Menu strony
Kobiety
buty

Kolczyki z bursztynu - czyli, biżuteria na każdą okazję, chociaż nie na każdziutką kieszonkę

Bursztyn jest to rodzaj kamienia, który to istnieje od zarania dziejów. Bywa to rodzaj wyschniętej żywicy, którą to z pewnością dość często będąc dzieciakiem widziałeś nie jedynie na jarmarkach wraz z biżuterią, ale i na stoiskach, wewnątrz których były "nietypowe" przedmioty, w których to bez problemiku wypatrzyliśmy kawałki pięknej skałki, a w nim zatopionego owada lub nawet i jakieś małe zwierzę, które to wbrew pozorom może mieć dziesiątki, setki, tysiące, a nawet miliony oraz miliardy lat.

Kilka słów o modzie

Przychodzą ładniejsze dzionki, a razem z nimi wietrzenie naszych szaf. Należy po przedłużających się zimowych miesiącach przeszukać jej zawartość i uaktualnić. Wkładamy głęboko przepastne swetrzyska, grube rajtuzy i grube sukienki. Wiosna to czas, kiedy królują na wybiegach i na deptakach sukienki.
panorama - bielizna

Jakiego rodzaju istnieją próby złotego kruszcu na pierścionki?

W naszym kraju kobiety noszą pierścionek zaręczynowy zazwyczaj na palcu serdecznym prawej ręki, przynajmniej do momentu, gdy na tym palcu nie znajdzie się piękna obrączka.


Jakiego rodzaju istnieją próby złotego kruszcu na pierścionki?

Wiele kobiet decyduje się w takiej sytuacji przenieść tego typu pierścionek na serdeczny palec lewej ręki.
przejdź do www

Biżuteria to wiecznotrwała stylizacja każdej kobiety, jaka dodaje krasy i wyjątkowości oraz nigdy nie traci na walorach

Kosztowności od starożytności były znakiem kobiecego seksapilu i powabu. Diamenty, złoto, srebro i bursztyny mają odwieczną wartość, a ich piękno wzrusza wszystkie kobiety. Już od okresów dawnych niewiasty ceniły urok biżuterii. Wystarczy wspomnąć o Kleopatrze czy Marii Antoniny, które bez biżuterii nigdy się nie wychodzili do ludzi. Można stwierdzić, że biżuteria jako element mody damskiej nigdy nie traci na stylu i modzie.

Odpowiednia sylwetka i strój - marzenie każdej kobiety

Zima dobiega końca, wiosna już tuż tuż – jest to najlepszy okres na to, by rozgrzać sztywne mięśnie i trochę poprawić budowę ciała. Nie tylko zyska na tym wytrzymałość i poziom zdrowia całego ciała – idealna sylwetka nada się zawsze, czy po to, by ciągle na nowo wprawiać w dumę swojego partnera czy partnerkę, czy też ze względu na to, by z prościej było nawiązać nową przyjaźń, jeśli jesteś singlem, albo też po to, żeby w razie problemu iść do lekarza bez odrobiny zażenowania. Pomijając to zdrowe ciało sprawia, że także duchowo lepiej się każdy czuje, a to widać w jego spojrzeniu, ruchach i sposobie bycia – ważny krok do wywołania korzystnego wrażenia na wszystkich i łatwiejszego osiągania sukcesów.
Wiosenna elegancja od Mohito

Wiosenna elegancja od Mohito

Styl Retro to czas wiecznej młodości, kina pod gołym niebem, grających szaf, niezapomnianych wakacji na jeziorem. Dzięki nowej kolekcji mohito na sezon wiosna –lato poczujemy klimat amerykańskich suburbi i neonowych cocktail barów. To idealne rozwiązanie dla kobiet lubiących apetyczne barwy. Bowiem kolor gra tu najważniejszą rolę. Smaku kolekcji nadają słodkie pastele, malinowe róże, miętowe zielenie i biszkoptowe beże.
spodnie taktyczne

Najnowsza moda u młodych rodaków - militaria

Co parę lat, społeczeństwo, a zwłaszcza jego najmłodszą część, ogarnia moda na kolejne aktywności. Parę lat temu, ludzie zaczęli interesowaćsię znacznie mocniej żywieniem, zdrowiem a także aktywnością fizyczną.

Coraz to więcej panów kupuje swoim partnerkom w podarunku śliczne koszule damskie

Na obecną chwilę stosowne okrycie jest jedną z istotnych rzeczy, które zaświadczają o tym, jak dana osoba przyjmowana jest w grupie innych ludzi. Wskutek tego tak ogromnie istotne, przede wszystkim wśród kobiet, jest posiadanie przyzwoiciej garderoby, w której ma się sporo ciuchów, przydatnych na konkretną sytuację czy też na dane wydarzenie.
perfumy Hugo Boss

Zrobione ze srebra łańcuszki - czy dosłownie wszystkie można zamieścić do "pojedynczego wora"?

Srebro jest surowcem niewiarygodnie łatwo poddającym się wSzelkim zabiegom, dzięki czemu tworzenie z niego przeróżnej biżuterii bywa dosyć proste i zarazem bardzo efektywne.
bluzka damska z kołnierzykiem

Jak wybrać eleganckie ubranie do biura?

Panie zatrudnione w biurze muszą liczyć się z określonymi regułami odnoszącymi się do ubioru. Nie mogą pozwolić sobie na luźne sukienki lub za krótkie spódniczki, gdyż muszą obsługiwać klientów bądź partnerów biznesowych i za każdym razem wyglądać stylowo.