Menu strony
Wygląd

Pokaż mi swe buty – powiem Ci kim jesteś

Mój dziadek Antoni uważał, że „Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jakie buty nosi”. Nie chodziło mu o to, jak kosztowne to buty były, raczej o to w jakim stanie mężczyzna swe buty utrzymywał. Bez względu na to, czy chodziło o męskie buty wizytowe czy też zwykłe robocze, buty mego dziadka zawsze były wyczyszczone i gdy była taka potrzeba zapastowane. Nawet w duże śniegi czy błota kiedy powracał z pracy lub z przechadzki, bez względu na to jak był zmęczony, pastował każdego dnia swe męskie buty zimowe.

Jakimi środkami powinniśmy zadbać o własny wizerunek?

Nadzwyczaj dużymi krokami zbliża się do nas pora letnia. Dla wielu z nas na pewno ten okres jest bardzo mocno wyczekiwany, ze względu na duże temperatury, które nareszcie będą mogły nam towarzyszyć, dlatego tak mocno nie możemy się doczekać wiosny. W tym nadchodzącym czasie niejednokrotnie będziemy zmuszeni do prezentowania całej swojej osobowości , skutkiem tego też obligatoryjnie musimy zadbać o nią pod prawie każdym detalem.
Bielizna typu shapewear

Jaki szanujący się mężczyzna, nie chce jawić się gustownie?

Mnóstwo panów nie bardzo troszczy się o to jak się prezentuje. Są jednak i ci, dla których wygląd zewnętrzny jest niezwykle istotny. Chodzą co jakiś czas do fryzjera a nawet do gabinetów kosmetycznych.
sukienki letnie

Nadruki na sukience – lubimy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to przebój tegorocznego sezonu letniego. Można je uwielbiać lub nie, lecz trzeba przyznać, że wyglądają rewelacyjnie.
ogród

W jaki sposób stworzyć ogródek bez pomocy architekta

Prawie każdy z nas chciałby posiadać ogródek bezobsługowy a także tani (w zrealizowaniu i utrzymaniu), a jednocześnie pełen ładnych roślinek, piękny o każdej porze roku jak też efektywny. Nie łatwo to wszystko pojednać.
ubrania xxl warszawa

Ciuchy o większych rozmiarach sprzedawane w stolicy

Każdy sklep xxl trudni się sprzedażą rozmaitego gatunku ubrań. Można przecież dostrzec, iż współcześnie nie brakuje osób otyłych, które muszą w pewien sposób zaopatrywać się w konieczne dla siebie ubrania. W przeciwnym wypadku nie są one mogły swobodnie poczuć się w towarzystwie kolejnych osób.


Ciuchy o większych rozmiarach sprzedawane w stolicy

Dlatego niezmiernie znaczące bywa, aby osoby otyłe miały zapewniony stały dostęp do sklepów z odzieżą xxl.
Karolina Sochaj

Jak być modną po pięćdziesiątce?

Przekraczając magiczny wiek pięćdziesięciu lat nie trzeba rezygnować ze wspaniałego, eleganckiego wyglądu.

Odpowiednio dobrany strój oraz dopełniające całość dodatki nie tylko wyeksponują nasze walory, ale sprawią, że mimo upływu lat poczujemy się młodo i atrakcyjnie. Karolina Sochaj, specjalistka od kreowania wizerunku z wrocławskiej firmy Image Experts radzi dojrzałym Paniom jak wyglądać efektownie i stylowo.
witryna sklepowa

Czy szelki męskie nadają się do smokingu oraz jak nosić je w mniej oficjalnych stylizacjach?

Żeby podtrzymać męskie spodnie, zakłada się szelki. Jest to taki składnik ubrania, jaki posiada regulowane paski przypinane za pomocą żabek lub guzików. Na plecach paski tworzą krzyż oraz tworzą literę X lub Y.
trendy

Czy powiemy jak prezentują się modne buty męskie?

Panowie także kochają ubierać się modnie. Kiedy wydaje nam się, że jedynie panie przykładają dużą wagę do tego, jak wyglądają, to tak naprawdę jesteśmy w niesamowicie sporym błędzie. Znacznie częściej mężczyźni także pragną prezentować się modnie oraz śledzą najnowsze mody, jakie proponowane będą w marketach.
Kobieta w sukience

Czy możliwym jest by kobieta po pięćdziesiątce może wyglądać modnie? Naturalnie, trzeba jedynie znać kilka zasad

Tak naprawdę teraz dość ciężko ocenić kogoś po wyglądzie. Sytuacja tak wygląda, gdyż rozmywa się podział na ludzi zgodnie z wiekiem. Ważny jest tak naprawdę dobry wygląd, tak więc wiele kobiet po pięćdziesiątym roku życia posiada jednak problem, jak się ubierać. Ten kłopot jest zupełnie dojmująca i stwarza to mnóstwo zbędnych kompleksów.
1 2 3 4 5 6