Menu strony
Moda
odzież

Nieco o modnych ubiorach i o ekonomii

W naszym rozwijającym się coraz intensywniej państwie drogi ekspresowe buduje się dzisiaj aż furczy. Nic to iż od rozpoczęcia budowy przez sporą część czasu z autostradą nieopodal mojego miejsca zamieszkania nic a nic się nie działo, a wspomniana służyła za doborowy spacerniak dla matek z pociechami.
Czas na trening z adidas!

Z jakiego powodu odzież pochodząca z Turcji jest aktualnie niezwykle chętnie nabywana?

Czy pamiętasz, co może być dobrym oraz interesującym rozwiązaniem na upominek dla Twej wybranki? Więc może to być ubranie, jednak nie tego typu, jakie można zakupić w jakimkolwiek markecie.
autorski blog modowy Agaty Wojtkiewicz

agatamadebyheart – autorski blog modowy Agaty Wojtkiewicz

agatamadebyheart.tumblr.com to modowy blog Agaty Wojtkiewicz. Projektantka wyłapuje najciekawsze trendy i wskazuje te, za którymi warto podążać. To kreatywna przestrzeń pełna inspiracji. Blog skierowany jest do wszystkich, którzy interesują się modą, poszukują inspiracji, bądź chcą na bieżąco obserwować prace Agaty Wojtkiewicz.
wyniki

Wywiad z Małgorzatą Skorupą

Na udział w Fashion Designer Awards zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że jest to konkurs bardzo prestiżowy, a udział w takich konkursach dla młodych projektantów, chcących coś osiągnąć, jest niezmiernie ważny.
kobieta

Jak kupować męskie obuwie?

Powszechnie wiadomo, iż jedną z głównych spraw na którą kobiety zwracają uwagę u dżentelmena są jego buciki. Zanim więc wydasz ciężko zarobione pieniądze na skórzane półbuty, upewnij się, że ogarniasz zasady ich nabywania.


Jak kupować męskie obuwie?

Kupuj obuwie zawsze po południu.
okulary

Moda męska - sprawdź, co jest teraz na topie

Moda damska jest niesamowicie różna. Niezależnie od wyborów, nawet w najwyższym stopniu wymagająca kobieta znajdzie coś dla siebie. Należałoby przemyśleć swój trend. Musimy być przekonani o tym co pragniemy swym trendem wyrażać. Czy ma on wyrażać elegancję poprzez stylowe okulary przeciwsłoneczne damskie, lub podkreślać indywidualność nawet poprzez drobnostki rodzaju bilonówki.
trampki

Bluzki koszulowe i sportowe obuwie – czemu nie

Obecna moda pozwala nam na łączenia wielu elementów kobiecej garderoby. Obecnie panie mogą włożyć szpilki i dresy i nikomu już nie wydaje się to dziwne. W szczególności, jeśli zrobią tak celebryci z pierwszych stron kolorowych gazet. Codziennie częściej widzimy, że kobieta wkłada bluzki koszulowe a na nogach ma do tego tenisówki levi’s. To faktycznie interesujące rozwiązanie modowe.
sport to zdrowie

Życie w zgodzie z naturą, a zatem w jaki sposób żyć ekologicznie

Życie w zgodzie z naturą jest współcześnie coraz popularniejsze. Jednak nie aktualna moda powinna sterować naszymi wyborami, lecz ewentualność zdrowej egzystencji, jakiej rezultaty nad wyraz szybko docenimy. W jaki sposób w związku z tym zdrowo żyć?
Możesz rozpocząć od sposobu swojego odżywiania. Zdrowa żywność ekologiczna Kraków jest coraz łatwiej dostępna, toteż nie powinieneś mieć kłopot z kupnem wyrobów pochodzących z ekologicznych upraw.
Pokaz mody

Najświeższe nowinki, jakie tego sezonu będą królować w garderobie każdej damy

Moda jest wyjątkowo zmienna, zdążyliśmy się o tym przekonać już naprawdę mnóstwo razy. Na każdą porę roku wychodzą całkiem odmienne kolekcje, które jedynie czasem nawiązują do zeszłorocznych. Jednakże z reguły podobne stylowo ubrania powracają na nowojorskie pokazy mody po kilku latach od ich premiery.
sklep z odzieżą używaną

Z jakiej przyczyny warto kupować ubrania używane? Czy ich jakość jest doskonała? Co należy wiedzieć?

Branża mody to nie tylko nowa odzież ze sklepów z bardziej znaczącej półki – to także odzież używana. Hurt tego rodzaju odzieży w dzisiejszych czasach staje się coraz powszechniejsze.