Menu strony
Mała czarna
Mała czarna, stylizacja Coco Chanel

Mała czarna - wiosenne stylizacje

„La petit robe noir” czy też „little black dress” to flagowe hasło w każdym leksykonie mody. sukienka, zaprojektowana przez słynną Coco Chanel, zapisała się w historii mody jako symbol elegancji i klasy.
sukienka na studniówkę

Modne kreacje na Studniówkę

Pierwsze studniówki już za nami. Niektórzy rozpoczęli więc wielkie odliczanie do matury. Maturzystki, które czekają na jedyny taki bal w życiu, pytamy, co jest modne w tym roku.
Mała czarna od Coco Chanel czy zmysłowa czerwień od Valentino? Obydwie wieczorowe kreacje są studniówkowymi hitami. Ciekawe, która w tym roku będzie królową balu?
Kobieta siedząca na schodach

Opuściła Cię, a Ty nie wiesz z jakiego powodu?

Każda kobieta ma własne wymagania, o których niektórzy panów wręcz nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć przeciwną, jako kwiat do wąchania, ale nie do poznawania. W jak ogromnym znajdują się błędzie dowiadują się, gdy zaniedbana kobieta od nich odchodzi.
sukienka

Czy kobiety powinny odważniej zakładać sukienki?

Sukienka. Mała rzecz, a tak wielką moc posiada. Najbardziej kobieca w damskiej garderobie, w ostatnich latach jakby niedoceniana. A przecież idealnie ”skrojona na miarę” sukienka zakamufluje podkreśli atuty kobiecej sylwetki, powiększy mały biust, zmniejszy duży, wyeksponuje ładne nogi, podkreśli seksapil. I sprawi, że dylematy typu „nie mam co na siebie włożyć” odejdą w zapomnienie. Sukienki są bardzo wygodne a przy tym nadzwyczaj kobiece. Z powodzeniem możemy je założyć do pracy, na wielkie wyjścia czy spacer. Jakie kolory i kroje są obecnie najmodniejsze i idealnie podkreślają naszą sylwetkę? Podpowiadamy!