Menu strony
Moda
obuwie

Modne buty damskie - teraźniejsze nowinki o najnowszych kierunkach modowych

Jeśli jesteś osobą, która zawsze potrzebuje wyglądać modnie oraz pociągająco to na pewno interesują Cię bieżące trendy i nurty modowe. Moda zmienia się dziś ogromnie szybko, to co było modne jednego dnia za kilka dni może znowu trafić do lamusa. Warto więc śledzić obecne nowinki modowe, dzięki czemu zawsze będziesz mogła wyglądać modnie, elegancko oraz oryginalnie.

Rodzinne miejsca z ubraniami w zasięgu twojej ręki.

Moda ma to do siebie, że jest dość szczególną dziedziną. Trudno powiedzieć, na ile jest sztuką, na ile rozrywką, a na ile stanowi co najwyżej jakiś wycinek uniwersum showbiznesu, ale bezsprzecznie stanowi w nim istotny trybik: nawet, kiedy dany celebryta czy celebrytka nieszczególnie interesuje się modą, musi potrafić zaprezentować się z najlepszej strony. Sławne postacie są opiniowane przez soczewkę tego, jak się noszą, w myśl powiedzenia: jak cię widzą, tak cię piszą. Nie ma od niego odstępstw, także gdy jest to nie zawsze sprawiedliwe ani słuszne.
Muchy denim

Jeansowa nowość dla mężczyzn – muchy denim

Wszechobecna popularność jeansu wkracza w kolejne fazy. Tym razem denim szuka swojego miejsca pośród męskich akcesoriów. Kilka dni temu PewienPan.pl zaprezentował pierwszą w Polsce kolekcję muszek męskich, które zostały uszyte właśnie z jeansu.
okulary

Moda męska - sprawdź, co jest teraz na topie

Moda damska jest wyjątkowo rozmaita. Niezależnie od priorytetów, nawet w najwyższym stopniu wymagająca pani znajdzie coś dla siebie. Należałoby przemyśleć własny trend. Musimy być przekonani o tym co pragniemy swym stylem wyrażać. Czy ma on okazywać wytworność poprzez stylowe okulary przeciwsłoneczne damskie, lub uwydatniać indywidualność nawet poprzez drobnostki typu bilonówki.
Pokaz mody

Najświeższe nowinki, jakie tego sezonu będą królować w garderobie każdej damy

Moda jest wyjątkowo zmienna, zdążyliśmy się o tym przekonać już bardzo dużo razy. Co sezon wychodzą zupełnie różne kolekcje, które jedynie czasem nawiązują do zeszłorocznych. Jednakże z reguły podobne stylowo ciuchy wracają na nowojorskie wybiegi po paru latach od ich premiery.
STRADIVARIUS PREZENTUJE “THE LIGHT BOX”

STRADIVARIUS prezentuje “THE LIGHT BOX”

Marka Stradivarius otwiera swój pięćdziesiąty w Polsce salon w zupełnie nowej odsłonie! Premiera sklepu pełnego mody i… światła! odbędzie się już w środę, 13 czerwca w sklepie Stradivarius w krakowie w Galerii Kazimierz wyjątkowe atrakcje i niespodzianki.
Para młoda

Jakie buty są stale modne? Dlaczego nie powinno ich zabraknąć w żadnej garderobie?

Niektóre buty są ponadczasowe i jedynie w niewielkim stopniu mogą się zmieniać w związku z panującymi trendami. Dlatego właśnie dobrze jest posiadać je we własnej szafie.
trampki

Bluzki koszulowe i sportowe obuwie – czemu nie

Obecna moda daje możliwość łączenia bardzo różnych elementów kobiecej garderoby. Obecnie panie mogą włożyć szpilki i dresy i nikomu już nie wydaje się to dziwne. Zwłaszcza, jeśli zrobią tak celebryci z pierwszych stron barwnych czasopism. Na co dzień częściej widzimy, że kobieta ubiera bluzki koszulowe a na nogach ma do tego tenisówki levi’s. To naprawdę interesujące rozwiązanie modowe.
spodnie

Podstawy damskich i męskich stylizacji – na co warto zwrócić największą uwagę?

Obecnie moda jest czymś bardzo zmiennym, z sezonu na sezon kreowane są nowe trendy, a sklepy zasypywane są odzieżą różnego typu. Gdy udajemy się na zakupy, bardzo często pod wpływem ilości przeglądanych i przymierzanych rzeczy dostajemy zawrotu głowy. W obliczu tak wielkiego wyboru zwykle mamy po prostu kłopot z podjęciem decyzji, co kupić.
t-shirt

Gdzie odszukają ubranie dla siebie osoby z nadwagą?

Nie da się zataić faktu, że posiadanie przez nas atrakcyjnego wizerunku jest przez nas bardzo pożądane. Nasz osobisty wygląd stanowi bowiem swego typu wizytówkę, która zaświadcza o naszej postawie. Wobec takiego stanu spraw usiłujemy za każdą cenę wyglądać modnie.