Menu strony
Fryzjer
wella maska do włosów

Czy dbać o włosy tylko latem?

Włosy letnią porą są silnie narażone na działanie groźnych dla zdrowia czynników. Zanieczyszczone powietrze może znacznie osłabić włosy u nasady, a silne promieniowanie uv potrafi sprawić, że będą wysuszone. Dotyczy to szczególnie i tak już zniszczonych?nadwyrężonej kondycji włosów rożnego rodzaju zabiegami pielęgnacyjnymi oraz koloryzującymi.
farbowane włosy

Profesjonalne kosmetyki do włosów muszą być odpowiednio dopasowane

Wszędobylskie reklamówki inspirujące do należytej pielęgnacji włosów umieją zachwycić wyglądem włosów aktorek lub modeli. Chociaż w wielu przypadkach włosy w reklamówkach są uatrakcyjniane graficznie, to mimo wszystko marzymy o włosach jak te popularnej modelki i o fryzurze jak ułożonej przez profesjonalnego stylistę.
wizyta u fryzjera

Przedmioty przydatne w salonie fryzjera

Salon fryzjerski to miejsce, gdzie przychodzą klienci pragnący obciąć włosy lub zmienić swoje uczesanie. Wyspecjalizowany fryzjer to osoba bardzo utalentowana, sprawnie używająca nożyczek i innych urządzeń. Współcześnie salonów takich jest bardzo wiele, część z nich prowadzona jest przez wykwalifikowanych stylistów fryzur. Salony takie muszą mieć właściwe wyposażenie. Również akcesoria tam wykorzystywane świadczą o stopniu wyspecjalizowania zakładu.
Satinea

Bądź królową sylwestrowej nocy

Która z nas nie pragnie zostać królową sylwestrowej nocy? Pewnie każda kobieta marzy po cichu, aby być tą najpiękniejszą w tak wyjątkowy wieczór. Już na kilka tygodni przed noworocznym balem obmyślamy w jakiej kreacji wystąpić, umawiamy się do fryzjera i kosmetyczki. Ale wszystkie te zabiegi nie ukryją zmęczonej i poszarzałej skóry. Aby olśnić wszystkich swym blaskiem, powinnaś pomyśleć o tym dużo wcześniej!
profesjonalne kosmetyki

Wyspecjalizowane preparaty kosmetyczne do pielęgnacji włosów różnego typu.

W salonach fryzjerskich na pewno zostaną Nam polecone specjalistyczne kosmetyki do pielęgnowania włosów różnego rodzaju, jeśli o to będziemy pytać. Z tego powodu mądrze jest zapoznać się z bieżącą ofertą, a znajdzie się coś bezpośrednio dla siebie. Zależnie od płci, wieku, lub kondycji włosów fryzjer poleci optymalnie do Nas dobrane preparaty.
piękne włosy

Color Touch, degażówki oraz prostownice do włosów- najbardziej potrzebne przyrządy, które są podstawą pracy każdego fryzjera

W dzisiejszych czasach jest wiele zawodów uprawianych przez różnych obywateli. Niektóre z nich są znane od wielu wieków i ze względu na stałe zapotrzebowanie na nie są uprawiane. Ciągle tworzą się jednak także nowe profesje dotąd nieuprawiane i niefunkcjonujące na rynku pracy, co wiąże się z rozwojem gospodarczym oraz technologicznym.
wella maska do włosów

Z jakich usług korzystamy najchętniej u fryzjera?

Fryzjer to ten typ zawodu, którego istnienia nie trzeba na pewno nikomu tłumaczyć. Zwłaszcza kobiety chętnie korzystają z usług fryzjerów. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie całkowitą zmianę imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie poprawia się, to i my same jakoś tak chętniej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą doskonałych dłoni mistrzów fryzjerskich, którzy używają do tego coraz bardziej skomplikowanych narzędzi.