Menu strony
Restauracja
Impreza

Wspaniały catering na imprezy firmowe – dobre rady.

Jeżeli szykujemy większe imprezy okolicznościowe we własnym domu planujemy, jak przyjąć zaproszonych gości i co przygotować na stole. Kiedy planujemy imprezę integracyjną dla dużego zespołu w miejscu pracy, mamy szersze pole manewru i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować niepowtarzalny catering. Jak się za to zabrać?
stolik w restauracji w Lublinie

Marzysz o wyjątkowym weselu? Już teraz zarezerwuj salę weselną w Lubinie!

Na obecną chwilę zdecydowanie więcej ludzi decyduje się na wzięcie zaślubin wyłącznie w towarzystwie najbliższych osób. Coraz rzadziej na tą uroczystość zapraszane są dalekie ciotki , a także kuzynostwo z jakim nie mamy kontaktu od wielu lat. Takie rozwiązanie ma rzecz jasna wady i zalety, jednak jest to z pewnością tańsze i bardziej komfortowe. Jeżeli i my marzymy o tego typu weselu to powinniśmy wziąć pod uwagę miasta na Dolnym Śląsku.
Sala weselna w Dzikiej Zagrodzie

Szukasz sali na wesele? Popytaj wśród znajomych, a bez wątpliwości coś wybierzesz

Nie da się zaprzeczyć, że ślub bez wątpliwości jest jednym z najpiękniejszych momentów w życiu niemal każdego człowieka. Praktycznie każdy chciałby również, żeby ten moment był wyjątkowy, a w dodatku wszystko zostało zapięte na ostatni guzik. Jeżeli ten magiczny moment jest jeszcze przed Tobą, wtedy na pewno zdajesz sobie sprawę z faktu, jak dużo jeszcze przed Tobą ustaleń. Jednym z nich, jeśli nie najważniejszym, będzie na pewno wybranie właściwej sali weselnej. Na co musisz zwracać największą uwagę zanim podejmie się ostateczną decyzję? W jaki sposób poszukać dobrej sali na wesele? Na takie pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym tekście.
brzytwa

Prezent dla faceta - co warto kupić. Kilka dobrych rad

Nie masz pojęcia, jaki kupić prezent na 30 urodziny dla mężczyzny? Nie ma sprawy! W tym tekście znajdziesz garść przydatnych wskazówek. Pamiętaj, że końcowa decyzja należy do ciebie – powinnaś dopasować podarunek do temperamentu i hobby mężczyzny.