Menu strony
Wygląd

Polecany prezent dla Twojej dziewczyny

To pewnie najzupełniej typowe, że jeżeli mamy dziewczynę, co jakiś czas wypadałoby zakupić dla niej coś fajnego. Przecież prezent sprawia, że nasza kobieta jest bardziej zadowolona, zresztą samo dawanie upominków to również swoista przyjemność. Chcę tutaj szczególnie polecić zakup własnej wybrance gustownej bielizny.

Nowe zabiegi estetyczne o czym warto pamiętać przed konsultacją u specjalisty

W dzisiejszych czasach coraz więcej uwagi poświęca się aprawom wyglądu zewnętrznego, a także zatrzymywaniu efektów upływu lat. Coraz więcej ludzi poddaje się zabiegom kosmetycznym. Ilośc gabinetów również się zwiększa. Obecnie gabinety kosmetyczne funkcjonują zarówno w większych miastach, jak i w mniejszych. Ich oferta również nieprzerwanie ulega poszerzeniu. Zwroty takie jak mikrodermabrazja nie brzmią już zupełnie obco. Nazwy zabiegów przyjmują się w codziennym języku, a same zabiegi dla niektórych również są już codziennością.

Zabiegi dermatologiczne

W obecnych czasach pogoni za realizacją zawodową, która coraz bardziej dotyka też kobiet niezmiernie ważną kwestią jest zadbany wygląd. Współczesne businesswoman osiągają wiele sukcesów, odbywa się to jednak ceną życia w nieustannym pośpiechu i brakiem czasu. W ciągu dnia brakuje zwykle czasu na czasochłonne metody dbania o wygląd i działania pielęgnacyjne, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się różne salony urody oferujące szybkie oraz skuteczne zabiegi poprawiające urodę.
wella maska do włosów

W jaki sposób uzyskać piękną fryzurę w domu?

Przy pierwszym kontakcie z innym człowiekiem intuicyjnie osądzamy go na podstawie wyglądu. Jednakże nie tylko nowo poznani ludzie osądzają naszą postać. W sklepie, na ulicy – naokoło jest wielu ciekawskich obserwatorów. Obiektami, które głównie przykuwają uwagę jest nasz strój i fryzura. O ile strój to raczej kwestia upodobań, tyle fryzurę najczęściej powierzamy fryzjerom.
Karolina Sochaj

Jak być modną po pięćdziesiątce?

Przekraczając magiczny wiek pięćdziesięciu lat nie trzeba rezygnować ze wspaniałego, eleganckiego wyglądu.

Odpowiednio dobrany strój oraz dopełniające całość dodatki nie tylko wyeksponują nasze walory, ale sprawią, że mimo upływu lat poczujemy się młodo i atrakcyjnie. Karolina Sochaj, specjalistka od kreowania wizerunku z wrocławskiej firmy Image Experts radzi dojrzałym Paniom jak wyglądać efektownie i stylowo.
zabiegi kosmetyczne

Salony kosmetyczne – pielęgnacja i relaks

W czasie, gdy coraz więcej uwagi poświęca się na rozwój kariery zawodowej i związane z nią obowiązki, a nienaganny wygląd i wypoczęta twarz są niezwykle istotne, wiele osób w nadziei na poprawę urody i samopoczucia kieruje swe kroki do salonu kosmetycznego. Jest to miejsce, w którym można nie tylko skutecznie zadbać o swój wygląd, ale również odstresować się i zrelaksować. Nowoczesne salony urody dbają o to, by zarówno charakter przeprowadzanych zabiegów, jak i sam wystrój salonu wpływały pozytywnie na nastrój klientek. Relaksujące masaże, zabiegi z zastosowaniem aromaterapii i koloroterapii to doskonały sposób na poprawę kondycji skóry i ukojenie zmysłów.
1 2 3 4 5