Menu strony
Wygląd
ubrania

Jakiego rodzaju elementy odzieży warto kupić z okazji przybliżającego się lata?

Nie da się odmówić faktowi, że niebywale wielkimi krokami przybliża się do nas najbardziej ciepła pora roku, którą jest lato. Jest ona przez sporą część naszego społeczeństwa bardzo wyczekiwana. Wreszcie bowiem po długim okresie noszenia grubych ubrań będziemy musieli zdecydować się na zakładanie przewiewnych elementów okrycia wierzchniego.
dzień w SPA

Gdzie najfajniej pojechać do ośrodka SPA

W obecnych czasach coraz to więcej osób niezwykle dba o swój wizerunek. Z owego powodu wszelkie gabinety kosmetyczne i ośrodki spa cieszą się wielkim powodzeniem. Jedną z często odwiedzanych miejscowości na eskapady upiększające jest spa Polanica Zdrój. Dziś korzystać ze spa może każdy, zabiegi te są ogólnodostępne, a koszty nie są zanadto wygórowane.
WWW

Jak wybrać odpowiednią do swych włosów gumkę?

Do związania włosów w kucyk najlepsze okazują się być typowe gumki do włosów, które są oferowane w wielu różnorodnych barwach. Te, które sprzedawane są w formie sprężynki, przypominają nieco stary telefoniczny przewód.
Moda dla mężczyzny

Jak dobrze się pokazać na rozmowie kwalifikacyjnej?

Rozmowa kwalifikacyjne jest sytuacją bez wątpienia stresującą, jednak należącą do niezwykle często występujących na dzień dzisiejszy. Łączą się z nią określone normy i wymagania, które powinien spełniać kandydat na dane stanowisko. Ustalenia te dotyczą na przykład wyglądu.
Bielizna typu shapewear

Jaki szanujący się mężczyzna, nie chce jawić się gustownie?

Wielu panów nie bardzo troszczy się o to jak się przedstawia. Są jednak i ci, dla jakich wygląd zewnętrzny jest bardzo istotny. Chodzą regularnie do fryzjera a nawet do kosmetyczki.
wella maska do włosów

W jaki sposób uzyskać piękną fryzurę w domu?

Przy pierwszym spotkaniu z drugim człowiekiem nieświadomie oceniamy go na podstawie wyglądu. Jednak nie tylko nowo poznani ludzie oceniają nasz wygląd. W sklepie, na ulicy – naokoło jest mnóstwo uważnych krytyków. Rzeczami, które głównie przykuwają uwagę jest zadbany ubiór i uczesanie. O ile strój to bardziej kwestia gustu, o tyle włosy najczęściej powierzamy fachowcom.
biznesmen w krawacie

Główne elementy męskiego wizytowego ubrania

Moda męska to zagadnienie stosunkowo szerokie, choć nierzadko stojące niejako w cieniu w stosunku do mody kobiecej. Na dzień dzisiejszy jednak powraca moda na interesowanie się eleganckim ubiorem i coraz więcej mężczyzn szuka wskazówek w tej kwestii.
Sposoby na niechciane owłosienie

Odliczanie do lata czas zacząć

Trzy, dwa, jeden... Odliczanie czas zacząć! Lato zbliża się wielkimi krokami. A wraz z nim słońce oraz zadbane, piękne ciało. Aby nie opaliło nas w plamy, usuńmy martwy naskórek i przygotujmy do kąpieli słonecznych.

Jakimi środkami powinniśmy zadbać o własny wizerunek?

Nadzwyczaj dużymi krokami zbliża się do nas pora letnia. Dla wielu z nas bezsprzecznie ten okres jest ogromnie mocno wyczekiwany, ze względu na duże temperatury, które nareszcie będą mogły nam towarzyszyć, wobec tego tak mocno nie możemy się doczekać wiosny. W tym nadchodzącym czasie w szeregu przypadków będziemy zmuszeni do prezentowania całej swojej osobowości , wobec tego też koniecznie musimy zadbać o nią pod prawie każdym detalem.
Karolina Sochaj

Jak być modną po pięćdziesiątce?

Przekraczając magiczny wiek pięćdziesięciu lat nie trzeba rezygnować ze wspaniałego, eleganckiego wyglądu.

Odpowiednio dobrany strój oraz dopełniające całość dodatki nie tylko wyeksponują nasze walory, ale sprawią, że mimo upływu lat poczujemy się młodo i atrakcyjnie. Karolina Sochaj, specjalistka od kreowania wizerunku z wrocławskiej firmy Image Experts radzi dojrzałym Paniom jak wyglądać efektownie i stylowo.
1 2 3 4 5 6