Menu strony
Zdrowie
kobieta

Turystyka zdrowotna w Polsce

Turystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę.
bransoletki z bursztynu

Przymioty lecznicze bursztynu: na reumatyzm, dychawicę, nadciśnienie, migreny

Czy bursztyn rzeczywiście ma właściwości lecznicze? Naturalna medycyna dawno doceniła uzdrawiające własności kamienia nazywanego niegdyś złotem Północy.
szczupłe ciało

Dbamy o zdrowie i ciało - użyteczne rady dla każdego człowieka

Obecnie moda na zdrowy tryb życia jest bardzo duża i coraz więcej ludzi poddaje się jej wpływom. Wśród mnóstwa trendów swobodnie wolno uznać, że ten jest jednym z lepszych, ponieważ naprawdę coraz więcej ludzi chętnie transformuje własne przyzwyczajenia i rozpoczyna się zdrowo odżywiać i praktykować sport. Warto pamiętać, że w drodze do dobrego samopoczucia zasadnicza jest systematyczność i zdecydowanie.
skarpety bambusowe

Musimy troszczyć się o swoje zdrowie - kompleksowo, co znaczy, że należy podumać o swym ciele ogólnie

Znaczna część ludzi chce troszczyć się o swe zdrowie. Myjemy się, korzystamy z kosmetyków. Usiłujemy podchodzić do zagadnienia kompleksowo - to znaczy, że troszczymy się o swoją cerę i inne części ciała.
wskaźnik bmi

Dzięki narzędziom ogólnie dostępnym w sieci, przeciętny przedstawiciel społeczeństwa może skontrolować swój wskaźnik bmi

Zdrowy tryb życia stał się pewien czas temu głównym tematem wielu reportaży tak w kobiecych kolorowych magazynach, jak i konwersacji prowadzonych w ramach audycji radiowych. Przywykło się uważać, że Polacy znajomością zasad np. zbilansowanego odżywiania raczej nie grzeszą. Niewiele lepiej bywa w przypadku wprowadzania teorii w praktykę. Świetnie nam znane pozostaje przedstawienie przeciętnego Kowalskiego, który wolne od obowiązków zawodowych popołudnia spędza leżąc plackiem przed ekranem telewizora.
leki

Jak jesteśmy w stanie bardzo szybko schudnąć? Jaka dieta jest ważna, z której warto korzystać? O czym musimy wiedzieć?

Czy możemy błyskawicznie schudnąć, tak aby w ciągu dwóch tygodni można było przeskoczyć o rozmiar, a nawet dwa? Nie mamy wyjścia, należy bowiem skorzystać z drastycznych środków. Jeśli pragniemy szybko schudnąć możemy wykorzystać efektywne diety, które nie są najzdrowsze. Jak jednak maksymalnie skrócimy czas poddawania się reżimowi niskokalorycznego albo ograniczonego do jednej z grup produktów jadłospisu, to możemy uchronić się przed komplikacjami.
buty sportowe

obuwie, które oddycha.

Geox – potentat w segmencie obuwia codziennego - opracował technologię NET®, która ma zrewolucjonizować rynek obuwia sportowego.
Pomoc w walce z trądzikiem różowatym

Pomoc w walce z trądzikiem różowatym

Utrzymujący się rumień twarzy może być spowodowany pierwszym stadium trądziku różowatego. Schorzenie bywa uciążliwe zwłaszcza latem, z uwagi na nadmierne nasłonecznienie skóry, które zaostrza nieprzyjemne objawy. Jak pozbyć się problemu?
otyłość

Czy zabiegi modelowania sylwetki polepszają zdrowie człowieka, czy tylko dbają o jego estetykę?

W wielu krajach obecnie promuje się zdrowe nawyki w codziennym życiu. Zachęca się osoby do uprawiania sportu czy zdrowego odżywiania. Na skutki złej diety nie trzeba długo czekać. Można przyjrzeć się społeczeństwu USA, żeby się o tym przekonać. Tam mieszkańcy nierzadko jedzą fast foody, co prowadzi do dużej nadwagi. To zagrożenie współcześnie stało się obecnym w Polsce, bo złe odżywianie i wiele godzin spędzonych przed Internetem przez młodych prowadzi do ich tycia. Z drugiej strony jest szereg sposobów usuwania tłuszczu, które są bezpieczne i skuteczne. Czy możliwości medycyny estetycznej mogą polepszyć nie tylko wygląd, ale także stan zdrowia pacjenta? Czy możliwości usuwania tłuszczu zwalczają choroby wynikające z otyłości?
medycyna estetyczna

W jaki sposób przygotować skórę do różnych zabiegów pielęgnacyjnych? Sprawdźmy gdzie jesteśmy w stanie znaleźć dobrego specjalistę.

Świetna kondycja skóry wymaga bardzo dużej troski. Zapewne nie bez powodu rosnącą popularnością może pochwalić się medycyna estetyczna, dzięki której możemy zapewnić sobie rewelacyjną cerę na długie lata. Przed zastosowaniem zabiegu powinniśmy zdawać sobie sprawę, jak przyszykować cerę do zastosowanie poszczególnych preparatów, a także jak znaleźć odpowiedniego profesjonalistę.
1 2