Menu strony
Modelka
farbowane włosy

Profesjonalne kosmetyki do włosów muszą być odpowiednio dopasowane

Masowe reklamówki zachęcające do należytej dbałości o włosy potrafią zachwycić pięknem włosów modelek lub aktorów. Chociaż w wielu przypadkach włosy w reklamie są uatrakcyjniane komputerowo, to nadal marzymy o włosach takich, jak cenionej modelki i o fryzurze jak zrobionej przez popularnego fryzjera.
XXL

W jaki sposób współcześnie ubrać się modnie, nawet jeśli ma się kilka nadprogramowych kilogramów i gdzie szukać odpowiednich ubrań?

Dziś bardzo poważnym problemem jest kwestia otyłości. Przyczyną jest zazwyczaj nieprawidłowe żywienie i szybki tryb życia. Ludzie nie mają czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków, stołują się w barach szybkiej obsługi i dosyć często wychodzą z domu bez zjedzenia śniadania. Jeszcze do niedawna, kupno ubrań w większych rozmiarach był wielkim problemem.
aparat fotografa

Parę rad dla początkujących modelek

Problem poruszony w tytule artykułu posiada jedną właściwą odpowiedź – portfolio jest kluczowe dla modelki. To odpowiedni rejestr, w którym zbiera się fotografie z modelką, wykonane przez różnych fotografów.
modelka

Planujesz o zostaniu modelką? Przeczytaj nasze podpowiedzi

Praca jako zawodowa modelka na pewno jest marzeniem bardzo wielu młodych dziewczyn, dla których coś takiego jest doskonałym połączeniem możliwości zarobienia dużych pieniędzy jak i w pewnym sensie pochwalenia się swoim pięknem przed całym światem. Trudno zatem byłoby dziwić się temu, że w samym tylko internecie bez problemu możemy obecnie znaleźć sporo rozmaitych portali oferujących kandydatkom do tego właśnie zawodu możliwość zaprezentowania swoich własnych zdjęć.