Menu strony
Włosy
kosmetyki do pielęgnacji włosów

Niezwykłe kosmetyki do włosów

Naukowe podstawy systemu TEN ™, to idealne połączenie dziesięciu kluczowych składników z całego świata, dzięki którym zwykłe włosy stają się niezwykłe.
jedwab do włosów

Jedwabna kuracja włosów

Każda kobieta marzy o idealnie gładkich i lśniących włosach. Pragnie cieszyć się także modną fryzurą i zmieniać ją w zależności od nastroju. Z myślą o pięknym i zdrowym wyglądzie włosów firma Delia Cosmetics wprowadziła na rynek jedwab – Delia Natural Hair Silk z serii Hair Fashion. Dzięki niemu w domowym zaciszu można samodzielnie przeprowadzić profesjonalną jedwabną kurację, po zastosowaniu której włosy zyskują zdrowy wygląd, są gładkie, błyszczące, nawilżone i łatwe do ułożenia. Delia Hair Silk został uhonorowany nagrodą Najlepsze dla Urody 2009 w kategorii Kosmetyki do pielęgnacji włosów.
Kobieta

Maski do włosów – recepta na piękne włosy, które są ozdobą ciała każdej niepowtarzalnej damy

Piękno jest z pewnością elementem, na punkcie którego sporo osób jest wyjątkowo wrażliwa. Wynika to chociażby z faktu, że osoby dbające o siebie obecnie mają znacznie łatwiej zdobyć czyjąś uwagę. z drugiej strony jednak pamiętać, że na przestrzeni czasów w większości przypadków osoby, które dbały o to jak wyglądają, miały większe możliwości na zwrócenie uwagi odpowiednich osób oraz na realizację sukcesu zawodowego.
włosy krótkie Wella

Dobierz kosmetyki do długości włosów

Wella przedstawia pierwszą na rynku 3 linie kosmetyków do stylizacji, zapewniających maksymalne utrwalenie i jednocześnie dopasowanych do różnej długości włosów. Eksperci Wella wiedzą, że włosy o różnej długości stawiają podczas stylizacji odmienne wyzwania. Dlatego stworzyli Wella Forte - 3 innowacyjne, mocno utrwalające warianty kosmetyków przeznaczonych do stylizacji włosów krótkich, półdługich oraz długich.
farbowane włosy

Profesjonalne kosmetyki do włosów muszą być odpowiednio dopasowane

Masowe spoty reklamowe nawołujące do odpowiedniej dbałości o włosy potrafią oczarować wyglądem włosów modelek lub aktorów. Wprawdzie w większości przypadków włosy w reklamie są idealizowane cyfrowo, to nadal marzymy o włosach takich, jak ulubionej aktorki oraz o fryzurze jak zrobionej przez profesjonalnego fryzjera.
Owocowe kosmetyki Barwa

Kosmetyki do dbania o włosy

To jak wyglądają nasze włosy sporo o nas mówi. Piękne i zadbane włosy sprawiają, że bywamy postrzegani, jako osoby zadbane. Jednak w związku z życiem w biegu mamy ciągle mniej czasu na pielęgnowanie włosów. Dlatego często borykamy się z różnymi problemami. Do często spotykanych kłopotów zalicza się to, że włosy są łamliwe i zniszczone codziennymi zabiegami.
wella maska do włosów

Czy możliwe jest efektywnie wyprostować włosy?

Współczesna moda na proste włosy sprawia, iż wiele osób nabywa prostownice do włosów, które umożliwiają na samodzielne i codzienne układanie fryzury w domowym zaciszu. Przy wyborze prostownicy należy jednak zwrócić uwagę czy nie uszkodzi ona zbytnio włosów.
kosmetyki

Kosmetyki do pielęgnacji włosów przedłużonych

Włosy przedłużone wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Dlatego też w trosce o przedłużone i naturalne włosy laboratoria marki Racoon, lidera w przedłużaniu włosów na polskim rynku, opracowały profesjonalną linię kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych o wyjątkowej formule.
algi

Bio Plantacja Algi

Morze to żywioł fascynujący ludzkość od wieków. Dawniej przerażało swoją potęgą, a jednocześnie przyciągało nieodpartym urokiem i kryjącymi w swym wnętrzu tajemnicami.
Skuteczna walka z łupieżem

Skuteczna walka z łupieżem kluczem do wyższej samooceny

Co piąty Polak jest zdania, że przy problemach z włosami największy, negatywny wpływ na samoocenę ma uporczywy łupież – tak wynika z najnowszego badania TNS Polska (maj 2012 r.) przeprowadzonego na zlecenie ZF Polpharma SA.
1 2 3 4 5