Menu strony
Koszulki
nadruk na koszulce sitodrukiem

Sposób nadrukowywania na tkaninach

Koszulki z napisami już od lat 60-tych ubiegłego wieku stanowią kapitalne medium sprzyjające objawianiu swoich koncepcji a także poglądów. Od tegoż czasu techniki umożliwiające napisy na koszulkach albo materiałach nadzwyczaj się rozwinęły.
satyna

Jakie spodnie kupić, żeby wszyscy koledzy pozazdrościli Ci właściwego zakupu?

Mnóstwo mężczyzn uwielbia się właściwie ubierać. Zwracają uwagę nie tylko na to, aby ubiory były ładne, ale też i na to, aby okazały się praktyczne oraz wygodne w noszeniu.
koszulka

Kobiece odkrycia - adidas adilibria

Masz dużą potrzebę artystycznej ekspresji? Sportowy duch walki połączony z własną wrażliwością i lekkością ruchu to najlepszy sposób na wyzwolenie pozytywnej energii! Wybierz się na trening zakładając ubrania z nowej, niezwykle stylowej i kobiecej kolekcji Adidas adilibria na sezon jesień/zima 2011! Daj się ponieść pasji odkrywania!
koszulka polo

Gdzie komfortowe koszulki polo w większym rozmiarze?

Wygodne koszulki polo 3xl posiadają większy rozmiar i dobrze sprawdzają się w najróżniejszych sytuacjach. Bez wątpienia w takich koszulkach można czuć się dobrze w czasie letnich upałów. Mężczyźni podczas upałów bardzo szybko się pocą, dlatego jak najbardziej przewiewne koszulki noszone do krótkich spodenek są przez nich z reguły chwalone. Można w nich przechadzać się po domu i wychodzić na miasto, jak również pracować przy samochodzie, czy jeździć na rowerze.
Kolekcja Reebok x Basquait

Kolekcja Reebok x Basquait

Reebok Classics rozbudowuje w tym sezonie linię Affili’Art prezentując kolekcję reebok x Basquait, przygotowaną pod okiem Swizz Beatza.
Memy z PRL-u

Mieszanka estetyki prosto z PRLu i popularnych internetowych memów

W salonach marki pojawiła się właśnie specjalna kolekcja t-shirtów z zabawnymi nadrukami i hasłami nawiązującymi do reklam sprzed kilku dekad.
ubrania Charles Vogele

Kolekcja zimowa dla całej rodziny

Kolekcja Casablanca
Damska:
"Winter College"

To kolekcja inspirowana prawdziwym życiem studenckim.
CARTOON NETWORK W HOUSE

CARTOON NETWORK W HOUSE

Dobra wiadomość dla tych, którzy tęsknią za godzinami spędzanymi przed telewizorem przełączonym na Cartoon Network. W salonach HOUSE właśnie pojawiła się specjalna kolekcja męskich t-shirtów, na których zagościły postaci z trzech kultowych już kreskówek wytwórni Warner.
sukienki

Charles Vögele kolekcja: lato 2009

Letnie marzenia! Jednolite - na sportowo, w kwiatowe wzory – romantycznie lub na eleganckie przyjęcie. Sukienki ponownie są w modzie…
Sukienka Charles Vögele z elastycznego dżerseju jest idealna na każdą okazję. Kwiatowy wzór natomiast podkreśla kobiecy fason z romantycznymi rękawkami – bufkami.
nadruk na koszulce

W jaki sposób stworzyć odpowiednią identyfikację wizualną dla naszej jednostki?

Nie da się zanegować faktu, że wiele przedsiębiorstw, które funkcjonuje dzisiaj na rynku nastawione jest jedynie na osiąganie zysku. Jest to bowiem ich zasadniczy cel, który powinien zostać obligatoryjnie spełniony. Jednakże, nie zawsze jest to wykonalne. W praktyce okazuje się bowiem, że nasze wstępne działania na rynku mogą przynosić nam stanowczo więcej porażek niż odchodów. Cała sprawa na szczęście może w niezmiernie prosty sposób ulec odmianie, pod warunkiem niewątpliwie, że zastosujemy do tego celu trafne narzędzia.
1 2