Menu strony
Kobiety
odzież

W dzisiejszych czasach coraz częściej możemy usłyszeć głosy, w których ludzie zaczynają odrzucać standardowy kanon piękna i zaczynają wybierać nieco większe kształty.

Na dzień dzisiejszy mamy do czynienie z dwoma równoległymi trendami. Co prawda w dalszym ciągu możemy zaobserwować tendencję do idealizowania wizerunku gwiazd i celebrytów, za pomocą różnych programów graficznych, jednakowoż coraz częściej możemy usłyszeć głosy, w których ludzie odrzucają ten rodzaj piękna i zaczynają wybierać trochę większe kształty.
Kobieta w sukience

Sukienka – w jaki sposób dopasowywać do niej akcesoria, by strój był niezwykle atrakcyjny?

Sukienki są bezwzględnie jednym z najbardziej standardowych strojów dla kobiet, niezależnie od okazji. Na rynku sprzedawane są sukienki codzienne oraz wyjściowe, więc bez jakiegokolwiek problemu można odszukać najbardziej satysfakcjonujący dla siebie produkt.
Innowacyjne ujędrnianie skóry ramion i kolan

Innowacyjne ujędrnianie skóry ramion i kolan

Okolice ramion i kolan zawierają dużo mniej tkanki tłuszczowej niż inne partie naszego ciała, dlatego miejsca te są bardziej narażone na utratę jędrności. Warto o nie zadbać jeszcze przed nadejściem wiosny.
Letnia wyprzedaż makes me HEPPIN

Letnia wyprzedaż makes me HEPPIN!

Z początkiem sierpnia rozpoczęła się wyprzedaż letniej kolekcji w internetowym sklepie HEPPIN.COM. Przez najbliższe dwa miesiące klientki mają okazję skorzystać z rabatów do 70%!

Ekscytująca impreza w gronie znajomych, tylko w co się ubrać?

Jeśli dostajemy zaproszenie na jakąś imprezę najczęściej musimy zmierzyć się z kłopotem w co się ubrać. Mężczyźni mają zdecydowanie łatwiej, dobry garnitur męski sprawdzi się praktycznie przy każdej okazji. Na mniej oficjalne okazje koszula i dżinsy nadadzą się doskonale. A kobiety?

Kilka słów o modzie

Przychodzą pogodniejsze dzionki, a razem z nimi rewolucja naszych szaf. Należy po długich zimowych miesiącach zrewidować jej zawartość i uaktualnić. Chowamy głęboko wielkie swetrzyska, ciepłe rajtuzy i babcine sukienki. Drugi kwartał roku to czas, kiedy panują na wybiegach i na deptakach sukienki.
Bądź modna tej jesieni

Na naszym rynku odzieżowym działają rozmaitego rodzaju hurtownie ubrań.

Osoby prowadzące faktu typu hurtownie przekonują, że sprzedawane poprzez nich ubrania odznaczają się wielka popularnością wśród konsumentów. Dzieje się tak toteż, że samo zapotrzebowanie na wszelkiego gatunku ubrania będzie czymś całkiem naturalnym, a poza powyższym nie każdego stać na kupowanie drogich ubrań.
kobieta na plaży

Okres urlopów i letniego wypoczynku zbliża się szybkimi krokami. Cieszy wszystkich, mężczyzn, kobiety i dzieci. Jednak nikt bardziej niżdamska część nie przygotowuje się na pierwsze wyjścia na plażę. I czuje niepokój

Damy już pod koniec zimy zaczynają o tym rozważać i podejmować pierwotne kroki, aby później móc z pychą i bez skrępowania wyjść na plaże. Taka jest damska usposobienie i nie ma źródła do tego, aby z nią bić się. Od zawsze przecież niezwykle zwracają uwagę na mankamenty własne sylwetki, ale w dążeniu do doskonałości mają swoich sprzymierzeńców.
Suknia ślubna inspirowana sukienką baletową

Ślubna moda damska – jaki strój powinna wybrać dla siebie Panna Młoda, by zyskać dzisiaj pewność, że stylizacja będzie zgodna z obowiązującymi trendami?

Sporo kobiet już od najmłodszych lat marzy o dniu swojego ślubu. Jest to bowiem podniosły moment, kiedy oczy wszystkich gości są zwrócone na Młodą Parę, gdyż to oni są bohaterami tego wieczoru. Nie można się wobec tego dziwić, że dziś każda Panna Młoda stara się zaplanować swoją ślubną kreację w najmniejszych szczegółach. Jakie rozwiązania są współcześnie modne?
kobieta i duże zakupy

Kobieta oraz jej pieniądze na ubrania

Każda z kobiet chciałaby pięknie wyglądać. Jednak nie za każdym razem dajemy radę za pomocą ćwiczeń czy też diety uzyskać oczekiwanych efektów. Chodzi o to, że efekty na pewno się pojawiają, ale czasem trzeba na nie czekać trochę dłużej niż kilka miesięcy. Z tego powodu kobiety zaopatrują się w różnego rodzaju pomocne części garderoby takie jak bielizna wyszczuplająca scala. Bielizna wyszczuplająca sprawia, że kobieta jest w stanie w parę chwil zeszczupleć w niektórych miejscach o cały rozmiar.