Menu strony
Kwas Hialuronowy
kobieta

O mleczku pszczelim i nie tylko

Royal Jelly czyli królewski dar, daje królowej pszczół ogromną witalność i długowieczność. W ten sam sposób działa na naszą skórę. Mleczko pszczele jest stosowane w kosmetologii jako preparat antybakteryjny oraz przeciw starzeniu się skóry.

Kosmetyczka na ferie zimowe

Pakując się na weekendowy wypad w góry, czy wyjazd z dziećmi na ferie zimowe zależy nam, żeby o niczym nie zapomnieć. Kosmetyczki wkładamy do walizki zazwyczaj na ostatnią chwilę. Zgarniamy do nich wszystko, co mamy pod ręką. Co właściwie powinnyśmy spakować? Zdecydujmy, które naturalne kosmetyki będą nam potrzebne, a które możemy zostawić w domu.
kobieta

Stylowe nogi latem

Cellulit to jeden z najbardziej uporczywych problemów skórnych. Dermatolodzy sądzą, że boryka się z nim około 80% kobiet. Walka z cellulitem nie należy do prostych. Wymaga od nas dużej samozaparcia i systematyczności w pielęgnacji.
bepanthen eye butelka

Czemu najlepiej wykorzystywać najlepsze preparaty na poprawę zdrowia? Jakie najlepiej polecić?

Każdy czasem z nas chce wsparcia, najbardziej korzystnie jak jest ono pod ręką. Tego rodzaju wsparcie powinno być jak bliska rodzina, która jest pomocna w każdej okoliczności.
peeling Nantes

Piękno z Marsa

O tym, że kobiety pochodzą Wenus a mężczyźni z Marsa wiemy już od dawna. A czy zdajemy sobie sprawę z faktu, że mieszkańcy Marsa starzeją się wolniej? Niestety to prawda!
Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Kwas hialuronowy dla prawidłowego nawilżenia skóry

Obok redukcji zmarszczek głównym zadaniem zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest regeneracja i przywrócenie skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia. Jak wybrać kurację dopasowaną do naszych potrzeb?
Złota medycyna estetyczna

Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające często powodują takie reakcje. Często jednak większość z nich to mit, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nic to jednak nie znaczy w zabiegach medycyny estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z bogatej oferty wynika z pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Z tego powodu Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór zachęcając do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.
Twarz

Jaki jest mechanizm pojawiania się zmarszczek na twarzy, najlepsze sposoby na to, aby je wyeliminować.

Sporo kobiet w pewnym wieku zaczyna z rosnącą obawą spoglądać na swoje odbicie, szukając pierwszej zmarszczki. Ich powstawanie to naturalny mechanizm skóry, pierwsze z nich mogą się pojawić nawet poniżej trzydziestki. Główną przyczyną powstawania zmarszczek jest osłabienie włókien kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za prawidłowe napięcie powierzchni skóry.
Bielenda Professional Zastrzyk Młodości

Precyzyjna walka ze zmarszczkami

Bielenda Professional Zastrzyk Młodości to nowy zabieg anti-agingowy wykorzystujący właściwości kwasu hialuronowego. Nowatorskim uzupełnieniem linii preparatów jest specjalna ampułkostrzykawka z mikrosferami kwasu hialuronowego pozwalająca na precyzyjną, a przy tym nieinwazyjną, walkę ze zmarszczkami i bruzdami.
kobieta

Nie wstydź się nóg latem

Cellulit to jeden z najczęstszych i najbardziej uporczywych problemów skórnych. Dermatolodzy szacują, że boryka się z nim około 80% kobiet. Walka z pomarańczową skórką nie należy do łatwych. Wymaga od nas dużej dyscypliny, samozaparcia i systematyczności w pielęgnacji.
1 2