Menu strony
Włoski
Depilator Braun Silk-épil 7 7951 Spa

Podwójna pielęgnacja i piękno z depilatorami Silk-épil 7 SkinSpa

Nowy depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa łączy w sobie aż dwa zabiegi pielęgnacyjne. Urządzenie usuwa lepiej niż wosk krótkie włoski, dzięki czemu otrzymujemy długotrwały efekt niesamowicie gładkiej i wolnej od włosków skóry.
depilacja

Bezbolesna depilacja laserowa

Gładka skóra do tej pory wymagała wielu wyrzeczeń. Maszynki do golenia, depilatory czy plastry z woskiem… Na szczęście te uciążliwe i bolesne metody powoli odchodzą w zapomnienie. Pojawienie się na rynku depilacji laserowej całkowicie zmieniło podejście kobiet do tematu zbędnego owłosienia.
depilator

W jaki sposób usunąć niechciane owłosienie?

Depilacja jeszcze kilka lat wstecz była domeną jedynie kobiet. Aktualnie sytuacja wygląda trochę inaczej, bowiem włosów pozbywa się nie tylko zdecydowana większość kobiet, ale też coraz liczniejsza grupa mężczyzn. Co przekonuje do takiego działania? Jakie są najskuteczniejsze sposoby usuwania owłosienia? Do depilacji skłania między innymi łatwiejsze troszczenie się o higienę i kwestie estetyczne. U mężczyzn usuwanie owłosienia ma na celu przede wszystkim wyeksponowanie ciężko wypracowanych mięśni na siłowni.