Menu strony
Mała czarna
Kobieta siedząca na schodach

Opuściła Cię, a Ty nie wiesz z jakiego powodu?

Każda kobieta posiada swoje wymagania, o których wielu mężczyźni nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć piękną, jak kwiatek do wąchania, lecz nie do poznawania. W jakim ogromnym są błędzie dowiadują się, gdy zaniedbana kobieta od nich odchodzi.
sukienka

Czy kobiety powinny odważniej zakładać sukienki?

Sukienka. Mała rzecz, a tak wielką moc posiada. Najbardziej kobieca w damskiej szafie, ostatnimi czasy jakby niedoceniana. A przecież odpowiednio dopasowana sukienka zakamufluje „fałdki”, powiększy nieduży biust, zmniejszy duży, wyeksponuje ładne nogi, doda wdzięku. I sprawi, że problemy typu „nie mam się w co ubrać” przestaną istnieć. Sukienki są bardzo wygodne i nadzwyczaj kobiece. Z powodzeniem możemy je założyć do pracy, przyjęcia czy spacer. Jakie kolory i modele są w tym sezonie najmodniejsze i idealnie podkreślają naszą sylwetkę? Służymy radami!
sukienka na studniówkę

Modne kreacje na Studniówkę

Pierwsze studniówki już za nami. Niektórzy rozpoczęli więc wielkie odliczanie do matury. Maturzystki, które czekają na jedyny taki bal w życiu, pytamy, co jest modne w tym roku.
Mała czarna od Coco Chanel czy zmysłowa czerwień od Valentino? Obydwie wieczorowe kreacje są studniówkowymi hitami. Ciekawe, która w tym roku będzie królową balu?
Mała czarna, stylizacja Coco Chanel

Mała czarna - wiosenne stylizacje

„La petit robe noir” czy też „little black dress” to flagowe hasło w każdym leksykonie mody. sukienka, zaprojektowana przez słynną Coco Chanel, zapisała się w historii mody jako symbol elegancji i klasy.