Menu strony
Moda

W jaki sposób dobrać indywidualny styl modowy?

Wszyscy pragniemy wyróżniać się z tłumu. Lubimy, gdy inni nas podziwiają. Kochają to zwłaszcza kobiety. Stąd też robią dużo przeróżnych czynności, które mają je przybliżyć do tego celu. Niektóre panie potrafią szykować się godzinami, zanim opuszczą dom. Przecież, jak głosi pewne przysłowie, jak cię widzą, tak cię też piszą.
duże rozmiary odzieży dla puszystych

Najmodniejsze propozycje - odzież dla kobiet

Kilka lat temu blog szafiarki był tylko sposobem na nawiązanie kontaktu z podobnymi dziewczynami i dzielenia się pasją do mody. Dziewczyny chwaliły się, co złowiły na wyprzedażach albo w ulubionych secondhandach.
Projektowanie butów, trampki

Projektowanie butów osobiście realizuje spora liczba osób

Projektowanie własnych butów staje się znacznie bardziej popularne. Młodzi ludzie skupiają sporą uwagę na swoim wyglądzie, a buty są bardzo istotną częścią prezencji każdego z nas. To powoduje, że wiele osób próbuje stworzyć szkice, które umożliwią potem stworzyć buty o określonym typie.
Jesienna kolekcja House

Jak modnie ubrać się jesienią?

Pewne znane nam przysłowie głosi, że to nie szata zdobi człowieka. Oczywiście, w pewnym sensie nie sposób nie zgodzić się z tą ponadczasową prawdą. Jednak poprawny wygląd, zwłaszcza w aktualnej, jesiennej porze może spowodować spory wzrost pewności siebie a także naszej atrakcyjności. Co interesujące, o swój wygląd coraz entuzjastyczniej dbają ku szczęściu kobiet troszczą się mężczyźni.
Manekin

Modni panowie

Moda to, pomimo obiegowej opinii, hobby nie tylko pań. Też mężczyźni obracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie zakładają. Dlatego w modnych czasopismach i w sieci jest mnóstwo wskazówek, które pomagają panom poznać typy sylwetek męskich oraz dopasować najlepszy ubiór.
Wesele w stylu vintage

Co na siebie ubrać na wyjątkową okazję?

Nasze życie obfituje w przeróżne bardzo ważne uroczystości, w czasie których chcielibyśmy wyglądać nie tylko odpowiednio do sytuacji, ale też wyjątkowo. Kochamy, gdy inni nas chwalą. Czujemy się wtedy dowartościowani i bez wątpienia pewniejsi siebie. Ale nie wszyscy dają radę brylować w towarzystwie. Dla niektórych osób kompozycja stroju to wyjątkowo ciężka sprawa. Nie orientujemy się w najnowszych trendach, nie potrafimy również dobrać odpowiedniego modelu.
SWETER W WERSJI WIECZOROWEJ

Jakie ubrania będą najbardziej popularne w nadchodzącym lecie?

Wielkimi krokami przybliża się do nas najcieplejsza pora roku, którą bezsprzecznie jest lato. W tym czasie niezmiernie mocno lubimy ubierać przewiewne stroje, dzięki którym czujemy się niebywale komfortowo. Kluczem do sukcesu tymczasem okazuje się być ocalenie modnych kanonów wraz z połączeniem zakresu praktycznego, na którym w tym gorącym czasie specjalnie nam zależy.
t-shirt

Gdzie odszukają ubranie dla siebie osoby z nadwagą?

Nie da się zanegować faktu, że posiadanie przez nas atrakcyjnego wizerunku jest przez nas wyjątkowo pożądane. Nasz prywatny wygląd stanowi bowiem swego rodzaju wizytówkę, jaka zaświadcza o naszej osobie. Wobec takiej sytuacji staramy się za każdą cenę wyglądać atrakcyjnie.
skate

Jakie trendy są obecnie niezwykle atrakcyjne w modzie?

Każdy z nas niezwykle dobrze wie, że moda jest dziedziną naszego życia, która w szeregu przypadków determinuje nasze zwyczaje zakupowe. Praktyka również w rzeczy samej pokazuje nam, że nasze preferencje zakupowe w tej kwestii są nadzwyczaj szerokie, tym samym też tak bardzo trudno jest odnaleźć jeden schemat mody. Nasze preferencje po wielokroć są zróżnicowane, w następstwie tego próby odnalezienia jednolitego stroju, który będzie atrakcyjny dla wszystkich na pewno nie zakończą się pozytywną reakcją.

Problem większości kobiet, czyli w co się ubrać

Każda z nas niejednokrotnie stojąc przed garderobą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i dziesiątki innych ciuchów. moda ewoluuje jak w kalejdoskopie i należy za nią nadążać. Nie musi to oznaczać zmiany całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są modne i mogą stanowić znakomitą bazę stroju należy posiadać.