Menu strony
Farby
wella maska do włosów

Czy możliwe jest efektywnie wyprostować włosy?

Bieżąca moda na proste włosy skutkuje tym, iż wiele osób kupuje prostownice do włosów, które umożliwiają na samodzielne i codzienne ułożenie fryzury w domu. Przy wyborze prostownicy należy jednak rozważyć czy nie zniszczy ona zbytnio włosów.
wella maska do włosów

W jaki sposób uzyskać piękną fryzurę w domu?

Przy pierwszym spotkaniu z drugim człowiekiem nieświadomie oceniamy go na podstawie wyglądu. Jednak nie tylko nowo poznani ludzie oceniają nasz wygląd. W sklepie, na ulicy – naokoło jest mnóstwo uważnych krytyków. Rzeczami, które głównie przykuwają uwagę jest zadbany ubiór i uczesanie. O ile strój to bardziej kwestia gustu, o tyle włosy najczęściej powierzamy fachowcom.
koloryzacja

Farba do włosów w piance

Wella jest pionierem w dziedzinie koloryzacji i od lat wyznacza standardy w branży fryzjerskiej. Dziś przedstawia produkt, będący prawdziwą rewolucją w koloryzacji, dzięki któremu samodzielne farbowanie włosów staje się bajecznie proste!
Blondynka o bujnych włosach

Kosmetyki do włosów - gdzie najlepiej je kupować?

Większość kobiet kupuje farby i kosmetyki do włosów w drogeriach. Ale wiele z nich zastanawia się również nie tylko nad ich efektywnością, lecz również szkodliwością. Gdzie więc należy kupować preparaty do włosów, aby były one nie tylko skuteczne, lecz również bezpieczne?