Menu strony
Depilacja
Depilacja laserowa nóg

Niecodzienne zabiegi upiększające

Panie podobno potrafią torturować się, jeżeli w nagrodę staną się urodziwe. Bolesne zabiegi, kremy z odchodami – to jeszcze nic. Depilacja gorącym woskiem to dla pań zwyczajny zabieg kosmetyczny. Bardzo ciekawe, bo – teraz oddajemy się kolejnym eksperymentom i to laser ipl sprawia, że jesteśmy gładkie.
artykuły do golenia

Zadbany pan musi się golić, zatroszcz się o najlepsze kosmetyki i akcesoria dla porannego rytuału

Zadbany pan codziennie powinien ogolić się i zadbać o skórę twarzy i szyi. Niewypielęgnowany zarost powoduje nieładne wrażenie i kiepsko świadczy o człowieku. Jednak golenie nie zawsze okazuje się komfortowe, zdarza się, że męska skóra zostaje pod wpływem golenia podrażniana. Trzeba stosować zatem właściwe urządzenia do golenia, jak też porządne kosmetyki.
kobieta, blondynka

Warto sprawdzić jak odbywa się depilacja laserowa Wrocław ma taką w ofercie

W jaki sposób mamy możliwość zmienić nasz wygląd?

Nie ma pewnie osoby, która nie chce czegoś odmienić w swoim wizerunku. Od czasu do czasu te zmiany są dosyć wyraźne, czasem chodzi tylko o kosmetyczne poprawki, a jeszcze kolejnym razem, pragniemy robić coś raz a dobrze, żeby już nie być zmuszonym konkretnej czynności ponawiać.
depilator

W jaki sposób usunąć niechciane owłosienie?

Depilacja jeszcze parę lat temu była zarezerwowana wyłącznie kobiet. Obecnie sytuacja przedstawia się nieco inaczej, bowiem owłosienia pozbywa się nie tylko zdecydowana większość kobiet, ale także coraz większa grupa mężczyzn. Co skłania do takiego działania? Jakie są najbardziej efektywne sposoby eliminowania owłosienia? Do usuwania włosów skłania między innymi prostsze troszczenie się o higienę i kwestie estetyczne. U mężczyzn usuwanie owłosienia ma na celu między innymi zaprezentowanie trudno wyćwiczonych mięśni na siłowni.
salon kosmetyczny

Bogata oferta salonów kosmetycznych, która przyciąga mnóstwo klientek, spragnionych zadbanego oraz odmłodzonego ciała

Wiele kobiet regularnie poddaje się przeróżnym zabiegom kosmetycznym. Chcą one wyglądać pięknie oraz poczuć się młodziej i z chęcią stosują różnego typu kosmetyki upiększające. Z roku na rok coraz bardziej popularne stają się salony kosmetyczne, które kuszą klientki swoją atrakcyjną ofertą.
zabiegi kosmetyczne

Z jakiego powodu biznes wiążący się z poprawianiem urody jest tak rozbudowany, rola laserów dla obecnej kosmetologii.

Większość osób chce jak najlepiej wyglądać. I dla tego wyglądu naprawdę dużo potrafią poświęcać, i pieniędzy, i czasu. Przecież już w starożytności znane były pomysły na poprawianie swojej urody, niekiedy bardzo kosztowne. Przez setki lat zmieniały się same zabiegi, zmieniały upodobania i preferencje kobiet, ale bez przerwy wszystko było sprowadzone do tego, aby wyglądać jak najładniej.
Złota medycyna estetyczna

Depilacja laserowa jako metoda trwała i pewna

Laser diodowy LIGHTSHEER jest dziś najnowocześniejszym i równocześnie najlepszym aparatem do depilacji laserowej na świecie. Depilacja laserowa jest metodą trwałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na działania całego ciała. Wiązka promieni mierzona ku skórze wnika zaledwie do 5 mm w głąb, co skutkuje wpierw uszkodzenie mieszka, potem jego sukcesywny zanik, a to w efekcie wiedzie do straty włosa.

Nowe zabiegi estetyczne o czym warto pamiętać przed konsultacją u specjalisty

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęca się aprawom wyglądu zewnętrznego, a także zatrzymywaniu efektów upływu lat. Coraz więcej ludzi poddaje się zabiegom kosmetycznym. Ilośc gabinetów również się zwiększa. Obecnie gabinety kosmetyczne funkcjonują zarówno w większych miastach, jak i w mniejszych. Ich oferta również nieprzerwanie ulega poszerzeniu. Zwroty takie jak mikrodermabrazja nie brzmią już zupełnie obco. Nazwy zabiegów przyjmują się w codziennym języku, a same zabiegi dla niektórych również są już codziennością.
Braun Silk-épil 7 Dual

Jedwabiście gładkie nogi latem dzięki depilatorowi Silk

Mój sposób na jedwabistą gładkość golenia i trwałość depilacji
w jednej odsłonie? To proste! Depilator Braun Silk-épil 7 Dual – dzięki niemu moja skóra pozostaje idealnie gładka nawet do 4 tygodni.