Menu strony
Golenie
depilacja

Bezbolesna depilacja laserowa

Gładka skóra do tej pory wymagała wielu wyrzeczeń. Maszynki do golenia, depilatory czy plastry z woskiem… Na szczęście te uciążliwe i bolesne metody powoli odchodzą w zapomnienie. Pojawienie się na rynku depilacji laserowej całkowicie zmieniło podejście kobiet do tematu zbędnego owłosienia.
maszynka

Ogól się z klasą

Nie masz pojęcia, jaki jest najlepszy prezent dla pana? Odpowiedź jest banalna: dobry zestaw do golenia, który uczyni, że ta poranna czynność będzie gwarantowała mu wiele satysfakcji. Najlepiej jest własnoręcznie zbudować taki komplet.
akcesoria do golenia

Golenie zarostu. Jak właściwie to robić?

Kiedy mowa o dbaniu o własny wygląd wydaje się, iż panowie nie poświęcają takiemu tematowi zbyt wiele uwagi. Jednak ten kto chciałby posiadać nieskazitelną cerę idealnie gładką ma pojęcie ile wysiłku potrzeba włożyć w to by tak się prezentować. Golenie to temat, który wymaga cierpliwości i dojścia do pewnej wprawy. Jak w związku z tym powinno się to wykonywać dobrze żeby osiągnąć dobre rezultaty? Z początku golenie może sprawiać trudności. Jest to czynność, której trzeba się nauczyć, a przede wszystkim nauczyć w jaki sposób robić to dobrze.
maszynka do golenia

Profesjonalne towary do golenia a także preparaty do pielęgnacji brody

Każdy mężczyzna, który goli się regularnie, bezsprzecznie wie, że wskazane jest zaopatrzyć się w profesjonalne, markowe artykuły do golenia. Niektórzy mężczyźni wykorzystują zwykłe maszynki czy golarki elektryczne, inni zaś wolą golenie tradycyjne.
artykuły do golenia

Zadbany pan musi się golić, zatroszcz się o najlepsze kosmetyki i akcesoria dla porannego rytuału

Zadbany pan codziennie powinien ogolić się i zadbać o skórę twarzy i szyi. Niewypielęgnowany zarost powoduje nieładne wrażenie i kiepsko świadczy o człowieku. Jednak golenie nie zawsze okazuje się komfortowe, zdarza się, że męska skóra zostaje pod wpływem golenia podrażniana. Trzeba stosować zatem właściwe urządzenia do golenia, jak też porządne kosmetyki.
krem do golenia

Faceci także powinni zadbać o własną aparycję!

Panie doskonale wiedzą, że o swoją prezencję zewnętrzną należy dbać. Jakby nie patrzeć działa w naszym kraju bardzo dużo salonów fryzjerskich albo gabinetów urody estetycznej. Jednak z mężczyznami jest nieco inna sprawa. Czyli można powiedzieć, iż ci panowie, którzy umieją zadbać o własny wygląd zewnętrzny, własną aparycję, są w sporej mniejszości. Być może to się za jakiś czas zmieni, proporcje będą niejako zamienione, ale na dziś dzień rzeczywistość jest taka, że mężczyźni, którzy potrafią zadbać o chociażby swój ubiór są w mniejszości.