Menu strony
Bransoletka
bransoletki z cyrkoniami srebrne

Doskonałe rozwiązanie tak na niezobowiązujący upominek, jak i na wyjątkową okazję

Gdy szukamy trafnego pomysłu na prezent, to prawdopodobnie myśleliśmy także o biżuterii. oczywiście dużo zależy od okazji i osoby, która miałaby dostać tego typu upominek, jednak przykładowo ładna srebrna bransoletka z cyrkoniami mogłaby oznaczać wdzięczność, jak i wyraz większego uczucia.


ciąża

Dwudziestolatka w stanie błogosławionym wcale nie musi rezygnować z wkładania modnej dzieży

Chyba każda kobieta w ciąży zastanawia się, czy na te kilka miesięcy warto zamawiać w sieci nowe, lecz i obszerniejsze ubrania - przecież przez tak krótki okres można, w ramach oszczędności, całkowicie zrezygnować z noszenia tych modnych i zarazem droższych sukienek czy jeansów. Okazuje się jednak, że styliści mogą zasugerować kilka projektów, które potem bardzo łatwo urzeczywistnić.
Kobieca w miejskiej dżungli

Kobieca w miejskiej dżungli

Zwierzęce desenie i egzotyczne nadruki inspirują! Bawiąc się nimi i zestawiając je z odpowiednimi dodatkami stwórz stylizacje, które wyróżnią cię w miejskiej dżungli. Szalone, niebanalne i przede wszystkim podkreślające twój charakter. Tego lata pokazujemy pazurki!
Kwiatowe wzory od Deichmann

Szmaragd i cyrkon - kamienie szlachetne używane w biżuterii

Kamienie szlachetne są bardzo często wykorzystywane przy wytwórczości biżuterii. Do przeważnie stosowanych kamieni szlachetnych przynależą diamenty, perły, a także szmaragdy i cyrkony.