Menu strony
Golenie
maszynka do golenia

Profesjonalne towary do golenia a także preparaty do pielęgnacji brody

Każdy mężczyzna, jaki goli się systematycznie, z pewnością wie, że wskazane jest zaopatrzyć się w fachowe, markowe artykuły do golenia. Niektórzy mężczyźni wykorzystują zwykłe maszynki bądź golarki elektryczne, inni natomiast wolą golenie tradycyjne.
akcesoria do golenia

Golenie zarostu. Jak właściwie to robić?

Jak mówimy o dbaniu o własny wygląd wydaje się, że mężczyźni nie poświęcają takiemu tematowi przesadnie wiele uwagi. Jednak ten kto chce posiadać nieskazitelną cerę bez zarostu wie jak wiele wysiłku należy włożyć w to żeby tak się prezentować. Golenie to temat, który wymaga cierpliwości i dojścia do pewnej wprawy. W jaki sposób zatem powinno się to robić poprawnie aby osiągnąć pożądane rezultaty? Na początku golenie nie jest łatwe. Jest to czynność, której należy się nauczyć, a co ważne nauczyć jak robić to odpowiednio.
maszynka

Ogól się z klasą

Nie masz pojęcia, jaki jest idealny prezent dla pana? Odpowiedź okazuje się banalna: dobry zestaw do golenia, który uczyni, że ta poranna czynność będzie zapewniała facetowi sporo przyjemności. Dobrze na własną rękę skomponować taki zestaw.
depilacja

Bezbolesna depilacja laserowa

Gładka skóra do tej pory wymagała wielu wyrzeczeń. Maszynki do golenia, depilatory czy plastry z woskiem… Na szczęście te uciążliwe i bolesne metody powoli odchodzą w zapomnienie. Pojawienie się na rynku depilacji laserowej całkowicie zmieniło podejście kobiet do tematu zbędnego owłosienia.