Menu strony
Kosmetolog
zajęcia z kosmetologii

Kosmetologia jako jedna z najlepiej rozwijających się obszarów dermatologii.

Kosmetologia to aktualnie jedna z najprędzej rozwijających się dziedzin dermatologii. Jest to połączone z wysokim zapotrzebowaniem na te usługi. Współcześnie wizerunek zaczyna przesądzać nie tylko o samopoczuciu, lecz także o pozycji zawodowej, czy aprobaty społecznej. Uczelnie starają się w taki sposób dobrać program, żeby absolwenci mieli kompleksową wiedzę z tego zakresu. Kosmetologia zaocznie przygotowuje kompleksowo do pracy w najlepszych gabinetach kosmetycznych.
źródło

Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy

Jak poprawnie troszczyć się w swoją cerę?Obecnie obserwujemy trend na dosłownie wszystko, co w swej nazwie zawiera określenie eko. Określenie to, występujące na opakowaniach sporej ilości artykułów działa bardzo zachęcająco na potencjalnych klientów.


Ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy

Większa część nas na pewno łączy je z produktami mającymi przede wszystkim zastosowanie w sektorze spożywczym, jednakże aktualnie moda na eko zaczyna rządzić także w Kosmetologii.
rożne kosmetyki

W jaki sposób wybrać odpowiedni kosmetyk? Czy opłaca się samodzielnie przygotowywać kremy?

Kiedy chcemy zapewnić sobie jak najlepszą pielęgnację skóry warto zawrócić uwagę na najwyższej jakości kosmetyki, jakie są przygotowane za pomocą naturalnych produktów. Gdy chodzi o różnorodne kremy oraz maseczki niewątpliwie trzeba wystrzegać się preparatów zawierających alkohol, ponieważ długotrwałe stosowanie takiego preparatu może przynieść przeciwne efekty, a mianowicie niesamowicie wysuszyć naskórek.