Menu strony
Garderoby
Trendy w kolorach na wiosnę-lato 2014

Moda męska do pracy

Pojęcie „dress code” często budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast użalać się na ograniczenia, lepiej owe zasady przyswoić. Raptem możemy dostać olśnienia, iż to co pozornie ograniczało – było idealną lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Na dodatek, jesteśmy w stanie przy tym dyskretnie pokazać własny styl i oryginalność. Jak to zrobić?
srebro

Co musi znaleźć się w garderobie człowieka biznesu?

Budowanie męskiej garderoby biznesowej w ogóle nie musi być trudne. Warto postawić na ubrania wyłącznie dobrej jakości oraz trzymać się paru reguł.


Co musi znaleźć się w garderobie człowieka biznesu?

Elegancki a także klasyczny image możesz bez trudności ożywić gustownymi dodatkami, zaś od czasu do czasu garnitur zastąpić bez zarzutu skrojoną marynarką i ciemnymi dżinsami.
Kalosze

Jakiego rodzaju mogą być skórzane paski i do czego jeszcze mogłyby one być wykorzystane?

Czy wiesz, że używanie popularnych szelek już dawno temu wyszło z mody? Aktualnie niezwykle w modzie są natomiast różnego typu paski, jakie wykonane są z różnego rodzaju materiałów.
ubrania - portret

Spodnie militarne - czyli, spodenki nie wyłącznie przeznaczone dla służb typowo mundurowych

Każdziutki z nas w pewnym czasie swojego życia interesował się choć przez chwilkę temacikami militarnymi - niezależnie, czy jest się kobietą, czy mężczyzną - a nawet i jeżeli nie interesowało nasze osoby to, to z całą pewnością w pewien konkretny sposób przyciągał nas wzór w typowy sposób wojskowy, który to przezywamy wzorkiem "Moro", a który występuje w obecnej chwili w różnych odcieniach nie tylko zieleni, ale i innych złączonych wraz z sobą kolorków.
myśliwi na polowaniu

Co ubrać na polowanie?

Myślistwo to dbałość o gospodarkę łowiecką, poprawa bytowania zwierząt i ich dokarmianie. Aby zagwarantować myśliwym jak najbardziej bezpieczne uprawianie myślistwa, potrzebna jest odzież dopasowana do większości warunków. Nie musimy chyba nikomu opisywać dyskomfortu jaki odczuwamy po wielogodzinnym chodzeniu w mokrych butach czy nieodpowiednio dobranej odzieży. Wszystkie te elementy garderoby są niesamowicie ważne. Czym należy się kierować przy zakupach ubrań na polowanie, aby czuć się wygodnie?
Damskie adidasy

Buty dostosowane do strojów w stylu sportowym

Uprawianie sportu odznacza się obecnie coraz większą popularnością. Jest to spowodowane przeważnie troską o swoje zdrowie oraz szczupłą figurę, jaka jest bezwzględnym wymogiem atrakcyjności. Właśnie taki kanon piękna jest lansowany przez nowoczesne media.