Menu strony
Moda

Różnorakie bluzki Zara

Biorąc pod uwagę ubrania bluzki zara wybierane są przez wiele osób z całej Europy. Marka oferuje też t-shirty oraz koszulki różnego typu, też sprawdzające się przy sporcie. Oversize’owe bluzki zara, w szczególności z działu młodzieżowego, wycenia bardzo korzystnie. Ogólnie mówiąc bluzki zara dobrać można w szczególnie trendy sposób razem z sukienkami, ale też z krótkimi szortami czy dłuższymi, pełnymi elegancji spodniami. Bawełniane, miękkie, wspaniałej jakości bluzki zara nabyć można bez problemu w każdej kolekcji zary. Inspirowane wieloma kulturami style i ubrania zara, jakie zauważyć można w każdej kolekcji tej firmy, są preferowane przez fashionistki z całej Europy.

Zara czyli sklepy z trendy modnymi rzeczami w okazyjnej cenie

W erze globalizacji, w czasach, w jakich mieszkamy w wielkich osiedlach ludzkich, nie da się nie zauważyć, że niemal w każdej dziedzinie nastają i znikają różne trendy. Tyczy się to technologii, jedzenia, sposobu wypowiadania się, zwłaszcza pośród młodzieży, no i, co pewnie najbardziej jasne – mody, świetnie znanej, ale przez niewielu tak naprawdę pojmowanej materii, która w danym sezonie nakazuje ubierać się tak, a nie inaczej, bo takie odzienie jest modne, a pozostałe nie. Szczególnie kobiety, które zawsze starają się polepszyć swój obraz w oczach wszystkich, także nieznajomych ludzi spotykanych na chodnikach, starają się zwykle nosić się zgodnie z modą i z godnością, a już z pewnością gwiazdy – na każdym wydarzeniu, na którym pojawiają się aparaty fotograficzne i dziennikarze z brukowców, muszą pokazać się w ubraniach, jakie uważane są za modne.

Rodzinne miejsca z ubraniami w zasięgu twojej ręki.

Moda cechuje się tym, że jest raczej specyficzną dziedziną. Niełatwo powiedzieć, na ile jest artyzmem, na ile zabawą, a na ile stanowi co najwyżej pewien wycinek uniwersum showbiznesu, ale na pewno stanowi w nim istotny trybik: także w sytuacji, kiedy jakiś celebryta czy celebrytka niechętnie interesuje się modą, powinien umieć zaprezentować się z najlepszej strony. Sławne osoby są oceniane przez pryzmat tego, jak się noszą, zgodnie z ideą porzekadła: jak cię widzą, tak cię piszą. Nie ma od niego odstępstw, nawet kiedy wydaje się to nie całkiem miarodajne i słuszne.
Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Niezwykłe cechy galanterii ze skóry.

Wyroby ze skóry cieszą się ogromną popularnością od setek lat. Uzyskiwane z powłok ciała gospodarskich oraz dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do produkcji różnych elementów odzieży, portmonetek, pasków, rękawiczek, tapicerek samochodowych, a także w nowoczesnej technologii oraz sztuce i dekoratorstwie.
Kolekcja ubrań Blue Coast

Skórzane rękawy wciąż na topie

Wstawki z eko-skóry i skóry to trend, który został ciepło przyjęty przez miliony kobiet. Co więcej tego typu ozdoby nie są kojarzone już tylko z rockowo-punkowym wizerunkiem, ale można je już znaleźć nawet w ciuchach przeznaczonych na wyjątkowe wyjścia lub po prostu do pracy. Do niedawna wyjście na ulice gustem. Posiadaczka takiej odzieży, albo była osobą o nader ekstrawaganckim stylu, albo w jej domowym garażu zaparkowany był motocykl.
Rękawiczki VeroStilo

Rękawiczki VeroStilo

Bez względu na czasy, rękawiczki wciąż odgrywają tę samą rolę: za zadanie mają chronić delikatną skórę dłoni oraz pełnić funkcję ozdobną. I choć dziś nie są wyznacznikiem luksusu ani przynależności klasowej, dobrze je mieć ze sobą w torebce podczas srogiej zimy.

Przegląd sukienek na Andrzejki

Domodi.pl to największy w Polsce serwis, umożliwiający przeglądanie oraz inspirowanie się produktami dostępnych w bazie marek. Jesteśmy przekonani, że bez względu na urodę, figurę i wiek, chcesz wyglądać najpiękniej podczas zbliżającej się imprezy andrzejkowej. Oto krótki poradnik, który ułatwi Ci poszukiwania sukienki idealnej.
Kolekcja męska Reserved 2012/2013

RESERVED AW 2012/2013 kolekcja męska

W Nowym Jorku czas płynie jak nigdzie indziej, a życie spieszy na spotkanie nowym wyzwaniom. Współczesny mężczyzna w wielkim mieście wie, co jest dla niego najlepsze i świadomie dokonuje wyborów. Reserved tej jesieni proponuje kolekcję męską, inspirowaną ulicami największej stolicy mody.
Otul się ciepłem

Otul się ciepłem

Miękkie i otulające dzianiny, szlachetne tkaniny i wykwintny, pełen kobiecości i elegancji styl. Taka jest zapowiedź zimy u mohito. Gdy na dworze jest chłodno, a dni są coraz krótsze, miło jest czuć się dobrze – we własnej skórze i w ubraniu. Nadchodzący sezon u Mohito, będzie nie tylko niezwykle modny ale również otulający.
Gatta Fashion Now

Gatta Fashion Now – jesienna kampania reklamowa marki Gatta

W piątek, 5 października rozpocznie się telewizyjna kampania reklamowa marki gatta. Firma promuje w niej najnowszą, jesienno-zimową kolekcję Gatta Bodywear. Hasło kampanii „Gatta Fashion Now” oznacza, że marka coraz intensywniej wkracza w świat mody – już nie tylko z elementami garderoby, takimi jak rajstop, ale też pełnowymiarową kolekcją odzieży.