Menu strony
Garderoby
myśliwi na polowaniu

Co ubrać na polowanie?

Myślistwo to dbałość o gospodarkę łowiecką, poprawa bytowania zwierząt i ich dokarmianie. Aby zagwarantować myśliwym jak najbardziej bezpieczne wykonywanie obowiązków, konieczna jest odzież dopasowana do większości warunków. Nie musimy zapewne nikomu opisywać dyskomfortu jaki pojawia się po wielogodzinnym spacerze w mokrych butach czy przemoczonej odzieży. Wszystkie te elementy garderoby są niesamowicie istotne. Czym należy się kierować przy zakupach ubrań na polowanie, aby czuć się wygodnie?
ubrania - portret

Spodnie militarne - czyli, spodenki nie wyłącznie przeznaczone dla służb typowo mundurowych

Każdy z nas samych w pewnym czasie własnego życia interesował się chociaż poprzez chwilkę temacikami militarnymi - niezależnie, czy też jest się kobietą, czy też mężczyzną - a nawet jeżeli nie zaciekawiało nasze osoby to, to z całą pewnością w pewien sposób przyciągał nasze osoby wzór w typowy sposób wojskowy, który nazywamy wzorkiem "Moro", a który to występuje w obecnej chwili wewnątrz różnych odcieniach nie wyłącznie zieleni, ale i innych połączonych ze sobą kolorów.
Trendy w kolorach na wiosnę-lato 2014

Moda męska do pracy

Pojęcie „dress code” zwykle budzi niechęć wśród pracowników, jednak zamiast użalać się na ograniczenia, lepiej owe zasady przyswoić. Nagle może się okazać, iż to co na pozór blokowało – było świetną lekcją stylu i w przeciwieństwie do płci pięknej – mężczyzna zawsze ma co na siebie włożyć. Na dodatek, jesteśmy w stanie przy tym dyskretnie pokazać własny styl i zamiłowanie do mody. Jak to zrobić?
srebro

Co musi znaleźć się w garderobie człowieka biznesu?

Budowanie męskiej garderoby biznesowej w ogóle nie musi być trudne. Warto postawić na ubrania wyłącznie dobrej jakości oraz trzymać się paru reguł.


Co musi znaleźć się w garderobie człowieka biznesu?

Elegancki a także klasyczny image możesz bez trudności ożywić gustownymi dodatkami, zaś od czasu do czasu garnitur zastąpić bez zarzutu skrojoną marynarką i ciemnymi dżinsami.
Kalosze

Jakiego rodzaju mogą być skórzane paski i do czego jeszcze mogłyby one być wykorzystane?

Czy wiesz, że używanie popularnych szelek już dawno temu wyszło z mody? Aktualnie niezwykle w modzie są natomiast różnego typu paski, jakie wykonane są z różnego rodzaju materiałów.
Damskie adidasy

Buty dostosowane do strojów w stylu sportowym

Uprawianie sportu odznacza się obecnie coraz większą popularnością. Jest to spowodowane przeważnie troską o swoje zdrowie oraz szczupłą figurę, jaka jest bezwzględnym wymogiem atrakcyjności. Właśnie taki kanon piękna jest lansowany przez nowoczesne media.