Menu strony
Maluch
plecak

Przeprawa poprzez szafę – w co ubierać pociechę?

To nie jest takie łatwe – przyodziać wrzeszczące, a potem także kopiące dzieciątko w piękną bluzkę z kołnierzykiem czy sukienkę od dziadziusiów.
dowolne

Spędzanie w sposób aktywny wolnego czasu czyli co można robić z rodziną aby nie siedzieć bez przerwy przed jakimś ekranem.

Zarówno dzieci jak i dorośli są coraz bardziej uzależnieni od różnego rodzaju ekranów. W pracy często trzeba siedzieć przez długie godziny przed komputerem, po powrocie do mieszkania włącza się telewizor, a poza tym większość osób posiada jeszcze jakiś telefon w kieszeni. Niestety spora część osób spędza w ten sposób każdą wolną chwilę, czasami rezygnując zupełnie z aktywności fizycznej. I rezultatem takiego życia są najróżniejsze problemy z wagą, kiepska kondycja i pogorszenie stanu zdrowia, a przecież bez żadnych problemów pogodzić można obie te sprawy, to znaczy aktywny tryb życia i rozrywkę przy komputerze czy telewizji. I wcale nie trzeba do tego jakiś ogromnych nakładów finansowych, po sposobów na to, żeby aktywnie spędzać wolny czas naprawdę jest sporo, wystarczy tylko mieć na nie nieco chęci. Jeśli ktoś będzie miał dzieci, to należy z nimi robić tak dużo jak się da. Najmłodsi poznają świat przez przykład, jeśli ktoś od najmłodszych lat jeździć będą na rowerze, pływać czy też odwiedzać jakieś ciekawe miejsca, to z całą pewnością im to pozostanie jak będą dorosłe. Za to jeśli cała rodzina będzie spędzać wszystkie wolne chwile przy jakimś ekranie, to można być pewnym, żeby dzieci później miały inny styl życia niż to, co poznały w swoim domu.
wnetrza-ze-smakiem.pl/rustykalna-sypialnia-jak-z-wiejskiego-dworku

Czym nakryć głowę bobasa?

Czapeczka, kapelusz lub chustka – to nakrycia główki, które zazwyczaj kupujemy dla bobasa. Lecz czy na pewno wiemy, kiedy które okrycie głowy wkładać? I na co kierować uwagę w trakcie sprawunków, by dobrze dobrać czapeczki niemowlęce? Dowiedz się, kiedy czapeczka jest niezbędna, a kiedy można jej dzidziusiowi nie wkładać.
koszule 3xl

Kto w naszym kraju nosi codziennie odzież o stosunkowo nietypowych rozmiarach?

To naturalne, iż wszelki osobnik chce się poczuć prawidłowo w tym, co na co dzień ubiera. Odzienie winno być czyste i wygodne. Dobrze byłoby, gdyby było jeszcze ponadto dopasowane do sytuacji, na wymagania jakiej takie ubranie wkładamy.