Menu strony
Włosy
Perfumeria Internetowa Tigerandbear

Okres wakacyjny może wonieć nie tylko roślinnością i miłymi wspomnieniami - poznaj letnie zapachy perfum

Lato może wonieć nie jedynie florą i dobrymi wspomnieniami, a też dobrze dobranymi, firmowymi perfumami. W tym tekście publikujemy krótkie zestawienie najbardziej znanych firm zapachowych, których wytwory można kupić w takich miejscach jak galeria handlowa lub perfumeria internetowa.
kosmetyki do pielęgnacji włosów

Niezwykłe kosmetyki do włosów

Naukowe podstawy systemu TEN ™, to idealne połączenie dziesięciu kluczowych składników z całego świata, dzięki którym zwykłe włosy stają się niezwykłe.
Pantene

Mocne włosy w 10 dni?

Mocne – bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem i stylizacją włosy w nieco ponad tydzień?
algi

Bio Plantacja Algi

Morze to żywioł fascynujący ludzkość od wieków. Dawniej przerażało swoją potęgą, a jednocześnie przyciągało nieodpartym urokiem i kryjącymi w swym wnętrzu tajemnicami.
Owocowe kosmetyki Barwa

Kosmetyki do dbania o włosy

To w jakim stanie są nasze włosy wiele o nas mówi. Ładne i zadbane włosy sprawiają, że bywamy postrzegani, jako osoby zadbane. Jednak przez życie w biegu mamy coraz mniej czasu na pielęgnowanie włosów. Dlatego często borykamy się z różnymi problemami. Do najczęstszych problemów zalicza się to, że włosy są łamliwe i zniszczone codziennymi zabiegami.
włosy krótkie Wella

Dobierz kosmetyki do długości włosów

Wella przedstawia pierwszą na rynku 3 linie kosmetyków do stylizacji, zapewniających maksymalne utrwalenie i jednocześnie dopasowanych do różnej długości włosów. Eksperci Wella wiedzą, że włosy o różnej długości stawiają podczas stylizacji odmienne wyzwania. Dlatego stworzyli Wella Forte - 3 innowacyjne, mocno utrwalające warianty kosmetyków przeznaczonych do stylizacji włosów krótkich, półdługich oraz długich.
Szampon i odżywka do włosów REF

Jak prawidłowo stosować szampony i odżywki?

Zadaniem szamponów jest oczyszczenie włosów z zanieczyszczeń i wyregulowanie wydzielanego sebum. Ponieważ tłusta skóra i włosy są siedliskiem bakterii, włosy należy myć, gdy tylko zauważamy pierwsze objawy przetłuszczenia, bez obawy o podrażnienia skóry. Odpowiednio dobrany szampon będzie współgrał z odpowiednią pracą gruczołów łojowych.
koloryzacja

Farba do włosów w piance

Wella jest pionierem w dziedzinie koloryzacji i od lat wyznacza standardy w branży fryzjerskiej. Dziś przedstawia produkt, będący prawdziwą rewolucją w koloryzacji, dzięki któremu samodzielne farbowanie włosów staje się bajecznie proste!
wella maska do włosów

Czy dbać o włosy tylko latem?

Włosy w upalne dni są szczególnie narażone na oddziaływanie groźnych dla zdrowia substancji. Zanieczyszczone powietrze może silnie osłabić włosy tuż nad skórą, a mocne promieniowanie uv potrafi sprawić, że będą wysuszone. Dotyczy to w szczególności i tak już osłabionych włosów wielorakimi zabiegami fryzjerskimi.
wypadanie włosów

Preparat na słabe, wypadające włosy

Różne są przyczyny wypadania włosów. Na ten problem mają wpływ uwarunkowania genetyczne, gospodarka hormonalna, ale również czynniki, które wiążą się ze sposobem życia, jego tempem i zmiennością. Należą do nich m.in.:
1 2 3 4 5 6