Menu strony
Moda
Pokaz mody

Najświeższe nowinki, jakie tego sezonu będą królować w garderobie każdej damy

Moda jest wyjątkowo zmienna, zdążyliśmy się o tym przekonać już naprawdę mnóstwo razy. Na każdą porę roku wychodzą całkiem odmienne kolekcje, które jedynie czasem nawiązują do zeszłorocznych. Jednakże z reguły podobne stylowo ubrania powracają na nowojorskie pokazy mody po kilku latach od ich premiery.
sklep z odzieżą używaną

Z jakiej przyczyny warto kupować ubrania używane? Czy ich jakość jest doskonała? Co należy wiedzieć?

Branża mody to nie tylko nowa odzież ze sklepów z bardziej znaczącej półki – to także odzież używana. Hurt tego rodzaju odzieży w dzisiejszych czasach staje się coraz powszechniejsze.
spodnie

Ubierajmy się bardziej ładnie!

Moda to nie nauka, a więc nie ma w tej branży całkowicie niezawisłych praw. Mowa o tym, że autentycznie wszyscy możemy ubierać się tak jak pragniemy. I zasadniczo zawsze mamy sporo racji, bo przecież kto powiedział, iż na ten przykład krótkie spodenki meskie są niefajne? Chociaż trzeba wiedzieć, że ludzie są tylko ludźmi, wszyscy jesteśmy zwierzętami stadnymi, przyszło nam żyć w takim społeczeństwie, które kocha ocenianie innych osób. To powoduje, iż należałoby umiejętnie przestrzegać norm. W owym tekście o tym w jaki sposób elegancko się ubrać, najzwyczajniej w świecie bardzo godnie. Zapamiętajmy, że choć jesteśmy wolni, w żadnym razie nie powinniśmy deprecjonować zasady mody!
Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13

Niezwykłe cechy galanterii ze skóry.

Wyroby ze skóry cieszą się dużą popularnością od setek lat. Pozyskiwane z powłok ciała gospodarskich i dzikich zwierząt, wykorzystuje się je do produkcji kurtek, torebek, szelek, rękawic, tapicerek samochodowych, a także w nowoczesnej technologii oraz architekturze do wykańczania wnętrz.
Wiosenna kolekcja RESERVED w stylu lat 70-tych

Wiosenne kolekcja w stylu lat 70-tych od RESERVED

RESERVED tej wiosny stawia na bardzo kobiecą sylwetkę w minimalistycznym wydaniu. Takie podejście do mody czerpiące inspiracje z lat 70 tych jest gwarancją stylu i subtelności.
kalosze

Jak nadążyć za zmieniającą się modą? - sprawdź najnowsze inspiracje i trendy

Internet to rzeczywista skarbnica nie wyłącznie informacji, lecz i produktów do kupienia. W necie wyszukać możemy tak dużo sklepów online, że chyba każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nawet najdziwniejsze pomysły i towary są czasem na tyle oryginalne i niespotykane, że będą cieszyć się popularnością pośród klientów.
buty damskie, szpilki

Najświeższe tendencje w przemyśle obuwniczym, czyli co jest teraz na topie, jeśli mówimy o buty?

Praktycznie co sezon parę tendencji w modzie staje się tak znane, że zachwyca się nad nimi każdy kto lubi modę. Czasami dzieje się tak , iż dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak przykładowo wracające każdego lata motywy marynistyczne, przepełnione biało-czerwonymi prążkami. Jednak część z nich odchodzi w zapomnienie niezwykle szybko również w kwestii mody obuwniczej. Zastanówmy się w jaki sposób skończą tych, które uwielbiamy teraz?
Moda w kolorze ultramaryna iaakwamaryna

Ultramaryna i akwamaryna w modzie

Morska kolorystyka występowała niemal w każdej kolekcji, zaczynając od chanel, przez Verę Wang, na Alexandrze McQueenie kończąc.
kozaki

Jak kozaki oficerki przestały bywać zwyczajowo męskim oraz wojskowym obuwiem

Jeszcze kilka lat temu służba żołnierska była obligatoryjna. Młodzieńcy przyoblekali stosowny mundur, który wedle przysłowia działa niczym magnes wabiący damskie spojrzenia. Wojskowe dwuszeregi nie bywają oczywiście zarezerwowane tylko i wyłącznie dla panów. Panie także mogą wstąpić do armii i prezentować się jak poborowi, a ściślej, żołnierki. Jeśli którejś z nich z bronią jednakże do twarzy nie bywa, wybierze prostsze wyjście: uda się do sklepu i zakupi sobie skórkowe kozaki oficerki.
przejdź do www

Biżuteria to wiecznotrwała stylizacja każdej kobiety, jaka dodaje krasy i wyjątkowości oraz nigdy nie traci na walorach

Klejnoty od starożytności były metaforą niewieściego seksapilu czy krasy. Klejnoty, złoto, srebro i perły mają ponadczasową wartość, zaś ich urok porusza wszystkie niewiasty. Już od czasów dawnych panie doceniały powab klejnotów. Należy wspomnąć o Kleopatrze oraz Marii Antoniny, które bez biżuterii wcale się nie wychodzili do ludzi. Wolno stwierdzić, że biżuteria jako element mody damskiej w żadnym wypadku nie traci na popularności oraz modzie.