Menu strony
Włosy
wella maska do włosów

W jaki sposób uzyskać piękną fryzurę w domu?

Przy pierwszym spotkaniu z innym człowiekiem intuicyjnie osądzamy go na podstawie wyglądu. Zresztą nie tylko nowo poznani ludzie krytykują naszą aparycję. Na zakupach, na ulicy – naokoło jest dużo ciekawskich krytyków. Obiektami, które najmocniej przykuwają uwagę jest nasz ubiór i fryzura. Jednakże strój to bardziej sprawa upodobań, tyle włosy często powierzamy fachowcom.
Zabdane włosy

Jeśli jesteś dorosłą kobietą i pragniesz jak najdłużej zachować świeży wygląd zębów włosów i paznokci – powinnaś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat oferty produktów kosmetycznych w Polsce

Rynek kosmetyczny w naszym kraju zdobywa własne maximum. Pojawia się mnóstwo możliwości. Dziś zakład fryzur, to nie wyłącznie centrum, gdzie można ewentualnie podciąć włosy. Stylowość włosów, została zupełnie oddzielną dziedziną estetyki i kosmetyczną. Tak samo bywa ze sprawą zakładów kosmetyczek i stomatologicznych.
Owocowe kosmetyki Barwa

Kosmetyki do dbania o włosy

To w jakim stanie są nasze włosy sporo o nas mówi. Ładne i zadbane włosy sprawiają, że jesteśmy postrzegani, jako osoby zadbane. Niestety przez życie w biegu mamy coraz mniej czasu na dbanie o włosy. Dlatego często borykamy się z różnymi problemami. Do najczęstszych problemów zaliczamy to, że włosy są łamliwe i zniszczone codziennymi zabiegami.
depilator

W jaki sposób usunąć niechciane owłosienie?

Depilacja jeszcze kilka lat temu była zarezerwowana wyłącznie kobiet. Dziś sytuacja wygląda nieco inaczej, bowiem owłosienia pozbywa się nie jedynie bardzo duże grono kobiet, lecz też coraz większa grupa mężczyzn. Co przekonuje do takiego postępowania? Jakie są najskuteczniejsze sposoby usuwania owłosienia? Do usuwania owłosienia przekonuje w głównej mierze prostsze dbanie o higienę oraz kwestie estetyczne. U mężczyzn depilacja ma na celu między innymi wyeksponowanie ciężko wypracowanych mięśni na siłowni.
Szampon i odżywka do włosów REF

Jak prawidłowo stosować szampony i odżywki?

Zadaniem szamponów jest oczyszczenie włosów z zanieczyszczeń i wyregulowanie wydzielanego sebum. Ponieważ tłusta skóra i włosy są siedliskiem bakterii, włosy należy myć, gdy tylko zauważamy pierwsze objawy przetłuszczenia, bez obawy o podrażnienia skóry. Odpowiednio dobrany szampon będzie współgrał z odpowiednią pracą gruczołów łojowych.
Depilacja laserowa nóg

Niecodzienne zabiegi upiększające

Panie słyną z tego, że są w stanie torturować się, gdy w zamian będą jeszcze piękniejsze. Trudne zabiegi, smarowidła z ptasim guanem – to nic strasznego. Depilacja brwi i całego ciała woskiem to dla pań klasyczny zabieg. Mało tego – w dzisiejszych czasach oddajemy się kolejnym zabiegom i to laser ipl prowadzi do tego, że jesteśmy gładkie.
Puder, kosmetyki

Naturalne produkty kosmetyczne

Podejmowanie dużej liczby mniej lub bardziej kluczowych decyzji co do zakupu odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych pochłania w dwudziestym pierwszym wieku bezcenny czas, jakie bardzo wielu ludziom ucieka ogromnie szybko przez palce, podczas gdy troska o jedyny w swoim rodzaju wizerunek to teraz niezaprzeczalna podstawa. Bywa, że pozornie dokładnie dobrane produkty nie spełniają wszelkich pokładanych oczekiwań.
Kobieta

Maski do włosów – recepta na piękne włosy, które są ozdobą ciała każdej niepowtarzalnej damy

Piękno jest z pewnością elementem, na punkcie którego mnóstwo osób jest szczególnie wrażliwa. Wynika to na przykład z faktu, że osoby atrakcyjne współcześnie mają wielokrotnie prościej zdobyć czyjąś uwagę. Należy jednak pamiętać, że na przestrzeni historii w większości przypadków osoby, które dbały o to jak wyglądają, miały większe szanse na zwrócenie uwagi danych osób oraz na realizację sukcesu zawodowego.
urucum

Moc urucum zamknięta w kosmetykach

Firma ORGANIQUE wprowadziła na rynek innowacyjną serię kosmetyków NATURE & SENSES w linii MATE. Jest to brazylijska linia stworzona na bazie rośliny urucum. MATE idealnie sprawdza się w domowych zabiegach SPA.
Kobieta z blond włosami

Najlepsze szampony

Zakupy w obecnych czasach pochłaniają trochę czasu oraz nieraz powodują problem z precyzyjnym określeniem, co właściwie chciałby się kupić. Szczególnie dużo kobiet staje dziś przeważnie przed wielorakimi dylematami powiązanymi z zakupami ubrań czy też innych rzeczy.
1 2 3 4 5 6