Menu strony
Moda
t-shirt

Gdzie odszukają ubranie dla siebie osoby z nadwagą?

Nie da się ukryć faktu, że posiadanie przez nas atrakcyjnego wizerunku jest przez nas bardzo pożądane. Nasz osobisty wygląd stanowi bowiem swego typu wizytówkę, która zaświadcza o naszej postawie. Wobec takiej sytuacji próbujemy za każdą cenę wyglądać atrakcyjnie.
sneakers

Buty sneakers damskie oraz sneakers new balance – modne obuwie, które ma w swojej szafie nie tylko każdy nastolatek, ale każda osoba interesująca się modą

Coraz więcej osób zwraca uwagę na własny wygląd. Wiąże się to przede wszystkim z rodzajem pracy, jaką posiadają, w której muszą stosownie się prezentować, ale też z tym jak postrzegają ich inne jednostki. Współcześnie panuje moda, by prezentować jak najlepiej oraz jak najbardziej modnie zgodnie z aktualnymi trendami.
biżuteria perłowa

Biżuteria jest bardzo istotnym aspektem w modzie kobiecej - ładne perły

W obecnych czasach moda osiągalna jest dla każdej osoby i pozwala na wyrażanie własnej osobowości. Przede wszystkim ważna jest ona dla pań, które ze swej natury lubią się ładnie prezentować. Znaczenie ma tu każdy element, który dopełni całkowitą stylizację i sprawi, że kobieta poczuje się pewniej. Nic nie jest w tym przypadku ciekawsze niż odpowiednio dopasowana biżuteria. W salonach jubilerskich da się odnaleźć gro ładnych naszyjników, bransoletek czy pierścieni i każdy wyszuka coś dla siebie. Tutaj upodobania grają najogromniejszą rolę, bowiem propozycje takich sklepów sporządzane są przeważnie według nich. Najnowsze trendy prezentowane na wybiegach najczęściej odpowiadają potrzebom dzisiejszych klientek.
moda męska

Jesień i zima z kolekcją Charles Vögele

Kolekcja Casablanca dla kobiet
Kolekcja Casablanca to stroje o nowoczesnym wyglądzie. Od jesieni 2009 prezentować się będą z innymi co miesiąc, akcentami kolorystycznymi.
Idealnie dopasowane do siebie pojedyncze elementy oraz modne podstawowe części garderoby, głównie w stylu casual, tworzą harmonijne stroje, oscylujące wokół jednego naczelnego tematu. W celu stworzenia oryginalnych zestawień, ważne jest łączenie elementów sportowych i kobiecych.
kalosze

Jak nadążyć za zmieniającą się modą? - sprawdź najnowsze inspiracje i trendy

Internet to rzeczywista skarbnica nie jedynie informacji, lecz też rzeczy do nabycia. W sieci www wynaleźć można tak dużo sklepów internetowych, że dosłownie każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Nawet najdziwniejsze pomysły i rzeczy są zwykle na tyle oryginalne i niespotykane, że będą cieszyć się popularnością pośród klientów.

Rodzinne miejsca z ubraniami w zasięgu twojej ręki.

Moda cechuje się tym, iż jest raczej szczególną dziedziną. Niełatwo stwierdzić, na ile jest artyzmem, na ile zabawą, a w jakiej części stanowi co najwyżej pewien kawałek uniwersum showbiznesu, ale bezapelacyjnie tworzy w nim istotny element: nawet, kiedy jakiś celebryta czy celebrytka nie całkiem przejmuje się modą, powinien umieć zaprezentować się z możliwie dobrej strony. Znane osoby są opiniowane przez soczewkę tego, jak się prezentują, zgodnie z ideą powiedzenia: jak cię widzą, tak cię piszą. Nie ma od tego wyjątków, nawet gdy wydaje się to nie całkiem miarodajne i właściwe.
ubrania

Gdzie nabywać najmodniejsze buty jak i ubrania?

Szukając się do nowego sezonu myślimy najczęściej, jakie elementy winny się odnaleźć w naszej szafie. Informują o tym w głównej mierze modowe magazyny jak i strony internetowe piszące o modzie, aczkolwiek nie musimy z takich podpowiedzi korzystać. Wystarczy, że sprawdzimy parę sklepów, a prędko się zorientujemy, co w danej chwili będzie hitem. Pamiętajmy jednak, żeby nie nabywać elementów, jakie są już hitami, gdyż będziemy wyglądali jak co druga osoba na ulicy. A tego najprawdopodobniej nikt nie chce.
Modelka na wybiegu

Jeżeli jesteś nowoczesnym pasjonatem mody, uwielbiasz dobrze wyglądać i kochasz zakupowe szaleństwo - warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat nowoczesnych kolekcji i możliwości.

W dzisiejszych czasach - moda, sposób ubioru, wielowymiarowość stylu - zostały całkowicie osobną dyscypliną ludzkiego życia. Patrząc na obywateli polskiego państwa - uwielbiamy odpowiednio się prezentować, stylizować się na wzór telewizyjnych osobowości, czy modeli, a nade wszystko kochamy konsumpcjonizm. Jakakolwiek standardowa rodzina, w wolnym czasie i na miarę swoich sposobności wybiera się do centrum handlowego, żeby nie wyłącznie oglądać, lecz również raz na jakiś czas sprawić sobie małe radości.
Jesienna kampania „BEAUTIFUL STORY”

Jesienna kampania „BEAUTIFUL STORY”

1 września rozpoczęła się jesienno-zimowa kampania „BEAUTIFUL STORY”. reserved konsekwentnie prezentuje również w tym sezonie piękne historie młodych ludzi, którzy odnieśli światowy sukces w świecie mody. Swoje piękne historie tym razem opowiedzieli marce Sasha Pivovarova, jedna z najbardziej znanych modelek świata i brytyjski top model Jacey Elthalion.
Tosca Blu - bransoletki

Moda na retro

Historia lubi zataczać koło – również w modzie. Na sklepowe półki powróciły ubrania inspirowane strojami, które kiedyś nosiły nasze babcie. Za co lubimy modę retro?