Menu strony
Moda
Fabiana Filippi na zimę 2012/13

Na jakich stronach czerpać wenę do mody w stylu street?

Świat mody jest tworzony nie jedynie przez światowej klasy projektantów, ale również przez nas wszystkich, codzienne. Z tego powodu od dawna zwraca się dużą uwagę na tak zwaną modę miejską. Rzecz jasna w pewnej mierze łączy się ona z tym, co prezentują znani w świecie mody, jednak w pewnej mierze także rządzi się swoimi prawami. Jeżeli chcesz się ubierać na czasie i pięknie prezentować się na co dzień, zdecydowanie warto patrzeć też na street fashion. Jednakże gdzie szukać inspiracji? Skąd czerpać wzorce?
spodnie

Ubierajmy się bardziej ładnie!

Moda to nie nauka, a więc nie ma w tej branży w zupełności obiektywnych praw. Rozchodzi się o to, że dosłownie wszyscy mamy prawo ubierać się dokładnie tak jak pragniemy. I generalnie w każdym przypadku mamy dużo racji, bo w końcu któż rzekł, iż powiedzmy krótkie spodenki meskie są niegodne? Choć należy wiedzieć, że ludzie to tylko ludzie, wszyscy jesteśmy zwierzętami stadnymi, żyjemy w takim społeczeństwie, które bardzo lubi oceniać innych. To powoduje, iż należałoby odpowiednio przestrzegać społecznych norm. W owym tekście o tym jak pięknie się ubierać, najzwyczajniej w świecie bardzo godnie. Pamiętajmy, że choć jesteśmy wolni, nigdy nie powinniśmy ignorować zasady ubierania się!
trampki

Trampki na każdą okazję - markowe i wytrzymałe trampki

Współcześnie moda znacząco zazwyczaj odpowiada na nieskomplikowane potrzeby tych klientów, którzy doceniają użyteczność a, także wygodę butów, jakie noszą codziennie, a jednocześnie pragną, by odznaczały się one interesującym wzornictwem i przyjemną dla oka kolorystyką.
Moda

Jakie ubrania wybrać żeby czuć się wygodnie na wycieczkę w góry?

Choć tak naprawdę można myśleć, że odpoczynek w górach, chociażby w Sudetach, to nigdy nie jest jakaś rewia mody, to szczególnie kobiety nierzadko do własnej torby pakują prócz wszelkiego rodzaju sprzętu narciarskiego, również masę gustownych ubrań. Tak naprawdę ciężko się temu specjalnie dziwić - dzisiaj warto się pokazać z jak najlepszej strony. Poza tym, choćby Zakopane może zagwarantować fajne życie towarzyskie, a więc po narciarskich szaleństwach znaczna większość podróżnych szuka wrażeń.
duże rozmiary odzieży dla puszystych

Najmodniejsze propozycje - odzież dla kobiet

Kilka lat temu blog odzieżowy był tylko metodą na nawiązanie kontaktu ze światem i podzielenia się pasją do mody. Blogerki pokazywały, co udało im się upolować w czasie wyprzedaży lub w ukochanych szmateksach.

W jaki sposób dobrać indywidualny styl modowy?

Wszyscy chcemy wyróżniać się z tłumu. Lubimy, kiedy inni nas podziwiają. Ubóstwiają to głównie kobiety. Dlatego robią dużo różnych czynności, które mają je zbliżyć do założonego celu. Niektóre kobiety mogą szykować się godzinami, nim opuszczą dom. W końcu, jak mówi znane przysłowie, jak cię widzą, tak cię również piszą.

Najmodniejsze swetry na jesień

Jesienią klienci pragną ciepłych ubrań, dlatego producent daje już teraz niezwykle modne swetry. Stawiając na szczególnie trendy opcje, które znajdują się już dzisiaj w sklepach na terenie kraju, jak również w sieci – na aukcjach w internecie, wybierane są niesamowicie często przez klientów i klientki. Sieciówki w Polsce stawiają nie tylko na rodzime marki, lecz także na ciekawą odzież z zachodu. Angielska marka ceniona jest u nas w szczególności i to nie jedynie ze względu na niskie ceny i doskonałą jakość.

Gdzie kupić buty ślubne?

W nowym tysiącleciu warto posiadać najmodniejszy strój, który pozwoli wspaniale się poczuć, jak także wywrzeć dobre wrażenie u wielu osób. Zdecydowanie perfekcyjnym przedsięwzięciem może okazać się zakupienie uznanych i docenianych przez grono klientów ubrań i dodatków u godnych zaufania marek. Spośród mnóstwa bajecznych ofert kupno dobrych ubrań nie jest nigdy kwestią banalną. Niesamowicie ważne jest, by takie stroje były wykonane starannie i cechowały się ogromną dbałością o nawet najmniejsze detale oraz odznaczały się niezrównaną galanterią i dobrym fasonem. Wszystkie te cechy i oczekiwania wspaniale spełniają punkty sprzedaży Asos, którego załoga znakomicie wie, czym odznacza się moda na jesień.

Zara czyli sklepy z trendy modnymi rzeczami w okazyjnej cenie

W erze globalizacji, w czasach, w jakich mieszkamy w wielkich osiedlach ludzkich, nie da się nie zauważyć, że niemal w każdej dziedzinie nastają i znikają różne trendy. Tyczy się to technologii, jedzenia, sposobu wypowiadania się, zwłaszcza pośród młodzieży, no i, co pewnie najbardziej jasne – mody, świetnie znanej, ale przez niewielu tak naprawdę pojmowanej materii, która w danym sezonie nakazuje ubierać się tak, a nie inaczej, bo takie odzienie jest modne, a pozostałe nie. Szczególnie kobiety, które zawsze starają się polepszyć swój obraz w oczach wszystkich, także nieznajomych ludzi spotykanych na chodnikach, starają się zwykle nosić się zgodnie z modą i z godnością, a już z pewnością gwiazdy – na każdym wydarzeniu, na którym pojawiają się aparaty fotograficzne i dziennikarze z brukowców, muszą pokazać się w ubraniach, jakie uważane są za modne.

Rodzinne miejsca z ubraniami w zasięgu twojej ręki.

Moda cechuje się tym, że jest raczej specyficzną dziedziną. Niełatwo powiedzieć, na ile jest artyzmem, na ile zabawą, a na ile stanowi co najwyżej pewien wycinek uniwersum showbiznesu, ale na pewno stanowi w nim istotny trybik: także w sytuacji, kiedy jakiś celebryta czy celebrytka niechętnie interesuje się modą, powinien umieć zaprezentować się z najlepszej strony. Sławne osoby są oceniane przez pryzmat tego, jak się noszą, zgodnie z ideą porzekadła: jak cię widzą, tak cię piszą. Nie ma od niego odstępstw, nawet kiedy wydaje się to nie całkiem miarodajne i słuszne.