Menu strony
Koszulki
nadruk na koszulce sitodrukiem

Sposób nadrukowywania na tkaninach

Koszulki z tekstami już od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku stanowią wyśmienite medium sprzyjające wyrażaniu własnych koncepcji jak też opinii. Od owego czasu techniki umożliwiające inskrypcje na koszulkach bądź materiałach niezwykle się rozwinęły.
CARTOON NETWORK W HOUSE

CARTOON NETWORK W HOUSE

Dobra wiadomość dla tych, którzy tęsknią za godzinami spędzanymi przed telewizorem przełączonym na Cartoon Network. W salonach HOUSE właśnie pojawiła się specjalna kolekcja męskich t-shirtów, na których zagościły postaci z trzech kultowych już kreskówek wytwórni Warner.
nadruk na koszulce

W jaki sposób stworzyć odpowiednią identyfikację wizualną dla naszej jednostki?

Nie da się zanegować faktu, że dużo przedsiębiorstw, które funkcjonuje dzisiaj na rynku nastawione jest jedynie na osiąganie zysku. Jest to bowiem ich podstawowy cel, który powinien zostać obowiązkowo osiągnięty. Niemniej jednak, nie zawsze jest to wykonalne. W praktyce okazuje się bowiem, że nasze wstępne działania na rynku mogą przynosić nam zdecydowanie więcej strat niż odchodów. Cała sprawa na szczęście może w niesłychanie łatwy sposób ulec odmianie, pod warunkiem oczywiście, że wykorzystamy do tego celu właściwe narzędzia.
satyna

Jakie spodnie kupić, żeby wszyscy koledzy pozazdrościli Ci właściwego zakupu?

Wielu mężczyzn lubi się dobrze ubierać. Zwracają uwagę nie wyłącznie na to, aby ubrania były piękne, ale też i na to, aby były praktyczne oraz wygodne w noszeniu.
t-shirt

Tworzenie najlepszej jakości koszulek.

Aktualnie można stwierdzić, że jest moda na t shirty niebagatelne, tego typu, jakich nie będzie możliwości porównać z żadnymi pozostałymi. Z tego względu, jeżeli komuś zależy na tym, by wyróżniać się w tłumie, nie ma absolutnie zadania trudnego do zrobienia. Jest tak na przykład dlatego, iż teraz w branży pojawiło się mnóstwo firm, jakie oferują t shirty wyróżniające się wśród innych.
koszulka

Kobiece odkrycia - adidas adilibria

Masz dużą potrzebę artystycznej ekspresji? Sportowy duch walki połączony z własną wrażliwością i lekkością ruchu to najlepszy sposób na wyzwolenie pozytywnej energii! Wybierz się na trening zakładając ubrania z nowej, niezwykle stylowej i kobiecej kolekcji Adidas adilibria na sezon jesień/zima 2011! Daj się ponieść pasji odkrywania!
Sklep odzieżowy

Czy rzeczy używane są gorsze? Na pewno nie. W miejscach z tymi przedmiotami można odnaleźć coś oryginalnego

Wielu ludzi traktuje rzeczy używane, jakby były gorsze. Czy to prawda? Jeśli przyjmiemy określoną perspektywę, to oczywiście możemy w ten sposób stwierdzić. Bo pod kategorię nowości taka rzecz już nie może podchodzić.Prawdą jest że, często rzeczy używane są bardzo zadbane, w wzorowym stanie, ale jak mówimy o takiej rzeczy, pragniemy się jej pozbyć, to nie możemy zaliczyć jej do kategorii nowości.
4xl

Kolejne oblicze mody męskiej - klasyczne dodatki a także jakościowa podstawa odzieży

Teraźniejsze podejście do mody męskiej niesłychanie się przekształciło. Dawniej kolekcje projektantów kierowane były nade wszystko do kobiet, stąd ta zmiana podejścia jest nadzwyczaj właściwa. Panowie dokładają dzisiaj mnóstwo uwagi do własnego wyglądu szczególnie przez wzgląd na stanowiska, które zajmują w przedsiębiorstwach. Coraz to nagminniej skupiają się na przymusowym dress codzie, a do codziennej stylizacji dodają elementy uwydatniające ich indywidualizm. Natomiast jakość kluczowych elementów garderoby jest niezmiernie istotna.
Kolekcja Reebok x Basquait

Kolekcja Reebok x Basquait

Reebok Classics rozbudowuje w tym sezonie linię Affili’Art prezentując kolekcję reebok x Basquait, przygotowaną pod okiem Swizz Beatza.
Memy z PRL-u

Mieszanka estetyki prosto z PRLu i popularnych internetowych memów

W salonach marki pojawiła się właśnie specjalna kolekcja t-shirtów z zabawnymi nadrukami i hasłami nawiązującymi do reklam sprzed kilku dekad.
1 2 3