Menu strony
Włosy

Piękna na lato

Zbliża się lato, a co za tym idzie, kobiety i panowie próbują dbaćtroszczą się o siebie z zauważalną intensywnością. Producenci akcesoriów kosmetycznych natomiast zatroszczyli się o to, by ulepszyć szczotki do włosów. Klientki sklepów z kosmetykami zdążyły dostrzec już zalety najnowszych akcesoriów, takich jak szczotki do włosów, a przede wszystkim to, że aktualne modele nadzwyczaj efektywnie upraszczają czesanie włosów. Z drugiej strony, nowoczesne akcesoria do makijażu kupić można w szczególnie korzystnych cenach. Bardzo popularne są.
wella maska do włosów

Czy dbać o włosy tylko latem?

Włosy w upalne dni są silnie narażone na oddziaływanie szkodliwych dla zdrowia substancji. Pełne szkodliwych składników powietrze może silnie osłabić włosy tuż przy cebulkach, a mocne promieniowanie uv potrafi je wysuszyć. Dotyczy to w szczególności i tak już zniszczonych?nadwyrężonej kondycji włosów rożnego rodzaju zabiegami fryzjerskimi.
wella maska do włosów

Na pomoc włosom zniszczonym po sezonie letnim

Lato to czas na wakacyjne wyjazdy. Wiele osób jedzie nad morze. Gorące słońce, upały, sól w morskiej wodzie, chlor w wodzie w basenie, wiatr – to wszystko fatalnie wpływa na stan naszych włosów. Najczęściej po lecie są wysuszone, spłowiałe, przypominają trochę siano i powinniśmy je poratować
.
fryzjer

W jaki sposób dbać o włosy? Co jeszcze można dodać do codziennej pielęgnacji?

Dbanie o włosy to konieczność, jeżeli chce się, aby były piękne jak również w dobrej kondycji. Niestety, bez dobrej pielęgnacji nie można liczyć na to, iż nasze włosy będą wyglądały dobrze. Potrzeba im bowiem dużo uwagi. W jaki sposób dbać o nie, aby wyglądały doskonale?
loki

Włosy kręcone mogą prezentować się faktycznie atrakcyjne, jednakże wymagają nadzwyczaj troskliwej pielęgnacji

Włosy kręcone mogą prezentować się rzeczywiście pięknie, jednakże wymagają bardzo troskliwej pielęgnacji, jako że przeważnie są zdecydowanie bardziej wymagające niż włosy proste. Zniszczone, szczotkowane na sucho loki zaczynają się puszyć, dzięki czemu cała fryzura traci swój kształt, więc osoby, które zostały obdarzone kręconymi włosami muszą wiedzieć, w jaki sposób je pielęgnować, żeby wydobyć ich potencjał.
wella maska do włosów

Czy stylizowanie włosów może je zniszczyć?

Każda kobieta marzy by mieć wspaniałą fryzurę. Niezależnie od tego czy mamy włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, jasne czy ciemne - chcemy wyglądać wspaniale. włosy świadczą o osobie. Kiedy są lśniące, zadbane i uczesane natychmiast jesteśmy korzystniej postrzegane. Bazą wszystkich zabiegów są dopasowane do rodzaju włosów.
wella maska do włosów

Czy możliwe jest efektywnie wyprostować włosy?

Obecna moda na proste włosy powoduje, iż wiele osób kupuje prostownice do włosów, które dają szansę na samodzielne i codzienne poprawianie fryzury we własnej łazience. Przy wyborze prostownicy należy jednak przeanalizować czy nie pogorszy stanu ona zbytnio włosów.
Zabdane włosy

Jeśli jesteś dorosłą kobietą i pragniesz jak najdłużej zachować świeży wygląd zębów włosów i paznokci – powinnaś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat oferty produktów kosmetycznych w Polsce

Rynek kosmetyków w naszym kraju osiąga swoje maximum. Zjawia się mnóstwo możliwości. Dziś salon fryzur, to nie tylko miejsce, gdzie można co najwyżej obciąć włosy. Stylowość fryzury, stała się całkiem osobną dyscypliną estetyki i kosmetyczną. Podobnie jest ze sprawą zakładów kosmetycznych i dentystów.
glinka

Glinka Ghassoul – najstarszy sekret urody

Glinka Ghassoul to w pełni naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu ( minerał gliniasty), którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Krzemionka po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające.
algi

Bio Plantacja Algi

Morze to żywioł fascynujący ludzkość od wieków. Dawniej przerażało swoją potęgą, a jednocześnie przyciągało nieodpartym urokiem i kryjącymi w swym wnętrzu tajemnicami.
1 2 3 4 5 6