Menu strony
Golenie
maszynka do golenia

Profesjonalne towary do golenia a także preparaty do pielęgnacji brody

Każdy mężczyzna, który goli się regularnie, na pewno wie, że należałoby zaopatrzyć się w profesjonalne, markowe towary do golenia. Poniektórzy mężczyźni wykorzystują zwyczajne maszynki albo golarki elektryczne, inni zaś wolą golenie tradycyjne.
akcesoria do golenia

Golenie zarostu. Jak właściwie to robić?

Jak mówimy o dbaniu o własny wygląd wydaje się, że mężczyźni nie poświęcają takiemu tematowi przesadnie wiele uwagi. Jednak ten kto chce posiadać nieskazitelną cerę bez zarostu wie jak wiele wysiłku należy włożyć w to żeby tak się prezentować. Golenie to temat, który wymaga cierpliwości i dojścia do pewnej wprawy. W jaki sposób zatem powinno się to robić poprawnie aby osiągnąć pożądane rezultaty? Na początku golenie nie jest łatwe. Jest to czynność, której należy się nauczyć, a co ważne nauczyć jak robić to odpowiednio.
maszynka

Ogól się z klasą

Nie wiesz, jaki jest dobry prezent dla mężczyzny? Sprawa okazuje się banalna: odpowiedni zestaw do golenia, który sprawi, że ta rutynowa czynność będzie zapewniała mu sporo przyjemności. Najlepiej jest na własną rękę skomponować taki zestaw.
depilacja

Bezbolesna depilacja laserowa

Gładka skóra do tej pory wymagała wielu wyrzeczeń. Maszynki do golenia, depilatory czy plastry z woskiem… Na szczęście te uciążliwe i bolesne metody powoli odchodzą w zapomnienie. Pojawienie się na rynku depilacji laserowej całkowicie zmieniło podejście kobiet do tematu zbędnego owłosienia.