Menu strony
Witaminy
Satinea

Bądź królową sylwestrowej nocy

Która z nas nie pragnie zostać królową sylwestrowej nocy? Pewnie każda kobieta marzy po cichu, aby być tą najpiękniejszą w tak wyjątkowy wieczór. Już na kilka tygodni przed noworocznym balem obmyślamy w jakiej kreacji wystąpić, umawiamy się do fryzjera i kosmetyczki. Ale wszystkie te zabiegi nie ukryją zmęczonej i poszarzałej skóry. Aby olśnić wszystkich swym blaskiem, powinnaś pomyśleć o tym dużo wcześniej!
skóra - odwzorowanie

Sprawdź, które kosmetyki mogą okazać się dla Ciebie najlepsze!

Stres, nieodpowiednia dieta oraz niedostatek ćwiczeń negatywnie oddziaływają na naszą postawę. Nie ma w tym nic zadziwiającego, albowiem stałe życie w napięciu, niewielka ilość snu powodują, że codziennie budzimy się wyczerpani, z siniakami pod oczami , a także nabrzmiałą twarzą. O ile zamierzamy tego wszystkiego ustrzec się to już w tej chwili powinniśmy się zastanowić co dla nas jest odpowiedniejsze i zrezygnować z rzeczy, które nas najbardziej zamęczają. Nie ulega wątpliwości, iż z pracy nie możemy zrezygnować, gdyż mamy na utrzymaniu całą familię. W takim razie winniśmy pomyśleć co zrobić, tak aby czuć się znakomicie codziennie.
peeling cukrowy

Mleczna regeneracja – Peeling cukrowy ORGANIQUE z lychee i kozim mlekiem

Zakończenie lata i okres tuż po nim to czas, kiedy nasz skóra wymaga szczególnej pielęgnacji.
Luksja Active Vitamins

Witaminowy nektar pod prysznic

Na zdrowy wygląd skóry ma wpływ wiele czynników takich jak: dieta, pielęgnacja, sen czy ogólny stan zdrowia. Kluczowym elementem pomagającym zachować dobrą kondycję skóry są witaminy.