Menu strony
Koszulki
nadruk na koszulce sitodrukiem

Sposób nadrukowywania na tkaninach

Koszulki z tekstami już od lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia stanowią kapitalne medium służące objawianiu swych myśli oraz opinii. Od tego czasu technologie umożliwiające nadruki na koszulkach lub materiałach ogromnie się rozwinęły.
nadruk na koszulce

W jaki sposób stworzyć odpowiednią identyfikację wizualną dla naszej jednostki?

Nie da się ukryć faktu, że mnóstwo przedsiębiorstw, które działa w dniu dzisiejszym na rynku nastawione jest jedynie na uzyskiwanie zysku. Jest to bowiem ich zasadniczy cel, który powinien zostać koniecznie wykonany. Niemniej jednak, nie zawsze jest to realne. W praktyce okazuje się bowiem, że nasze pierwsze działania na rynku mogą przynosić nam wyraźnie więcej szkód niż odchodów. Cała sytuacja na szczęście może w niezmiernie łatwy sposób ulec odmianie, pod warunkiem niewątpliwie, że zastosujemy do tego celu stosowne narzędzia.
satyna

Jakie spodnie kupić, żeby wszyscy koledzy pozazdrościli Ci właściwego zakupu?

Mnóstwo facetów lubi się właściwie ubierać. Zwracają baczność nie tylko na to, żeby ubrania były piękne, ale też i na to, żeby były funkcjonalne oraz wygodne w noszeniu.
sukienki

Charles Vögele kolekcja: lato 2009

Letnie marzenia! Jednolite - na sportowo, w kwiatowe wzory – romantycznie lub na eleganckie przyjęcie. Sukienki ponownie są w modzie…
Sukienka Charles Vögele z elastycznego dżerseju jest idealna na każdą okazję. Kwiatowy wzór natomiast podkreśla kobiecy fason z romantycznymi rękawkami – bufkami.
piłka nożna

W jakich miejscach można kupić koszulki piłkarskie? Dowiedz się, jeżeli piłka nożna to twoje życie

Prawie każdy z nas ma swoją pasję. Jeśli twoim hobby jest piłka nożna, bez wątpienia interesują cię koszulki piłkarskie. Czy orientujesz się, gdzie można je kupić?
Pierwsze takie miejsce to sklepy sportowe, jakie można znaleźć w praktycznie każdym mieście.
t-shirt

Tworzenie najlepszej jakości koszulek.

Obecnie można stwierdzić, że jest moda na koszulki nietuzinkowe, tego typu, których nie będzie możliwości zestawić z żadnymi innymi. Z tego powodu, kiedy komuś zależy na tym, żeby wyróżniać się wśród wielu osób, nie ma absolutnie tego utrudnionego. Dzieje się tak między innymi właśnie w tej sposób, że teraz w branży znajduje się mnóstwo przedsiębiorstw, które oferują koszulki odznaczające się wśród innych.
Kolekcja Reebok x Basquait

Kolekcja Reebok x Basquait

Reebok Classics rozbudowuje w tym sezonie linię Affili’Art prezentując kolekcję reebok x Basquait, przygotowaną pod okiem Swizz Beatza.
Memy z PRL-u

Mieszanka estetyki prosto z PRLu i popularnych internetowych memów

W salonach marki pojawiła się właśnie specjalna kolekcja t-shirtów z zabawnymi nadrukami i hasłami nawiązującymi do reklam sprzed kilku dekad.
koszulka 4xl

Pełne elegancji koszulki przeznaczone dla mężczyzn

Dostosowane do mnogich outfitów koszulki dla panów warto zawsze mieć pod ręką. Bawełniane koszulki odnajdziemy w wielu sklepach, więc warto rozejrzeć się za interesującymi modelami.
Forex Amandine - koszulka erotyczna

Bielizna erotyczna - majteczki, body, biustonosze

Jeszcze przed naszą erą zastanawiano się nad tym co zrobić, by wyeksponować piękno kobiecego ciała. Co zrobić, by kobiety stawały się w oczach mężczyzn bardziej tajemnicze, niezwykłe, zmysłowe. Co kraj to obyczaj - także w tym temacie. Kobiety arabskie skrywają się za swoim strojem, starożytne Egipcjanki nacierały się wonnymi olejkami, współczesne kobiety malują się, opalają, dbają o figurę, by czuć się dobrze we własnej skórze, ale też po to, by podobać się mężczyznom.
1 2