Menu strony
Moda
Modelka na wybiegu

Jeżeli jesteś nowoczesnym pasjonatem mody, uwielbiasz dobrze wyglądać i kochasz zakupowe szaleństwo - warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat nowoczesnych kolekcji i możliwości.

W dzisiejszych okresach - dziedzina mody, sposób ubierania się, wielowymiarowość stylizacji - stały się całkowicie oddzielną dyscypliną ludzkiego życia. Patrząc na obywateli polskiego państwa - uwielbiamy odpowiednio wyglądać, wystylizować się na wzory telewizyjnych osobowości, czy egzemplarzy, a nade wszystko kochamy konsumpcjonizm. Którakolwiek standardowa familia, w wolnej chwili i w miarę swoich sposobności udaje się do galerii handlowej, żeby nie wyłącznie się rozglądać, lecz również raz na jakiś czas robić sobie drobne radości.
duże rozmiary odzieży dla puszystych

Najmodniejsze propozycje - odzież dla kobiet

Na początku blog modowy był tylko sposobem na nawiązanie kontaktu ze światem i dzielenia się odzieżową pasją. Dziewczyny pokazywały, co złowiły w czasie wyprzedaży albo w ukochanych szmateksach.
Mężczyzna modny wiosną

Mężczyzna modny wiosną

Modny mężczyzna na wiosnę dba o każdy szczegół: stylowy pasek, modna chusta, oryginalne buty. Tej wiosny hitem są także kolorowe skarpety, które można specjalnie eksponować, podwijając spodnie do kostki.
Moda damska, biało-czarne stylizacje

Znaczna dowolność w modzie kobiecej, przekładająca się na nietuzinkowość w sposobie kobiet.

Znaczna dowolność w modzie damskiej, przekładająca się na coraz większą oryginalność w stylu ubierania się kobiet jest bez wątpienia wybranym z najbardziej zauważalnych wyznaczników, jakie określają to co dzieje się teraz. Jeżeli w latach ubiegłych dało się wyraźnie ustalić, co jest na topie w konkretnym sezonie i w odniesieniu do jakich wzorców kobiety się ubierają, tak w tej chwili nie ma już tych podziałów.
Rękawiczki VeroStilo

Rękawiczki VeroStilo

Bez względu na czasy, rękawiczki wciąż odgrywają tę samą rolę: za zadanie mają chronić delikatną skórę dłoni oraz pełnić funkcję ozdobną. I choć dziś nie są wyznacznikiem luksusu ani przynależności klasowej, dobrze je mieć ze sobą w torebce podczas srogiej zimy.
Letnia wyprzedaż makes me HEPPIN

Letnia wyprzedaż makes me HEPPIN!

Z początkiem sierpnia rozpoczęła się wyprzedaż letniej kolekcji w internetowym sklepie HEPPIN.COM. Przez najbliższe dwa miesiące klientki mają okazję skorzystać z rabatów do 70%!
moda

Za aktualnie obowiązującą modą próbują nadążyć ludzie zajmujący się produkcją odzieży

Moda jest elementem życia ludzkiego, który nierzadko, a właściwie ciągle ulega zmianom. Modzie podlegają bardzo różne aspekty rzeczywistości. Zazwyczaj jednak wspominając o modzie myśli się o elementach związanych z ubraniami i ogólnie wyglądem ludzi. Trendy w modzie zmieniają się stosunkowo często, niejednokrotnie można również zaobserwować, że elementy modne przed laty wracają i znów są wykorzystywane przez spore grupy ludzi.
sneakers

Jednymi z największych sprzymierzeńców kobiet zaraz po torbach są buty. Która z pań odważyłaby się powiedzieć, że ma ich już wystarczająco? Żadna, tym bardziej, że tegoroczne fasony kuszą do kupna i jest w czym wybierać.

W zgodzie z modą sportowego trybu życia producenci obuwia nie zostają w tyle i wprowadzają na rynek coraz to nowsze wzory. Kobiety mogą wybierać, gdyż jeśli mowa o buty sportowe to ich wielorakość jest naprawdę wielka.
Projektowanie butów, trampki

Projektowanie butów osobiście realizuje spora liczba osób

Projektowanie własnych butów staje się zdecydowanie bardziej popularne. Młodzi ludzie skupiają dużą uwagę na swym wyglądzie, a buty są ważną częścią ubioru każdego człowieka. To sprawia, iż wiele osób stara się wykonać szkice, które umożliwią potem stworzyć buty o konkretnym typie.
Gatta Fashion Now

Gatta Fashion Now – jesienna kampania reklamowa marki Gatta

W piątek, 5 października rozpocznie się telewizyjna kampania reklamowa marki gatta. Firma promuje w niej najnowszą, jesienno-zimową kolekcję Gatta Bodywear. Hasło kampanii „Gatta Fashion Now” oznacza, że marka coraz intensywniej wkracza w świat mody – już nie tylko z elementami garderoby, takimi jak rajstop, ale też pełnowymiarową kolekcją odzieży.