Menu strony
Zima
Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego

Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego

Jesień na dobre zagościła w naszym codziennym życiu, zatem przygotowania do zimy zbliżają się wielkimi krokami. Czas na kompletowanie sprzętu sportowego niezbędnego do szaleństw zimowych, a także na zadbanie o kondycję tak, aby na stoku energicznie prezentować swoje umiejętności. Komfort zapewni najnowsza kolekcja Gatty Active – Wool Yarn, która powstała z myślą o osobach aktywnie uprawiających sport.
Kozaki

W co się ubrać na zimę? Nieodzowne elementy zimowej garderoby

Nie każdy lubi zimę. Za oknem szczypie mróz, musimy odśnieżać podjazdy, odmrażać szyby w autach oraz pamiętać o cieplejszym ubraniu. Z każdym sezonem dobrze jest wzbogacić swoją garderobę o nowe buty, płaszcz lub kolorową czapkę, która zagwarantuje nam chociaż trochę radości w te chłodne, ciemne wieczory. Jest kilka elementów garderoby, bez których nie można się obyć, jeśli nie chcemy szybko się rozchorować.
Buty męskie

Biegać musimy przez cały rok, też w okresie zimowym. To rzeczywiście jest realne, powinniśmy tylko się odpowiednio przygotować

Póki trwa okres zimowy niewielu z nas decyduje się na wyjście na zewnątrz, kiedy zimno, by pobiegać. Warto jednak się przełamać, aby w sezonie ciepłym poprawić swoje rekordy. Faktycznie, im wcześniej zaczniemy, tym lepiej dla naszej formy. Oczywiście, nikt tu nikogo nie zmusza do biegania podczas wielostopniowych mrozów (chociaż jak przekonują fachowcy to dobre podejście), ale zima to przecież nie jedynie śnieg, mróz, co właściwie prezentują ostatnie wydarzenia.
vintage

W jakim miejscu odnaleźć najpiękniejsze sukienki i co brać pod uwagę decydując się na ich kupno?

Gdy nadchodzi wiosna, przychodzi też czas na śluby. Jest to najlepszy moment, żeby ubrać się w śliczne ubrania, w piękne buciki czy też połyskującą biżuterię.