Menu strony
Ubiór
ubrania

Czy w trakcie wyboru ubrań musimy brać pod uwagę także to na jakim etapie życia obecnie jesteśmy. Co okażę się dla nas najlepsze?

Odpowiedni ubiór to coś co powinno towarzyszyć nam przez całe życie, bez względu na to w jakim jesteśmy wieku, jak się czujemy, na jakim etapie życia jesteśmy. Nie powinniśmy sobie pobłażać, wymawiając się złym dniem, lub średnim humorem. Jeśli nasze życie się zmienia, tak samo sposób ubierania będzie ulegał zmianom. Takim odmiennym okresem dla kobiet jest z pewnością czas ciąży. Pomimo tego, iż wygoda jest tutaj na pierwszym miejscu, nie powinniśmy zapomnieć o wyglądzie.
siatkówka

Ciucholand a więc w jaki sposób zarabiać na odzieży używanej?

Rynek odzieży używanych tak zwanych „secound handów” jest w Polsce coraz większy. Dowodem może być ilość tego typu sklepów w każdym polskim mieście. Czy będzie to rynek na jakim da się zarobić? Czy Polacy faktycznie są chętni do nabywania i noszenia użytkowanych ciuszków?


Ciucholand a więc w jaki sposób zarabiać na odzieży używanej?

Ciucholand tudzież ciucholand to sklep z używaną odzieżą.
marka

Kiedy może pojawić się kłopot z dopasowaniem właściwego stroju? Jakie może być wyjście w takich sytuacjach?

Sporo osób ma często problem z tym, jak dobrać strój zależnie od konkretnej sytuacji. Wcale nie jest to jedynie domena kobiet, bo gdy pomyślimy na przykład o stroju odpowiednim do naszego miejsca pracy, to problem ten dotyczy także sporej ilości mężczyzn.
kucharz przygotowujący posiłek

Dresscode – normy tyczące się ubioru obowiązujące w miejscu pracy.

Strój ma duże znaczenie, i to nie wyłącznie w życiu codziennym, ale także, a być może przede wszystkim w pracy. To jak się prezentujemy to nasza wizytówka, przecież pierwsze wrażenie jest tylko jedno i należy uczynić, by było ono jak najlepsze. Sporo z nas zapewne słyszało o czymś takim jak dresscode, czyli regułach ubioru obowiązujących w miejscu, w którym pracujemy.
stylistka

Kurs stylizacji ubioru może nam się przydawać

Czasami potrzebujemy delikatnego pokierowania. Każdy chce przedstawiać się jak najwspanialej, przez to tak sporą uwagę przykładamy do naszego stroju i tego, jakie dodatki wybieramy.
buty damskie

Jakie marynarki Łódź ma okazję nam zaproponować?

Odpowiedni ubiór to podstawa.Kiedy pragniemy się czuć dobrze sami ze sobą oraz równocześnie, chcemy mieć zachowaną wysoką pewność siebie w towarzystwie, to powinniśmy zatroszczyć się o właściwy ubiór. Im lepiej będzie do nas dobrany, im lepiej będziemy się w nim czuć, tym znaczniejsza będzie możliwość, że będziemy wyglądać na ludzi szczęśliwych, pewnych siebie, którym warto wierzyć.
zegarek wodoodporny

Dlaczego wygląd mężczyzny jest bardzo kluczowy? Czy to nie domena kobiet? Co należy przez to rozumieć?

Jak przekonują psycholodzy społeczni, a zwłaszcza jeden z najbardziej znanych i popularnych – Robert Cialdini, preferujemy szczególnie tych, którzy są atrakcyjni fizycznie i po prostu budzą nasze zainteresowanie. Robert Cialdini wie co mówi, od lat trudzi się technikami wywierania wpływu na ludzi, a jego publikacje sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co więc warto wyciągnąć z tej lekcji? Nie, nie chodzi o operację plastyczne, jest prostszy sposób – ładnie wyglądać, oznacza, iż gustownie prezentować, czyli zadbajmy o odpowiednie ubranie.

Nieco bardziej puszyste panie mogą piękniej wyglądać!

W rankingach najpiękniej ubranych kobiet właśnie Polki zdobywają bardzo dobre miejsca. Wiadomo: to zależy od masy czynników, kobiety są bardzo różne, lecz generalnie można zaryzykować twierdzenie, że dużo w tym stereotypie prawdy.
Modne ubrania i dodatki w kolorach fluo

Moda na lato w kolorach fluo

Soczysta malina, elektryzująca pomarańcza, wybuchowy granat, a może energetyzująca limonka? W tym sezonie warto postawić na wyrazisty kolor. Im bardziej fluorescencyjny, tym lepiej! Barwy można łączyć dowolnie. Ostry róż doskonale współgra zarówno z soczystą pomarańczą, jak i jaskrawym niebieskim. W czasie tegorocznych wakacji zapomnijcie o klasyce, postawcie na kolor