Menu strony
Temperatura

Jakimi środkami powinniśmy zadbać o własny wizerunek?

Nadzwyczaj dużymi krokami zbliża się do nas pora letnia. Dla wielu z nas na pewno ten okres jest bardzo mocno wyczekiwany, ze względu na duże temperatury, które nareszcie będą mogły nam towarzyszyć, dlatego tak mocno nie możemy się doczekać wiosny. W tym nadchodzącym czasie niejednokrotnie będziemy zmuszeni do prezentowania całej swojej osobowości , skutkiem tego też obligatoryjnie musimy zadbać o nią pod prawie każdym detalem.
czarne czółenka

Zastanawiasz się w co zainwestować na tę porę roku? Z pewnością skórzane, czarne baleriny perfekcyjnie się sprawdzą

Zima zagościła w Polsce już na dobre. Po wielokroć temperatura spadła poniżej zera, a pokrywka śnieżna zalała już prawie każde miasto. Wskutek tego zdecydowanie każda modnisia ma już wyposażoną szafę na ten okres czasu.
Krem do rąk

Jesienna ochrona narażonej na podrażnienia skóry – jakie wybierać kosmetyki i jak potęgować ich działanie?

Początek jesieni to trudny okres dla wrażliwej skóry twarzy i dłoni. Jak o nią dbać podczas początkowych chłodniejszych dni? Mocne letnie słońce przyzwyczaiło skórę twarzy i dłoni do wysokich temperatur. Niespodziewane ochłodzenie może spowodować spierzchnięcie naskórka na rękach i nieprzyjemne ściągnięcie na twarzy. Stosowne kosmetyki pomogą jednakże głęboko odżywić skórę i ochronić ją przed ostrym wiatrem.