Menu strony
Zdrowie
spodnie taktyczne

Najnowsza moda u młodych rodaków - militaria

Co parę lat, społeczeństwo, a zwłaszcza jego najmłodszą część, ogarnia moda na kolejne aktywności. Parę lat temu, ludzie zaczęli interesowaćsię znacznie mocniej żywieniem, zdrowiem a także aktywnością fizyczną.
skarpety bambusowe

Musimy troszczyć się o swoje zdrowie - kompleksowo, co znaczy, że należy podumać o swym ciele ogólnie

Duża grupa ludzi chce dbać o swoje zdrowie. Myjemy się, używamy kosmetyków. Próbujemy podejść do zagadnienia kompleksowo - to znaczy, że dbamy o swą cerę i inne części ciała.
wskaźnik bmi

Dzięki narzędziom ogólnie dostępnym w sieci, przeciętny przedstawiciel społeczeństwa może skontrolować swój wskaźnik bmi

Zdrowy model życia stał się jakiś czas temu głównym tematem wielu artykułów tak w kobiecych czasopismach, jak i rozmów prowadzonych w ramach programów w telewizji. Przywykło się twierdzić, że rodacy znajomością reguł np. zbilansowanego odżywiania raczej nie grzeszą. Niedużo lepiej jest w przypadku wprowadzania teorii w życie. Dobrze nam znane pozostaje przedstawienie przeciętnego Kowalskiego, który wolne od obowiązków zawodowych popołudnia spędza wylegując się na wznak przed telewizorem.

Warto pomyśleć czy mamy w domu jakieś solidne buty

Każda dama chce wyglądać gustownie, dlatego przeważnie w ich szafie możemy odnaleźć chociaż kilkanaście par butów na wysokich obcasach. Mimo wszystko czasem należy zdać się na wygodę, szczególnie kiedy w planach pojawia się długa wędrówka po nierównym terenie. Świetnie w takiej sytuacji spiszą się trampki damskie, które występują w różnych kolorach i wzorach, a więc można je dopasować do swoich preferencji.
leki

Jak jesteśmy w stanie bardzo szybko schudnąć? Jaka dieta jest ważna, z której warto korzystać? O czym musimy wiedzieć?

Czy można błyskawicznie schudnąć, tak ażeby w czasie 2 tygodni można było przeskoczyć o rozmiar, a również o dwa? Nie ma wyjścia, powinniśmy bowiem skorzystać z drastycznych środków. Jeśli mamy w planach szybko schudnąć możemy wykorzystać skuteczne diety, które nie są najzdrowsze. Jak jednakże max. skrócimy okres poddawania się reżimowi niskokalorycznego lub ograniczonego do jednej grupy produktów jadłospisu, to można uchronić się przed komplikacjami.
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym

Pomoc w walce z trądzikiem różowatym

Utrzymujący się rumień twarzy może być spowodowany pierwszym stadium trądziku różowatego. Schorzenie bywa uciążliwe zwłaszcza latem, z uwagi na nadmierne nasłonecznienie skóry, które zaostrza nieprzyjemne objawy. Jak pozbyć się problemu?
kobieta

Turystyka zdrowotna w Polsce

Turystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę.
bransoletki z bursztynu

Przymioty lecznicze bursztynu: na reumatyzm, dychawicę, nadciśnienie, migreny

Czy jantar rzeczywiście posiada właściwości uzdrawiające? Naturalna medycyna dawno doceniła lecznicze własności kamienia nazywanego ongiś złotem Północy.
kapcie

Zadbaj o zdrowe stopy swego dziecka, nabywając najlepsze pantofle do zabawy w mieszkaniu

Podczas nabywania obuwia dla dzieci dużo zainteresowania przykłada się do wyboru butów wyjściowych, takich jak sandałki, adidasy bądź kozaki. Uznaje się je za reprezentatywne, pragnie, by prezentowały się one ładnie i równocześnie okazywały się naprawdę wygodne i zdrowe dla nóżki. Znaczenie pantofli, w których maluch chadza po mieszkaniu i w przedszkolu, często się pomija, decydując na tańsze i mniej trwałe artykuły. Całkowicie niesłusznie, gdyż właśnie w takich bucikach stópka dziecka spędza najwięcej czasu.
szczupłe ciało

Dbamy o zdrowie i ciało - użyteczne rady dla każdego człowieka

W dzisiejszych czasach moda na zdrowy tryb życia jest niezwykle duża i coraz więcej ludzi poddaje się jej wpływom. Spośród wielu trendów śmiało wolno uznać, że ten jest jednym z lepszych, bo faktycznie coraz więcej osób chętnie przekształca własne przyzwyczajenia i rozpoczyna się zdrowo odżywiać i ćwiczyć sport. Należałoby pamiętać, że w drodze do pozytywnego samopoczucia kluczowa jest regularność i zdecydowanie.
1 2