Menu strony
Buty
zwiedzająca para

W zdrowym ciele zdrowy duch!

W ostatnim dwudziestoleciu wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa nastąpił duży zwrot ku zdrowiu, zaczynając od kuchni gdzie zmiany te są chyba najbardziej widoczne. Klasyczna kuchnia polska odmieniła się nie do poznania: bardzo ciężkie, potrawy smażone na głębokim tłuszczu zastąpiły lekkie sałaty, przyrządzane nad parą ryby, trendy jest nawet przygotowywanie własnego chleba.
kobieta w białej koszuli

Klasyczne dodatki takie jak np. buty jako dobry element przy tworzeniu niepowtarzalnego ubioru.

Trend miejski to złączenie specyficznej niezależności z modnymi i przyciągającymi oczy dodatkami. Dzięki niemu mamy możność ubierać się na luzie i w sposób komfortowy, a jednocześnie nasze stylizacje zostają atrakcyjne. Obuwie jest znaczącym elementem stylu miejskiego. Mogą ustanawiać klasyczną cząstkę naszego look'u albo wręcz przeciwnie, być tym wariackim akcentem. Jak to piszą klasyka broni się sama. Typowe obuwie na nie wysokim obcasie, balerinki, trendowe rzymianki... wszystkie te typowe możliwości pozwolą komfortowo spędzić na ulicach miasta nawet cały dzień.
buty damskie

Jakie marynarki Łódź ma okazję nam zaproponować?

Niesamowicie ważny jest właściwy ubiór.Jeśli pragniemy się czuć właściwie sami ze sobą i równocześnie, pragniemy posiadać utrzymaną odpowiednią pewność siebie w towarzystwie, to powinniśmy zadbać o właściwy ubiór. Im lepiej będzie do nas dopasowany, im pewniej będziemy się w nim czuć, tym znaczniejsza będzie możliwość, że będziemy prezentować się na ludzi szczęśliwych, pewnych siebie, którym należy wierzyć.
Jesienna kolekcja obuwia CROPP

Szykowne półbuty konieczne w każdej garderobie

Niezobowiązujące przyjęcie, o którym dowiedzieliśmy się na cztery godziny przed, bywa przyczyną niepotrzebnego napięcia. Wiąże się ono z pewnymi kłopotliwymi pytaniami. Co można ubrać, a co nie. Czy trzeba się postarać o wygląd trochę bardziej elegancki? Czy też roztropniej będzie nie wprowadzać w konsternację innych zbyt szykownym strojem? Jest wiele pytań, które zajmują myśli osób nie przygotowanych na takie nieoczekiwane okoliczności.
klapki

Klapki na upalne letnie dni

Bali jest doskonałą propozycją klapka na upalne, letnie dni.
buty

Górskie wędrówki w wygodnych butach

Model Truckee marki KEEN jest lekkim, w pełni skórzanym butem, dzięki czemu dobrze oddycha i jest bardzo trwały.
buty zimowe KEEN

Hybryda zimowych butów w letnim stylu

Zakładając Snow Rover odmłodzą Cię o kilka lat. Jest to połączenie stylowego zimowego buta z letnią tenisówką. Snow Rover zatem jest typową hybrydą. Oprócz ciekawego i oryginalnego wyglądu, but otrzymał również bogate zaplecze technologiczne.

Wyposażony jest w ocieplinę 200G KEEN.WARM™, wodoodporną i oddychającą membranę KEEN.DRY™ oraz reagującą na temperaturę podeszwę KEEN.DCR.
buty męskie

Męskie obuwie na jesień

Najwyższej jakości skóra, w połączeniu z ekskluzywnym wyglądem tworzą buta eleganckiego i jednocześnie niezwykle komfortowego – oto Granada Lace marki KEEN.
rodzice

Prowadzenie sprzedaży hurtowej rozmaitego typu odzieży nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Prowadzenie sprzedaży hurtowej rozmaitego typu odzieży wciąż cieszy się ogromnym zaciekawieniem tak pośród osób zajmujących się sprzedażą produktów odzieżowych, w jaki sposób i pośród osób często robiących zakupy odzieżowe.


Prowadzenie sprzedaży hurtowej rozmaitego typu odzieży nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Toteż hurt odzieży wólka kosowska będzie niezwykle dochodowym zajęciem.
Sylwestrowo-świąteczna kolekcja w Reserved

Sylwestrowo-świąteczna kolekcja w Reserved

Zaczynamy odliczanie, bo sylwestrowa noc zbliża się dużymi krokami. To jedyny taki moment w roku, dlatego już teraz warto pomyśleć o kreacji na ten wieczór pełen magii i blasku. Sylwestrowa kolekcja Reserved to kwintesencja stylu z prawdziwie modnymi dodatkami.