni ubiór to coś co powinno towarzyszyć nam przez całe życie, bez względu na to w jakim jesteśmy wieku, jak się czujemy, na jakim etapie życia jesteśmy. Nie powinniśmy sobie pobłażać, wymawiając się złym dniem, lub średnim humorem. Jeśli nasze życie się zmienia, tak samo sposób ubierania będzie ulegał zmianom. Takim odmiennym okresem dla kobiet jest z pewnością czas ciąży. Pomimo tego, iż wygoda jest tutaj na pierwszym miejscu, nie powinniśmy zapomnieć o wyglądzie.
siatkówka

Ciucholand a więc w jaki sposób zarabiać na odzieży używanej?

Rynek odzieży używanych tak zwanych „secound handów” jest w Polsce coraz większy. Dowodem może być ilość tego typu sklepów w każdym polskim mieście. Czy będzie to rynek na jakim da się zarobić? Czy Polacy faktycznie są chętni do nabywania i noszenia użytkowanych ciuszków?


Ciucholand a więc w jaki sposób zarabiać na odzieży używanej?

Ciucholand tudzież ciucholand to sklep z używaną odzieżą.
marka

Kiedy może pojawić się kłopot z dopasowaniem właściwego stroju? Jakie może być wyjście w takich sytuacjach?

Sporo osób ma często problem z tym, jak dobrać strój zależnie od konkretnej sytuacji. Wcale nie jest to jedynie domena kobiet, bo gdy pomyślimy na przykład o stroju odpowiednim do naszego miejsca pracy, to problem ten dotyczy także sporej ilości mężczyzn.
kucharz przygotowujący posiłek

Dresscode – normy tyczące się ubioru obowiązujące w miejscu pracy.

Strój ma duże znaczenie, i to nie wyłącznie w życiu codziennym, ale także, a być może przede wszystkim w pracy. To jak się prezentujemy to nasza wizytówka, przecież pierwsze wrażenie jest tylko jedno i należy uczynić, by było ono jak najlepsze. Sporo z nas zapewne słyszało o czymś takim jak dresscode, czyli regułach ubioru obowiązujących w miejscu, w którym pracujemy.
stylistka

Kurs stylizacji ubioru może nam się przydawać

Czasami potrzebujemy delikatnego pokierowania. Każdy chce przedstawiać się jak najwspanialej, przez to tak sporą uwagę przykładamy do naszego stroju i tego, jakie dodatki wybieramy.
buty damskie

Jakie marynarki Łódź ma okazję nam zaproponować?

Niesamowicie istotny okazuje się być odpowiedni ubiór.Jeśli pragniemy się czuć dobrze sami ze sobą oraz równocześnie, chcemy mieć zachowaną odpowiednią pewność siebie w towarzystwie, to musimy zatroszczyć się o dobry ubiór. Im lepiej będzie do nas dopasowany, im pewniej będziemy się w nim czuć, tym znaczniejsza będzie szansa, że będziemy prezentować się na ludzi zadowolonych, pewnych siebie, którym warto wierzyć.
zegarek wodoodporny

Dlaczego wygląd mężczyzny jest bardzo kluczowy? Czy to nie domena kobiet? Co należy przez to rozumieć?

Jak twierdzą psycholodzy społeczni, a zwłaszcza jeden z najbardziej znanych i popularnych – Robert Cialdini, preferujemy szczególnie tych, którzy fajnie wyglądają i po prostu budzą nasze zainteresowanie. Cialdini wie co mówi, od lat trudzi się technikami wywierania wpływu społecznego, a jego książki sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc warto wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie decydujmy się na operację plastyczne, jest mniej skomplikowany sposób – ładnie się prezentować, oznacza, iż gustownie prezentować, czyli pomyślmy o odpowiednim ubraniu.

Nieco bardziej puszyste panie mogą piękniej wyglądać!

W rankingach najpiękniej ubranych kobiet właśnie Polki zdobywają bardzo dobre miejsca. Wiadomo: to zależy od masy czynników, kobiety są bardzo różne, lecz generalnie można zaryzykować twierdzenie, że dużo w tym stereotypie prawdy.
Modne ubrania i dodatki w kolorach fluo

Moda na lato w kolorach fluo

Soczysta malina, elektryzująca pomarańcza, wybuchowy granat, a może energetyzująca limonka? W tym sezonie warto postawić na wyrazisty kolor. Im bardziej fluorescencyjny, tym lepiej! Barwy można łączyć dowolnie. Ostry róż doskonale współgra zarówno z soczystą pomarańczą, jak i jaskrawym niebieskim. W czasie tegorocznych wakacji zapomnijcie o klasyce, postawcie na kolor