Menu strony
Temperatura
czarne czółenka

Zastanawiasz się w co zainwestować na tę porę roku? Z pewnością skórzane, czarne baleriny perfekcyjnie się sprawdzą

Zima zagościła w naszym kraju już na amen. W wielu przypadkach temperatura spadła poniżej zera, a pokrywka śnieżna zalała już praktycznie każde miasto. Tym samym na pewno każda strojnisia ma już zaopatrzoną garderobę na ten okres czasu.
Krem do rąk

Jesienna ochrona narażonej na podrażnienia skóry – jakie wybierać kosmetyki i jak potęgować ich działanie?

Początkowe dni października to trudny czas dla delikatnej skóry twarzy i dłoni. Jak o nią dbać w czasie pierwszych pochmurnych dni? Intensywne wakacyjne słońce przyzwyczaiło naskórek twarzy i rąk do upalnych temperatur. Niespodziewane ochłodzenie może powodować wysuszenie skóry na dłoniach i niekomfortowe napięcie na twarzy. Właściwe kosmetyki pomogą jednakże głęboko odżywić skórę i ochronić ją przed zacinającym wiatrem.

Jakimi środkami powinniśmy zadbać o własny wizerunek?

Nadzwyczaj dużymi krokami zbliża się do nas pora letnia. Dla wielu z nas bezsprzecznie ten okres jest ogromnie mocno wyczekiwany, ze względu na duże temperatury, które nareszcie będą mogły nam towarzyszyć, wobec tego tak mocno nie możemy się doczekać wiosny. W tym nadchodzącym czasie w szeregu przypadków będziemy zmuszeni do prezentowania całej swojej osobowości , wobec tego też koniecznie musimy zadbać o nią pod prawie każdym detalem.