Menu strony
Ubiór
kucharz przygotowujący posiłek

Dresscode – normy tyczące się ubioru obowiązujące w miejscu pracy.

Ubiór ma duże znaczenie, i to nie wyłącznie w życiu codziennym, ale również, a być może przede wszystkim w miejscu pracy. To w jaki sposób się prezentujemy to nasza wizytówka, bowiem pierwsze wrażenie jest tylko jedno i należy uczynić, by było ono jak najlepsze. Wielu z nas zapewne słyszało o czymś takim jak dresscode, czyli zasadach stroju obowiązujących w miejscu, w którym pracujemy.
siatkówka

Ciucholand a więc w jaki sposób zarabiać na odzieży używanej?

Rynek odzień używanych tak zwanych „secound handów” jest w Polsce coraz to ogromniejszy. Dowodem może być liczba tego typu sklepów w każdej polskiej miejscowości. Czy jest to rynek na jakim można zarobić? Czy Polacy naprawdę są otwarci do nabywania oraz noszenia używanych ciuszków?


Ciucholand a więc w jaki sposób zarabiać na odzieży używanej?

Ciucholand tudzież ciucholand jest to sklep z używaną odzieżą.
szafa

Garderoba pęka w szwach a Ty sądzisz, że nie masz się w co ubrać? Doradzamy, co będzie na topie w tym sezonie.

Outfity na co dzień muszą być w pierwszej kolejności praktyczne i dostosowane do naszego stylu życia. Jeżeli nie wymaga tego od nas sytuacja ani firmowy dress code, przede wszystkim postawmy na klasykę w ubiorze i rzucające się w oczy akcesoria - solidne buty, kaszmirowe, otulające chusty i eleganckie torebki.
Modne ubrania i dodatki w kolorach fluo

Moda na lato w kolorach fluo

Soczysta malina, elektryzująca pomarańcza, wybuchowy granat, a może energetyzująca limonka? W tym sezonie warto postawić na wyrazisty kolor. Im bardziej fluorescencyjny, tym lepiej! Barwy można łączyć dowolnie. Ostry róż doskonale współgra zarówno z soczystą pomarańczą, jak i jaskrawym niebieskim. W czasie tegorocznych wakacji zapomnijcie o klasyce, postawcie na kolor
kobieta w okularach

Interesujące oraz barwne dodatki

Wielobarwny akcent w codziennej stylizacji może zupełnie zmienić charakter całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają wzrok, lecz mogą też dużo mówić o osobie, która je nosi.
koszula

Paski skórzane świetnie będą dopasowywały się do każdych spodni

Panowie też lubią prezentować się gustownie, choć starają się tego nie pokazywać, by nie wyjść na zbyt płytkich. Nie mniej spoglądając po ich garderobie prędko mamy szansę się dowiedzieć, że uwielbiają oni posiadać wszystko co najlepsze, nawet kiedy praktycznie mogą się bez konkretnej rzeczy obyć. Mnóstwo mężczyzn ma we własnej garderobie paski skórzane, nawet jeżeli nie spełniają one własnej podstawowej funkcji, a zatem nie trzymają nazbyt luźnych spodni, to wypełniają inną, nie mniej istotną.
marka

Kiedy może pojawić się kłopot z dopasowaniem właściwego stroju? Jakie może być wyjście w takich sytuacjach?

Wiele osób ma czasem problem z tym, jak ubrać się w zależności od konkretnej sytuacji. Wcale nie jest to jedynie problem pań, bo gdy pomyślimy na przykład o stroju odpowiednim do swojego miejsca pracy, to kłopot ten dotyczy także dużej ilości panów.
buty damskie

Jakie marynarki Łódź ma okazję nam zaproponować?

Niezwykle ważny okazuje się być odpowiedni ubiór.Jeśli chcemy się czuć dobrze sami ze sobą i równocześnie, chcemy mieć utrzymaną odpowiednią pewność siebie w towarzystwie, to musimy zadbać o odpowiedni ubiór. Im lepiej będzie do nas dobrany, im lepiej będziemy się w nim czuć, tym znaczniejsza będzie szansa, że będziemy prezentować się na ludzi szczęśliwych, pewnych siebie, którym warto zaufać.
stylistka

Kurs stylizacji ubioru może nam się przydawać

Czasem potrzeba nam lekkiego nakierowania. Każdy chce prezentować się jak najwspanialej, dlatego tak wielką uwagę przykładamy do naszego stroju oraz tego, jakie dodatki wybieramy.
Odzież robocza

Szkolenia dress code oraz własna stylistka - czyli, w jaki sposób wygląda program przeszkoleniowy w Poznaniu

Chciałbyś poznać odpowiedź, jaki jest cel dress codu? Do jakiej rzecz jest nam pożyteczny - czy jest jakiś szczególny powód, by w ogóle przystępować do przeszkolenia? Jak wygląda program - czego się na nim nauczymy? A może potrzebujesz ratunku osobistej stylistki? W tego rodzaju wypadku nie czekaj oraz przeczytaj nasz felieton - tu każdej rzeczy się dowiesz!


1 2