Menu strony
Moda
buty

Moda damska

Wszyscy kupujemy ubrania nie tylko wówczas gdy ich faktycznie potrzebujemy. Nierzadko zakupy robimy spontanicznie, albo na przecenach. Wyprzedaż zimowa to wspaniała sposobność, ażeby obkupić się na zbliżający się rok. Kurtki na zimę są o wiele tańsze aniżeli przed wyprzedażą, a o kozakach ze skóry w takiej kwocie jak na przecenach nie ma szans późną jesienią. Swetry, szale, czy sprzęt zimowy są inwestycją na zbliżający się rok. Istnieją okrycia które nigdy nie wychodzą z mody. Spodnie jeansowe męskie są modne od lat.
moda męska

W jaki sposób powinien ubierać się mężczyzna, by wyglądać dobrze? To jest zależne od kilku rzeczy

Kto orzekł, iż jedynie kobiety muszą ubierać się adekwatnie do mody? Chociaż moda to ich domena a projektanci najczęściej dla nich przygotowują nowe kolekcje, to przecież wśród mężczyzn istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na to, aby wyglądać modnie. Jak powinien wyglądać modny mężczyzna, jakiego typu odzież męska będzie dla niego odpowiednia? Na takie pytanie nie ma łatwej odpowiedzi.
złoty naszyjnik

Hurtownia złota -biżuteria jest ważna.

Według badaczy, ludzie wykazywali chęć kontaktu z pięknem już w prehistorii. Archeolodzy sugerują, że pierwsza odkryta biżuteria liczy sobie nawet sto tysięcy lat. Rzecz jasna w ówczesnych czasach nie funkcjonowała żadna hurtownia biżuterii, wszystkie ozdoby musiały zatem być wykonywane własnoręcznie. Silnie ukazuje to potrzebę ozdabiania swojego ciała oraz czerpaniu z tego satysfakcji. Jeśli początki jubilerstwa sięgają aż tak dalekich lat, nie można się dziwić, że również w dzisiejszym świecie ozdabianie ciała jest kwestią tak istotną dla ludzi.
moda XL

Najnowsza kolekcja Maxi Quelle

To już czas na nową kolekcję Maxi Quelle! Na blisko 120 stronach zaprezentowano kolekcje pokazujące, że nawet w rozmiarze XL można wyglądać modnie. Najnowsze trendy w wygodnych i tuszujących niedoskonałości formach. A te kolory… Na dodatek wszystkie rozmiary od 44 do 54 w jednej cenie! Poczuj już dziś powiew wiosennych trendów.
Mocny trend sezonu w najnowszej kolekcji Gatty

Jesień zza krat - mocny trend sezonu w najnowszej kolekcji Gatty

„Jeszcze nigdy za kratami nie było tyle wolności” – wznosi okrzyk polska redakcja magazynu „Elle” we wrześniowym numerze. Krata bowiem będzie jednym z mocniejszych trendów w tym sezonie. Jej miłośnicy udowadniają, że może być wszędzie: na płaszczu, kapeluszu czy rajstopach. Te ostatnie znajdziecie w kolekcji Gatta Galeria Fantasia.
Manekin

Modni panowie

Moda to, wbrew powszechnej opinii, zainteresowanie nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Też panowie zwracają olbrzymią uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w modnych magazynach i w sieci pojawia się co raz więcej porad, które pomagają panom rozpoznać typy sylwetek męskich i wybrać najlepszy strój.
szpilki

Jeśli jesteś kobietą, interesujesz się polska modą oraz kochasz dobrze wyglądać w każdej sytuacji - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości zakupowych w naszym kraju.

Wszelki standardowy obywatel Polski, bez względu na ilość lat, płeć, czy przypisanie do grupy społecznej - uwielbia zakupowe wariactwo i klimat mody. Wraz z rozrostem możliwości podróżniczych i komunikacji - do Naszej ojczyzny wpływa wiele zagranicznych trendów i projektów. Edukują się nowi i młodzi projektanci, a idzie za tym wychodzenie na zbyt coraz bardziej zmodernizowanych kolekcji. Moda została istotną, a jednocześnie całkiem oddzielną dyscypliną ludzkiego bytu i wciąż postępuje. Producent ubrań cieszy się w Naszym kraju sporym powodzeniem.
biznesmen w krawacie

Główne elementy męskiego wizytowego ubrania

Moda męska to pojęcie raczej szerokie, choć nierzadko będące w pewnym sensie w cieniu w stosunku do mody damskiej. Na dzień dzisiejszy jednak powraca moda na zainteresowanie eleganckim stylem ubierania się i coraz większa liczba panów szuka informacji na ten temat.
Moda damska, biało-czarne stylizacje

Znaczna dowolność w modzie kobiecej, przekładająca się na nietuzinkowość w sposobie kobiet.

Znaczna dobrowolność w modzie damskiej, oddziałująca na coraz bardziej widoczną nietuzinkowość w sposobie przedstawicielek płci pięknej jest bez wątpienia wybranym z najbardziej rozpoznawalnych wyznaczników, jakie opisują to co dzieje się teraz. Jeżeli kiedyś dało się klarownie wyznaczyć, co pozostaje modne w konkretnym czasie i według jakich kanonów kobiety się ubierają, tak w tej chwili nie ma już tych rozróżnień.
moda

Moda w internecie. Jak sobie radzą blogerki modowe? Spoglądając na ich sytuację zdaje się, iż dosyć nieźle

Co wie zwyczajny mężczyzna o modzie? Generalnie nie za dużo, nie jest to przecież jego domena. Są mężczyźni, którzy pasjonują się tym, lecz zjawisko to jest raczej niezbyt częste.