Menu strony
Garderoby
Trendy w kolorach na wiosnę-lato 2014

Moda męska do pracy

Pojęcie „dress code” często budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast narzekać na ograniczenia, korzystniej będzie owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Nagle może się okazać, że to co na pozór blokowało – było świetną lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Co więcej, jesteśmy w stanie przy tym dyskretnie pokazać własny styl i zamiłowanie do mody. Jak to zrobić?
Kalosze

Jakiego rodzaju mogą być skórzane paski i do czego jeszcze mogłyby one być wykorzystane?

Czy wiesz, że używanie popularnych szelek już dawno temu wyszło z mody? Aktualnie niezwykle w modzie są natomiast różnego typu paski, jakie wykonane są z różnego rodzaju materiałów.
srebro

Co musi znaleźć się w garderobie człowieka biznesu?

Kompletowanie męskiej garderoby biznesowej zupełnie nie musi być kłopotliwe. Warto postawić na ubiory tylko dobrej jakości jak też trzymać się kilku reguł.


Co musi znaleźć się w garderobie człowieka biznesu?

Elegancki oraz klasyczny wygląd można bez trudu uzupełnić stylowymi dodatkami, natomiast od czasu do czasu gajer zastąpić dobrze skrojoną marynarką jak też ciemnymi dżinsami.
ubrania - portret

Spodnie militarne - czyli, spodenki nie wyłącznie przeznaczone dla służb typowo mundurowych

Każdziutki z nas w pewnym czasie swojego życia interesował się choć przez chwilkę temacikami militarnymi - niezależnie, czy jest się kobietą, czy mężczyzną - a nawet i jeżeli nie interesowało nasze osoby to, to z całą pewnością w pewien konkretny sposób przyciągał nas wzór w typowy sposób wojskowy, który to przezywamy wzorkiem "Moro", a który występuje w obecnej chwili w różnych odcieniach nie tylko zieleni, ale i innych złączonych wraz z sobą kolorków.
Damskie adidasy

Buty dostosowane do strojów w stylu sportowym

Uprawianie sportu odznacza się obecnie coraz większą popularnością. Jest to spowodowane przeważnie troską o swoje zdrowie oraz szczupłą figurę, jaka jest bezwzględnym wymogiem atrakcyjności. Właśnie taki kanon piękna jest lansowany przez nowoczesne media.
myśliwi na polowaniu

Co ubrać na polowanie?

Myślistwo to dbałość o gospodarkę łowiecką, poprawa bytowania zwierząt i ich dokarmianie. Aby zagwarantować myśliwym jak najbardziej bezpieczne uprawianie myślistwa, potrzebna jest odzież dopasowana do większości warunków. Nie musimy chyba nikomu opisywać dyskomfortu jaki odczuwamy po wielogodzinnym chodzeniu w mokrych butach czy nieodpowiednio dobranej odzieży. Wszystkie te elementy garderoby są niesamowicie ważne. Czym należy się kierować przy zakupach ubrań na polowanie, aby czuć się wygodnie?