Menu strony
Fasony

Kilka słów o modzie

Przychodzą ładniejsze dzionki, a razem z nimi wietrzenie naszych szaf. Należy po przedłużających się zimowych miesiącach przeszukać jej zawartość i uaktualnić. Wkładamy głęboko przepastne swetrzyska, grube rajtuzy i grube sukienki. Wiosna to czas, kiedy królują na wybiegach i na deptakach sukienki.
kolekcja wiosenna

Wiosenno - letnia kolekcja Orsay

Nowa wiosenno - letnia kolekcja Orsay zachwyca kobiecymi akcentami. Trzy linie kolekcji – City, Casual i Party- gwarantują orginalne zestawy na każdą okazję. Wiosna w Orsay to gustowne fasony, wysoka jakość materiałów i przystępne ceny.
Sukienki Little Mistress

Fasony na współczesne stają się coraz odważniejsze

Jeszcze przez większość dwudziestego wieku kobiety nosiły prawie wyłącznie spódnice. Obce były dla nich długie nogawki od spodni i zapewne sprawiały, że ubrane w nie panie czuły się mniej kobieco i być może było im nawet niewygodnie. Obyczaje się zmieniły i spodnie się fragmentem odzieży zarówno damskiej jak też męskiej.

Zakupy - w jaki sposób się nie uzależnić i nie zbankrutować?

Każda spośród nas potrzebuje czuć się atrakcyjna, a to, co jej w tym pomaga, to zakup nowych ciuchów. Możemy to określić damską obsesją albo czymś w tym rodzaju, ale jest to genetycznie uzasadnione, ponieważ każda spośród nas najzwyczajniej w świecie musi być piękna, by jakiś facet ją zauważył (właśnie po to nabywamy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zostać bankrutem?
modna para spacerująca po ulicy

Moda w internecie

Co jest w stanie dać klientom już teraz marka Reserved? Sieciówka spełnia rozmaite oczekiwania zainteresowanych ofertą kobiet, mężczyzn, dzieci oraz młodzieży i w każdym kolejnym sezonie jest w stanie zaproponować świeże trendy. W szczególności poszerzana paleta kolorów do wyboru, a także rozmaite, najmodniejsze obecnie fasony to coś, co pozwoli Ci na znalezienie swoich ulubionych ubrań na nadchodzącą jesień. Warto zapoznać się z najnowszym marki, aby szybko wybrać z trendów optymalne oferty dla siebie.
Kolonialne inspiracje w kolekcji damskiej Clarks

Nostalgiczna podróż po stylach

Czasy angielskiej kolonii w początkach XIX wieku kojarzą nam się z prostą estetyką, kobietą romantyczną rozmarzoną, wsłuchaną w naturę. W swobodnym stylu, lecz nie pozbawionym wdzięku odnajdziemy powiew letnich podróży wprost z „Pożegnania z Afryką”. Proste, lekkie fasony oraz naturalne, gładkie materiały, wśród których dominują len, bawełna i jedwab stanowią „clue” kolonialnych inspiracji. Całość utrzymana jest w naturalnych, niezbyt kontrastowych kolorach. Biel, ecri i beże łączą się z delikatnymi pastelami oraz szlachetnymi dodatkami.