Menu strony
Kobiety
Karolina Sochaj

Jak być modną po pięćdziesiątce?

Przekraczając magiczny wiek pięćdziesięciu lat nie trzeba rezygnować ze wspaniałego, eleganckiego wyglądu.

Odpowiednio dobrany strój oraz dopełniające całość dodatki nie tylko wyeksponują nasze walory, ale sprawią, że mimo upływu lat poczujemy się młodo i atrakcyjnie. Karolina Sochaj, specjalistka od kreowania wizerunku z wrocławskiej firmy Image Experts radzi dojrzałym Paniom jak wyglądać efektownie i stylowo.
mężczyzna w metrze

Czy w tym temacie jest już wszystko powiedziane? Jak prezentuje się świat męski i damski, czym się różni?

Można stwierdzić, że pewne tematy są już wyczerpane, że nie jest istotne, czego dokonamy, to ciężko je reaktywować. Tak można oczywiście powiedzieć, lecz nawet w najmniej oczekiwanej chwili i przy okazji danego tematu znów pojawiają się niebanalne koncepcje i pomysły, o których trzeba wspomnieć. Czy tak nie jest w temacie płci, czyli czym kobieta różni się od mężczyzny i na odwrót? Zapewne to temat nośny, ale już wyczerpany bardzo mocno. Mimo to, zawsze można na ten temat coś interesującego dodać.

Kilka słów o modzie

Nadchodzą pogodniejsze dzionki, a wraz z nimi przetrząsanie naszych szaf. Warto po przedłużających się zimowych miesiącach ogarnąć jej wnętrze i uaktualnić. Chowamy głęboko duże swetrzyska, wełniane rajtuzy i wełniane sukienki. Wiosna to dni, gdy pojawiają się na pokazach i na deptakach sukienki.
Opalanie w bikini

Must have w kwestii modowej, czyli jakie elementy garderoby musi mieć w swojej szafie każda stylowa kobieta obecnych czasów?

Przemysł mody to coś czym dzisiaj wiele osób niezwykle się interesuje, co spowodowało zjawisko wyróżnienia się grupy trendów w danym sezonie niezawiśle królujących. Rozwój ten oddziałuje na życie prawie każdego członka społeczeństwa tak, iż czasem nawet nieświadomie ulegamy owym trendom.
doczepianie włosy sklep

Nadciąga sylwester zatroszcz się o uczesanie

Razem z końcem roku, nadchodzą bardzo ważne wydarzenia w naszej życiowej rutynie. Gdyż w grudniu obchodzimy zarówno Boże Narodzenie oraz Sylwestra. Ta pierwsza okazja wymaga od nas nabycia mnóstwa prezentów oraz ugotowania właściwych dań.
Calvin Klein, perfumy

Przyszykuj się na wymarzoną randkę! Jak się zachować by ustrzec się przed nietaktem!

Umawiając się na rendez vous chcemy aby był to czas spędzony jak najprzyjemniej, a my sami chcemy prezentować się jak najlepiej. Na spotkaniu w końcu nie tylko nasza aparycja będą brane pod uwagę, ale również to jak pachniemy czy jak się zachowujemy.

Coraz to więcej panów kupuje swoim partnerkom w podarunku śliczne koszule damskie

Obecnie dobre okrycie jest jedną z podstawowych rzeczy, które zaświadczają o tym, jak konkretna osoba przyjmowana jest w gronie innych ludzi. Dlatego tak ogromnie istotne, szczególnie pośród kobiet, jest posiadanie odpowiedniej szafy, w której ma się sporo ubrań, przydatnych na daną sytuację czy też na konkretne wydarzenie.
sukienka

Klasyczny strój na ważne wyjście – w jaki sposób go dziś dobierać, aby być ubranym stosownie do okazji?

Bardzo często obserwuje się osoby ubrane nieodpowiednio do konkretnej okazji. Tymczasem, wystarczy tylko poświęcić parę chwil żeby wybrać stosowny strój i prezentować się bardzo elegancko. Jak w takim razie sobie poradzić z podobnym wyzwaniem? Co przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, aby nie zaliczyć modowej wpadki?
Moda damska na sylwestra i karnawał od MOHITO

W jakie niezbędne akcesoria ciążowe powinna zaopatrzyć się każda przyszła matka?

W życiu przyszłej mamy nadchodzi okres, kiedy musi trochę dostosować i stan swojej garderoby oraz wyposażenie mieszkania. Powiększający się brzuszek powoduje, że nie zmieści się ona już w swe ukochane dżinsy.


W jakie niezbędne akcesoria ciążowe powinna zaopatrzyć się każda przyszła matka?

Wtedy na ratunek nadchodzą różnego rodzaju akcesoria ciążowe.
Kobieta

Maski do włosów – recepta na piękne włosy, które są ozdobą ciała każdej niepowtarzalnej damy

Piękno jest z pewnością elementem, na punkcie którego bardzo duża liczba osób jest szczególnie wrażliwa. Wynika to między innymi z faktu, że osoby atrakcyjnie wyglądające obecnie mają znacznie łatwiej przykuć czyjąś uwagę. Niemniej jednak jednak pamiętać, że na przestrzeni czasów w większości przypadków osoby, które troszczyły się o to jak wyglądają, miały większe możliwości na przykucie uwagi konkretnych osób oraz na realizację sukcesu zawodowego.
1 2 3 4 5 6 7