Menu strony
Moda
skate

Jakie trendy są obecnie niezwykle atrakcyjne w modzie?

Każdy z nas wybitnie dobrze wie, że moda jest dziedziną naszego życia, która w wielu przypadkach determinuje nasze zwyczaje zakupowe. Praktyka również rzecz jasna pokazuje nam, że nasze preferencje zakupowe w tej kwestii są nadzwyczaj szerokie, dlatego też tak nadzwyczaj trudno jest odnaleźć jeden schemat mody. Nasze preferencje w szeregu przypadków są zróżnicowane, w następstwie tego próby odnalezienia jednolitego stroju, który będzie atrakcyjny dla wszystkich na pewno nie zakończą się pozytywną reakcją.
szpilki

Jeśli jesteś kobietą, interesujesz się polska modą oraz kochasz dobrze wyglądać w każdej sytuacji - warto zapoznać się z obszerną skalą możliwości zakupowych w naszym kraju.

Wszelki standardowy Polak, bez względu na ilość lat, płeć, czy przypisanie do grupy społecznej - uwielbia zakupowe szaleństwo i klimat mody. Wraz z rozrostem propozycji podróży i komunikacyjnych - do Naszej obyczajowości napływa dużo światowych trendów i szkiców. Edukują się nowi i młodzi projektanci, a podąża za tym wchodzenie na zbyt coraz bardziej zmodernizowanych linii odzieżowych. Moda została ważną, a równocześnie całkowicie oddzielną dziedziną ludzkiego bytu i wciąż się rozwija. Producent odzieży raduje się w Polsce sporym powodzeniem.
Muchy denim

Jeansowa nowość dla mężczyzn – muchy denim

Wszechobecna popularność jeansu wkracza w kolejne fazy. Tym razem denim szuka swojego miejsca pośród męskich akcesoriów. Kilka dni temu PewienPan.pl zaprezentował pierwszą w Polsce kolekcję muszek męskich, które zostały uszyte właśnie z jeansu.
okulary

Moda męska - sprawdź, co jest teraz na topie

Moda damska jest niesamowicie rozmaita. Niezależnie od preferencji, nawet w najwyższym stopniu wymagająca niewiasta odnajdzie coś dla siebie. Warto przemyśleć swój trend. Musimy być przekonani o tym co chcemy swoim trendem wyrażać. Czy ma on demonstrować wytworność przez stylowe okulary przeciwsłoneczne damskie, lub akcentować osobowość nawet poprzez drobnostki rodzaju bilonówki.
mężczyzna, garnitur, ubiór

Panowie również chcą przedstawiać się szykownie, zatem muszą nabywać garderobę w dobrych salonach

Nie tylko kobiety dbają o swój codzienny oraz odświętny ubiór, również panowie chcą być modnie oraz elegancko odziani. Wyróżnia się takie części garderoby, które muszą znaleźć się w każdej męskiej szafie. Na pewno zalicza się do nich koszule, które zakłada się do ubioru na istotne okazje, do pracy, jak również na swobodniejsze spotkania ze znajomymi. W każdym przypadku taka koszula powinna wyróżniać się świetną jakością.
trampki

Bluzki koszulowe i sportowe obuwie – czemu nie

Dzisiejsza moda daje możliwość na łączenia przeróżnych elementów kobiecej garderoby. Obecnie panie mogą ubrać szpilki i dresy i nikomu już nie będzie się zdawało to dziwne. Zwłaszcza, jeżeli zrobią tak celebryci z pierwszych stron kolorowych gazet. Na co dzień częściej da się zauważyć, że kobieta ubiera bluzki koszulowe a na stopach ma do tego tenisówki levi’s. To naprawdę ciekawe rozwiązanie modowe.
koszula

Kolor biały wciąż modny

Niby zawsze obecna w wiosenno-letnich kolekcjach. Każdego roku w palecie kolorów najbardziej trendy zajmuje wysokie miejsce. Symbol niewinności i ulubiona barwa Coco Chanel. Biel, bo o niej mowa, w tym sezonie jest niekwestionowaną królową w kolekcjach niemal wszystkich projektantów.

Cała w bieli prawie jak panna młoda lub pielęgniarka? Koniecznie. Total look na biało to hit sezonu.
Futrzane kamizele od Natalii Jaroszewskiej

Futrzane kamizele od Natalii Jaroszewskiej

Futro to obowiązkowy element nadchodzącego sezonu. Trend ten lansują największe domy mody i projektanci, jak Prada, Gucci czy Burberry.

Rodzinne miejsca z ubraniami w zasięgu twojej ręki.

Moda ma to do siebie, że jest nieco specyficzną dziedziną. Ciężko stwierdzić, na ile jest sztuką, na ile zabawą, a w jakiej części stanowi co najwyżej pewien fragment uniwersum showbiznesu, ale bezsprzecznie tworzy w nim istotny trybik: także w sytuacji, gdy dany celebryta czy celebrytka niechętnie interesuje się modą, powinien umieć zaprezentować się z możliwie dobrej strony. Rozpoznawalne postacie są oceniane przez pryzmat tego, jak się noszą, w myśl powiedzenia: jak cię widzą, tak cię piszą. Nie ma od niego wyjątków, nawet jeśli wydaje się to nie całkiem sprawiedliwe i właściwe.
moda XL

Najnowsza kolekcja Maxi Quelle

To już czas na nową kolekcję Maxi Quelle! Na blisko 120 stronach zaprezentowano kolekcje pokazujące, że nawet w rozmiarze XL można wyglądać modnie. Najnowsze trendy w wygodnych i tuszujących niedoskonałości formach. A te kolory… Na dodatek wszystkie rozmiary od 44 do 54 w jednej cenie! Poczuj już dziś powiew wiosennych trendów.