Menu strony
Włosy
kosmetyki

4 kroki kompleksowej pielęgnacji włosów

Każda kobieta ma swoje sposoby na kompleksową pielęgnację ciała. A co z włosami? Przecież i one na nią zasługują, bo tylko właściwe oczyszczanie, odżywianie, odbudowa i ochrona mogą im zapewnić piękny i zdrowy wygląd.
Pantene

Mocne włosy w 10 dni?

Mocne – bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem i stylizacją włosy w nieco ponad tydzień?
serum

Regeneracja włosów z ARTEGO

Marka artégo wprowadziła na rynek dwa innowacyjne produkty przeznaczone do pielęgnacji i odbudowy włosów: bogate w niezwykle rzadki olejek Arganowy serum ARGAN OIL artego oraz keratynowy K FLUID DREAM REPAIR artego.
Kobiece włosy

Jakie kosmetyki do włosów są dobre dla Twoich włosów?

Najnowsze kosmetyki do włosów dzięki jakim można wystylizować nawet najbardziej awangardowe fryzury. Panie, jakie nie boją się eksperymentować ze swoimi włosami muszą bardziej przyglądać się temu, jakie są nowe kosmetyki do włosów dzięki którym da się ułożyć nawet najbardziej nietypowe fryzury. A takich środków w dniu dzisiejszym na rynku nie zabraknie. Są to te kosmetyki dzięki którym można odświeżyć własny wizerunek i to zaledwie w kilka minut.
glinka

Glinka Ghassoul – najstarszy sekret urody

Glinka Ghassoul to w pełni naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu ( minerał gliniasty), którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Krzemionka po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające.
Puder, kosmetyki

Naturalne produkty kosmetyczne

Podejmowanie wielu mniej lub bardziej ważkich wyborów co do zakupu odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych pochłania w dwudziestym pierwszym wieku ważny czas, jakie bardzo wielu ludziom ucieka ogromnie prędko przez palce, podczas gdy troska o zapadający w pamięć wygląd to teraz absolutna podstawa. Bywa, że pozornie dokładnie dobrane produkty nie spełniają wszelkich spodziewanych oczekiwań.
Kobieta z blond włosami

Najlepsze szampony

Zakupy w dzisiejszych czasach pochłaniają nieco czasu oraz nieraz powodują trudność z precyzyjnym określeniem, co właściwie chciałby się kupić. Szczególnie wiele kobiet staje teraz zwykle przed rozlicznymi dylematami powiązanymi z zakupami ubrań czy też innych produktów.
wella maska do włosów

Czy dbać o włosy tylko latem?

Włosy latem są szczególnie narażone na działanie szkodliwych dla zdrowia substancji. pełne zanieczyszczeń powietrze może znacząco osłabić włosy tuż przy cebulkach, a silne promieniowanie uv potrafi sprawić, że będą wysuszone. Dotyczy to głównie i tak już osłabionych włosów różnymi zabiegami pielęgnacyjnymi oraz koloryzującymi.
kobieta, włosy

Profesjonalne szampony do włosów są oferowane w rozmaitych sklepach

Czy zaznaczymy co okazuje się być odpowiednie dla naszych włosów?

Profesjonalne szampony do włosów są oferowane w rozmaitych sklepach

Musimy się namyślić w jaki sposób dbać o nasze włosy, tak żeby były miękkie, grube i nie wypadały. W sklepach okazuje się być sporo przeróżnych kosmetyków do ich pielęgnacji, dlatego tak istotne będzie to, aby wszystkim się dokładnie przypatrzeć, poznać ich skład i jednocześnie dowiedzieć się, które mają szansę odbudować nasze zniszczone włosy.
Szczotka do włosów

A jaki sposób najlepiej nawilżać włosy?

Jeśli nasze włosy, mimo codziennej pielęgnacji są nadal łamliwe i matowe przyczyną może być brak nawilżenia.Przesuszone włosy to wbrew pozorom bardzo powszechny problem. Stosując nieodpowiednie kosmetyki do włosów, pozbawiamy je warstwy hydrolipidowej. W ten sposób włos szybciej łamie się i niszczy. Wiele klientek skarży się, że ich włosy szybko elektryzują się. Jeśli dobrze je nawilżymy, zwalczymy tego typu objawy.Łatwiej też ułożymy dowolną fryzurę.
1 2 3 4 5 6