Menu strony
Pielęgnacja
robienie tatuażu

Tatuaż – co wskazane jest wiedzieć zanim podejmie się decyzję o jego zrobieniu i w jaki sposób wybrać najlepsze studio tatuażu?

Tatuaże cechują się dzisiaj ogromną popularnością. Dla niektórych osób są one tylko dekoracją, dla innych natomiast mają dosyć duże znaczenie sentymentalne. Niezależnie jednak od tego, z jakich przyczyn planuje się zrealizowanie tatuażu, zawsze należy pamiętać o tym, żeby swoją decyzję dogłębnie przemyśleć. Czemu? To ozdoba na całe życie. Można obecnie w prawdzie zlikwidować tatuaż laserem, jednakże jest to zabieg bolesny oraz kosztowny.
włosy

Puszyste piękne włosy to fantazja większości kobiet

Puszyste piękne włosy to marzenie większości kobiet. Lecz żeby włosy naprawdę były takie, o jakich się marzy, to trzeba o nie dobrze zadbać. Szczególnego traktowania będą wymagać włosy długie, ale posiadaczki krótszych fryzur też muszą o nich regularnie pamiętać. Po pierwsze trzeba zadbać o odpowiednią fryzurę, same końcówki trzeba regularnie obcinać aby zapewnić im odpowiedni wygląd.
sport to zdrowie

Życie w zgodzie z naturą, a zatem w jaki sposób żyć ekologicznie

Życie zgodnie z środowiskiem jest dziś coraz popularniejsze. Jednak nie aktualne trendy mają kierować naszymi wyborami, ale możliwość zdrowego bytowania, którego rezultaty niebywale szybko docenimy. W jaki sposób wobec tego zdrowo żyć?
Można zacząć od swojej diety. Zdrowa żywność ekologiczna Kraków jest coraz dostępniejsza, dlatego nie powinieneś mieć problemu z zakupieniem wyrobów pochodzących z ekologicznych upraw.
biust

Kosmetyczny push-up

Kształtny i jędrny biust jest atutem każdej kobiety. Skupia uwagę mężczyzn oraz działa na ich zmysły. Odsłaniany w intymnych sytuacjach rozbudza w partnerze pożądanie i namiętność. Aby w takich momentach mieć pewność, że biust zrobi na nim odpowiednie wrażenie warto sięgnąć po kosmetyczny efekt push-up Vanity Line SENSUS.
usta

Jak pielęgnować cerę każdego dnia?

Nasza pielęgnacja skóry powinna być dopasowana do jej konkretnego typu. Innych kosmetyków będzie potrzebowała tak naprawdę pielęgnacja cery trądzikowej, suchej oraz tłustej.

Moc zapachu

Dobroczynne właściwości aromaterapii znane są od wielu pokoleń. Nie od dziś wiadomo, że zapach pomaga przy stresie, czy alergii.
kobieta

Stylowe nogi latem

Cellulit to jeden z najbardziej uporczywych problemów skórnych. Dermatolodzy twierdzą, że nie radzi sobie z nim około 80% kobiet. Walka z cellulitem nie należy do prostych. Wymaga od kobiet dużej samozaparcia i systematyczności w pielęgnacji.
kosmetyki do pielęgnacji włosów

Niezwykłe kosmetyki do włosów

Naukowe podstawy systemu TEN ™, to idealne połączenie dziesięciu kluczowych składników z całego świata, dzięki którym zwykłe włosy stają się niezwykłe.
kosmetyki Bielenda

Kosmetyki do cery mieszanej i tłustej

Znane od lat naturalne sposoby pielęgnacji, teraz szczególnie mocno wracają do łask kobiet w każdym wieku.
równowaga

Regeneracja skóry z Thalac

Lato to czas, kiedy skóra narażona jest na podrażnienia. Słońce jest nam niezbędne do zachowania dobrego samopoczucia, sprawia że nasza skóra nabiera ładnego odcienia, równocześnie jednak ma szkodliwy wpływ na procesy starzenia. Dlatego też należy zadbać o to, żeby po okresie intensywnego opalania pozwolić jej odetchnąć i pomóc się zregenerować.
1 2 3