Menu strony
Depilacja
Braun Silk-épil 7 Dual

Jedwabiście gładkie nogi latem dzięki depilatorowi Silk

Mój sposób na jedwabistą gładkość golenia i trwałość depilacji
w jednej odsłonie? To proste! Depilator Braun Silk-épil 7 Dual – dzięki niemu moja skóra pozostaje idealnie gładka nawet do 4 tygodni.
zabiegi kosmetyczne

Z jakiego powodu biznes wiążący się z poprawianiem urody jest tak rozbudowany, rola laserów dla obecnej kosmetologii.

Wielu ludzi pragnie jak najlepiej wyglądać. I dla tego wyglądu potrafią naprawdę dużo poświęcić, i czasu i pieniędzy. Przecież już w starożytności znano sposoby na poprawianie swojej urody, niekiedy kosztujące wielkie majątki. Przez setki lat bardzo się zmieniały rodzaje zabiegów, zmieniały upodobania i preferencje kobiet, lecz cały czas wszystko sprowadzało się do tego, żeby jak najładniej się prezentować.
Złota medycyna estetyczna

Depilacja laserowa jako metoda trwała i pewna

Laser diodowy LIGHTSHEER jest obecnie najnowocześniejszym i równocześnie najlepszym przyrządem do depilacji laserowej na świecie. Depilacja laserowa jest metodą stałą i bezpieczną. Laser działa powierzchownie, nie wpływa na działania całego organizmu. Wiązka promieni wycelowana ku skórze wnika zaledwie do 5 mm w głąb, co skutkuje najpierw uszkodzenie mieszka, następnie jego stopniowy zanik, a to w efekcie prowadzi do straty włosa.
Depilacja laserowa nóg

Niecodzienne zabiegi upiększające

Kobiety słyną z tego, że potrafią torturować się, jeśli w nagrodę staną się piękniejsze. Trudne zabiegi, kremy z ptasim guanem – to jeszcze nic. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla pań zwyczajny zabieg kosmetyczny. Co ciekawe – teraz poddajemy się kolejnym krzywdom i to laser ipl prowadzi do tego, że nie jesteśmy włochate.

Nowe zabiegi estetyczne o czym warto pamiętać przed konsultacją u specjalisty

W dzisiejszych czasach znacznie więcej uwagi poświęca się aspektom wyglądu zewnętrznego, jak również powstrzymaniu skutków upływu lat. Coraz więcej ludzi poddaje się zmianom w gabinetach kosmetycznych. Liczba salonów również się zwiększa. Obecnie gabinety kosmetyczne działają zarówno w większych miastach, jak i w mniejszych. Ich oferta także stale ulega poszerzeniu. Słowa takie jak mikrodermabrazja nie brzmią już zupełnie obco. Nazwy procesów wchodzą do codziennego języka, a same zabiegi dla niektórych również są już codziennością.
kobieta, blondynka

Warto sprawdzić jak odbywa się depilacja laserowa Wrocław ma taką w ofercie

W jaki sposób mamy szansę odmienić nasz wizerunek?

Nie ma pewnie osoby, która nie chce czegoś przemienić w swoim wizerunku. Od czasu do czasu te działania będą dość widoczne, od czasu do czasu chodzi jedynie o niewielkie poprawki, a jeszcze innym wypadkiem, chcemy robić coś raz a odpowiednio, aby już nie być zmuszonym danej czynności ponawiać.
depilator

W jaki sposób usunąć niechciane owłosienie?

Depilacja jeszcze parę lat temu była domeną jedynie kobiet. Obecnie sytuacja przedstawia się odrobinę inaczej, bowiem włosów pozbywa się nie tylko zdecydowana większość kobiet, ale również coraz liczniejsza grupa mężczyzn. Co przekonuje do takiego działania? Jakie są najskuteczniejsze sposoby pozbywania się owłosienia? Do usuwania włosów skłania głównie prostsze dbanie o higienę jak i kwestie estetyczne. U mężczyzn depilacja ma na celu między innymi wyeksponowanie trudno wyćwiczonych mięśni na siłowni.
artykuły do golenia

Zadbany pan musi się golić, zatroszcz się o najlepsze kosmetyki i akcesoria dla porannego rytuału

Zadbany pan codziennie powinien ogolić się i zadbać o skórę twarzy i szyi. Niewypielęgnowany zarost powoduje nieładne wrażenie i kiepsko świadczy o człowieku. Jednak golenie nie zawsze okazuje się komfortowe, zdarza się, że męska skóra zostaje pod wpływem golenia podrażniana. Trzeba stosować zatem właściwe urządzenia do golenia, jak też porządne kosmetyki.
salon kosmetyczny

Bogata oferta salonów kosmetycznych, która przyciąga mnóstwo klientek, spragnionych zadbanego oraz odmłodzonego ciała

Wiele kobiet regularnie poddaje się przeróżnym zabiegom kosmetycznym. Chcą one wyglądać pięknie oraz poczuć się młodziej i z chęcią stosują różnego typu kosmetyki upiększające. Z roku na rok coraz bardziej popularne stają się salony kosmetyczne, które kuszą klientki swoją atrakcyjną ofertą.