Menu strony
Zdrowie
otyłość

Czy zabiegi modelowania sylwetki polepszają zdrowie człowieka, czy tylko dbają o jego estetykę?

W bardzo wielu ojczyznach teraz promuje się zdrowy tryb życia. Zachęca się ludzi do zdrowego odżywiania czy uprawiania sportu. Niestety wielu ludzi źle się odżywiało. Można przyjrzeć się społeczeństwu amerykańskiemu, aby się o tym przekonać. Tam mieszkańcy często jedzą fast foody, co prowadzi do dużej nadwagi. To zagrożenie współcześnie stało się obecnym w Polsce, bo złe odżywianie i wiele godzin spędzonych przed Internetem przez młodych prowadzi do ich tycia. Z drugiej strony istnieje szereg metod usuwania tłuszczu, które są bezpieczne i skuteczne. Czy metody medycyny estetycznej mogą poprawić nie tylko wygląd, ale również stan zdrowia pacjenta? Czy metody modelowania sylwetki wyeliminują choroby wynikające z otyłości?
bransoletki z bursztynu

Przymioty lecznicze bursztynu: na reumatyzm, dychawicę, nadciśnienie, migreny

Czy jantar istotnie ma przymioty lecznicze? Medycyna naturalna dawno doceniła lecznicze własności kamienia zwanego ongiś złotem Północy.
wskaźnik bmi

Dzięki narzędziom ogólnie dostępnym w sieci, przeciętny przedstawiciel społeczeństwa może skontrolować swój wskaźnik bmi

model życia stał się jakiś czas temu głównym tematem wielu reportaży tak w kobiecych kolorowych magazynach, jak i konwersacji prowadzonych w ramach audycji radiowych. Przywykło się sądzić, że rodacy znajomością zasad np. zbilansowanego odżywiania raczej nie grzeszą. Niewiele lepiej bywa w przypadku wprowadzania wiedzy w praktykę. Świetnie nam znane jest przedstawienie przeciętnego Kowalskiego, który wolne od obowiązków służbowych popołudnia spędza leżąc plackiem przed telewizorem.

Warto pomyśleć czy mamy w domu jakieś solidne buty

Każda pani chce prezentować się gustownie, dlatego zazwyczaj w ich szafie można odnaleźć przynajmniej kilkanaście par butów na wysokich obcasach. Mimo wszystko czasem należy postawić na wygodę, zwłaszcza jeżeli w planach jest spora wędrówka po niepewnym terenie. Idealnie w takiej sytuacji spiszą się trampki damskie, które są w różnorakich barwach oraz wzorach, a więc możemy je dobrać do własnych potrzeb.
spodnie taktyczne

Najnowsza moda u młodych rodaków - militaria

Co parę lat, społeczeństwo, a zwłaszcza jego młodą część, ogarnia moda na kolejne aktywności. Parę lat wstecz, ludzie rozpoczęli interesowaćsię znacznie mocniej żywieniem, zdrowiem a także aktywnością fizyczną.
kobieta

Turystyka zdrowotna w Polsce

Turystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę.
leki

Jak jesteśmy w stanie bardzo szybko schudnąć? Jaka dieta jest ważna, z której warto korzystać? O czym musimy wiedzieć?

Czy jesteśmy w stanie szybko schudnąć, tak żeby w ciągu 2 tygodni można było przeskoczyć o rozmiar, a również o dwa? Nie ma wyjścia, należy bowiem skorzystać z drastycznych środków. Jak mamy w planach szybko schudnąć możemy stosować efektywne diety, które nie są najzdrowsze. Jak jednak max. skrócimy czas poddawania się reżimowi niskokalorycznego albo ograniczonego do jednej z grup produktów jadłospisu, to jesteśmy w stanie uchronić się przed komplikacjami.
szczupłe ciało

Dbamy o zdrowie i ciało - użyteczne rady dla każdego człowieka

Aktualnie tendencja na zdrowy tryb funkcjonowania jest niezwykle duża i coraz więcej ludzi oddaje się jej wpływom. Wśród wielu trendów zdecydowanie można uznać, że ten jest jednym z korzystniejszych, albowiem faktycznie coraz więcej osób z zapałem zmienia swoje przyzwyczajenia i zaczyna się zdrowo odżywiać oraz ćwiczyć sport. Należałoby pamiętać, że w drodze do zdrowego samopoczucia zasadnicza jest regularność i zdecydowanie.
skarpety bambusowe

Musimy troszczyć się o swoje zdrowie - kompleksowo, co znaczy, że należy podumać o swym ciele ogólnie

Znaczna część ludzi chce troszczyć się o swe zdrowie. Myjemy się, korzystamy z kosmetyków. Usiłujemy podchodzić do zagadnienia kompleksowo - to znaczy, że troszczymy się o swoją cerę i inne części ciała.
buty sportowe

obuwie, które oddycha.

Geox – potentat w segmencie obuwia codziennego - opracował technologię NET®, która ma zrewolucjonizować rynek obuwia sportowego.
1 2