Menu strony
Bielizna
Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego

Jesienne przygotowania do aktywnego sezonu zimowego

Jesień na dobre zagościła w naszym codziennym życiu, zatem przygotowania do zimy zbliżają się wielkimi krokami. Czas na kompletowanie sprzętu sportowego niezbędnego do szaleństw zimowych, a także na zadbanie o kondycję tak, aby na stoku energicznie prezentować swoje umiejętności. Komfort zapewni najnowsza kolekcja Gatty Active – Wool Yarn, która powstała z myślą o osobach aktywnie uprawiających sport.
ubrania

Fuzja barw czy kolorystyczne stonowanie?

Dwa gorące trendy obecnego sezonu: soczyste kolory i delikatne pastele stanęły naprzeciw siebie w modowym pojedynku must have! Który jest najlepszy dla Ciebie? Wybierz swojego faworyta!
walizka

W jaki sposób się ubierać, aby wyglądać dobrze, a przy tym czuć się swobodnie. To nie trudne, należy natomiast pamiętać o paru kwestiach

Nie ulega wątpliwości, że dzisiaj moda ma wielkie znaczenie dla sporej rzeszy osób. Wielu z nas więc przykłada się do tego, żeby prezentować się dobrze jak najbardziej modnie. Sporo osób w związku tym dba o jak najmniejsze detale, żeby wszystko prezentowało się perfekcyjnie. Poszukujemy naszego indywidualnego stylu, oglądamy kolekcje różnych projektantów, żeby być w stanie znaleźć najlepiej pasujące do naszego wyglądu kreacje.
Pas do pończoch Divine

Elegancka i zmysłowa bielizna dla wyzwolonych kobiet - gdzie ją zakupić

Jeżeli chcemy czuć komfort na co dzień, powinniśmy zakupywać wygodne rzeczy i dotyczy to zarówno odzieży wierzchniej, jak i nierzadko skrywanej bielizny, jaką są chociażby biustonosze triumph


Elegancka i zmysłowa bielizna dla wyzwolonych kobiet - gdzie ją zakupić

Kupując ubrania należy zwracać uwagę przede wszystkim na to, czy są one dla nas wygodne i się nam podobają, czyli oczywiście, czy dobrze się w nich czujemy.
Axami Pleasures jesień/zima 2012

Bielizna jest dla kobiet jednym z najważniejszych elementów ubioru

Stosowne dopasowanie ubrań ma współcześnie dosyć duże znaczenie, ponieważ na tej podstawie dużo osób ocenia innych. Jednak, w budowaniu swojego stylu oraz atrakcyjności wizualnej ogromnie ważny jest nie tylko strój wierzchni, ale również bielizna i absolutnie nie należy o tym zapominać. Nawet atrakcyjne i najdroższe ubrania nie będą prezentowały się elegancko, jeśli bielizna nie zostanie dobrze dobrana. Ma to znaczenie w szczególności w przypadku tych pań, jakie noszą obcisłe kreacje. Na szczęście dzisiaj każdy sklep z bielizną oferuje bardzo szeroki asortyment stosownych artykułów.
bielizna

Czy seksowna bielizna jest modna?

Z góry trzeba przeprosić pokrzywdzonych za generalizację, lecz fakty są takie, że jeżeli na serio podchodzimy do własnego związku, co pewien czas musimy zakupić partnerce jakąś bieliznę erotyczną. Przecież erotyczna bielizna może w sumie pomóc w zażegnaniu wszystkich kłopotów związkowych. Być może to mała przesada, lecz niech w żadnym razie nikt nie z tego założenia, iż bielizna najzupełniej nic nie znaczy. A więc prosi się wszystkich panów, aby kupili swojej partnerce bieliznę.

Modny ubiór na co dzień

Wspaniałe sklepy posiadają ogromnie bogaty wybór towarów zarazem dla mężczyzn, a także dla kobiet oraz dla najmłodszych.Warto przyjrzeć się im blisko. Najpewniej za każdym razem uczynić dogłębną początkową wybór najważniejszych właściwości, które powinna posiadać najlepsza według klienta bielizna. Ma być ona seksowna, praktyczna, komfortowa, a może chodzi o dostosowany kolor lub też fason, pasujący pod jakąś sukienkę?
Pareo – obowiązkowy strój na plażę od Lupoline

Pareo – obowiązkowy strój na plażę od Lupoline

Lupoline – polska firma produkująca bieliznę – na lato 2012 przygotowała pareo. Wyjątkowy krój chusty w połączeniu z ramiączkami pozwala w bardzo łatwy sposób stworzyć elegancki strój plażowy.
bielizna Axami barok

Bielizna w stylu barokowym

Przepych i dodatki na "bogato" to nieodłączny element stylu barokowego. W bieliźnie to przede wszystkim koronki, falbanki, ozdoby oraz wszelkiego rodzaju wiązania oraz sploty. Tropem stylu, który opanował wybiegi Christiana Diora, Balmaina oraz Just Cavali Axami prezentuje swoją linię karnawałowych kompletów bielizny.
Bielizna aktywna Gatta Active

Czym jest odzież aktywna?

Odzież już dawno przestała być używana tylko do osłony przed zimnem. Poza funkcją ozdobną współczesne ubrania tworzone są z myślą o konkretnej roli, jaką mają spełniać. Produkowana odzież dla specjalistów może być wodo-, ognio- i kuloodporna. Ale naukowcy nieustannie pracują nad tworzeniem materiałów, które znajdują zastosowanie w codziennym życiu. Jakie zadania przed ubraniem stawia współczesny świat?
1 2 3 4