Menu strony
Stres
masaż

Bardzo szybkie tempo życia, dużo obowiązków i za duża ilość stresu to nasza codzienność. Bieg życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

Nadmiar stresu i obowiązków przez długi okres wywołuje, że nasza wydajność niesamowicie spada. Jeżeli na czas nie zatroszczymy się o siebie, będzie jedynie ciężej.
Satinea

Bądź królową sylwestrowej nocy

Która z nas nie pragnie zostać królową sylwestrowej nocy? Pewnie każda kobieta marzy po cichu, aby być tą najpiękniejszą w tak wyjątkowy wieczór. Już na kilka tygodni przed noworocznym balem obmyślamy w jakiej kreacji wystąpić, umawiamy się do fryzjera i kosmetyczki. Ale wszystkie te zabiegi nie ukryją zmęczonej i poszarzałej skóry. Aby olśnić wszystkich swym blaskiem, powinnaś pomyśleć o tym dużo wcześniej!
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa

Co nam daje spa, czemu opłaca się korzystać z tego typu zabiegów? Czy spa można zorganizować samemu?

Termin spa wzięło się od łacińskiego określenia Sanus per aquam, co znaczy “zdrowie przez wodę”. Jak bez trudu można się domyśleć, określeniem tym można nazwać wszystkie zabiegi, które wykorzystują wyjątkową moc wody, czy specjalnego błota leczniczego czy alg morskich.