Menu strony
Golenie
akcesoria do golenia

Golenie zarostu. Jak właściwie to robić?

Kiedy mówimy o dbaniu o swój wygląd wydaje się, że panowie nie poświęcają temu tematowi zbyt wiele uwagi. Jednak ten kto chce mieć nieskazitelną cerę bez zarostu ma pojęcie jak wiele wysiłku trzeba włożyć w to aby tak się prezentować. Golenie to temat, jaki wymaga cierpliwości i dojścia do swego rodzaju wprawy. Jak zatem należy to robić dobrze by osiągnąć pożądane efekty? Na początku golenie nie jest łatwe. Jest to czynność, której należy się nauczyć, a co ważne nauczyć jak robić to dobrze.
krem do golenia

Faceci także powinni zadbać o własną aparycję!

Panie doskonale zdają sobie sprawę, że o swoją prezencję trzeba zadbać. Bo jakby nie patrzeć funkcjonuje w Polsce wiele zakładów fryzjerskich albo gabinetów urody estetycznej. Jednak z mężczyznami jest nieco inaczej. A więc można powiedzieć, iż ci panowie, którzy umieją dbać o własny wygląd zewnętrzny, swoją aparycję, są w sporej mniejszości. Może to się za jakiś czas zmieni, owe proporcje zostaną tak jakby zamienione, lecz na ten moment jest tak, że panowie, którzy potrafią zadbać o choćby własny ubiór są w mniejszości.
maszynka

Ogól się z klasą

Nie wiesz, jaki jest idealny podarek dla mężczyzny? Rzecz okazuje się banalna: porządny zestaw do golenia, który uczyni, że ta codzienna czynność będzie dawała mu dużo satysfakcji. Najlepiej jest na własną rękę skomponować taki zestaw.
maszynka do golenia

Profesjonalne towary do golenia a także preparaty do pielęgnacji brody

Każdy mężczyzna, który goli się systematycznie, na pewno wie, że należałoby zaopatrzyć się w profesjonalne, markowe towary do golenia. Poniektórzy mężczyźni wykorzystują zwyczajne maszynki albo golarki elektryczne, inni zaś wolą golenie tradycyjne.
depilacja

Bezbolesna depilacja laserowa

Gładka skóra do tej pory wymagała wielu wyrzeczeń. Maszynki do golenia, depilatory czy plastry z woskiem… Na szczęście te uciążliwe i bolesne metody powoli odchodzą w zapomnienie. Pojawienie się na rynku depilacji laserowej całkowicie zmieniło podejście kobiet do tematu zbędnego owłosienia.
artykuły do golenia

Zadbany pan musi się golić, zatroszcz się o najlepsze kosmetyki i akcesoria dla porannego rytuału

Zadbany pan codziennie powinien ogolić się i zadbać o skórę twarzy i szyi. Niewypielęgnowany zarost powoduje nieładne wrażenie i kiepsko świadczy o człowieku. Jednak golenie nie zawsze okazuje się komfortowe, zdarza się, że męska skóra zostaje pod wpływem golenia podrażniana. Trzeba stosować zatem właściwe urządzenia do golenia, jak też porządne kosmetyki.