Menu strony
Fasony
modna para spacerująca po ulicy

Moda w internecie

Co może dać klientom już teraz marka Reserved? Marka spełnia wszelakie oczekiwania zainteresowanych propozycjami kobiet, mężczyzn, dzieci czy młodzieży i w każdym sezonie może zaproponować nowe trendy. Przede wszystkim poszerzana paleta kolorów do wyboru, jak również rozmaite, najmodniejsze obecnie fasony to coś, co umożliwi Ci wyszukanie swoich ulubionych ubrań na zbliżającą się jesień. Warto przejrzeć nowy katalog marki, aby jak najprędzej wybrać z trendów optymalne oferty dla siebie.
Sukienki Little Mistress

Fasony na współczesne stają się coraz odważniejsze

Jeszcze w połowie ubiegłego stulecia panie nosiły prawie wyłącznie sukienki. Obce były im dwie nogawki od spodni i prawdopodobnie sprawiały, iż ubrane w nie kobiety czuły się mniej kobieco i może było im nawet niewygodnie. Czasy uległy zmianie i spodnie stają fragmentem garderoby tak damskiej jak i męskiej.

Kilka słów o modzie

Przychodzą ładniejsze dzionki, a razem z nimi wietrzenie naszych szaf. Należy po przedłużających się zimowych miesiącach przeszukać jej zawartość i uaktualnić. Wkładamy głęboko przepastne swetrzyska, grube rajtuzy i grube sukienki. Wiosna to czas, kiedy królują na wybiegach i na deptakach sukienki.
kolekcja wiosenna

Wiosenno - letnia kolekcja Orsay

Nowa wiosenno - letnia kolekcja Orsay zachwyca kobiecymi akcentami. Trzy linie kolekcji – City, Casual i Party- gwarantują orginalne zestawy na każdą okazję. Wiosna w Orsay to gustowne fasony, wysoka jakość materiałów i przystępne ceny.

Zakupy - w jaki sposób się nie uzależnić i nie zbankrutować?

Każda spośród nas potrzebuje czuć się atrakcyjna, a to, co jej w tym pomaga, to zakup nowych ciuchów. Możemy to określić damską obsesją albo czymś w tym rodzaju, ale jest to genetycznie uzasadnione, ponieważ każda spośród nas najzwyczajniej w świecie musi być piękna, by jakiś facet ją zauważył (właśnie po to nabywamy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zostać bankrutem?
Kolonialne inspiracje w kolekcji damskiej Clarks

Nostalgiczna podróż po stylach

Czasy angielskiej kolonii w początkach XIX wieku kojarzą nam się z prostą estetyką, kobietą romantyczną rozmarzoną, wsłuchaną w naturę. W swobodnym stylu, lecz nie pozbawionym wdzięku odnajdziemy powiew letnich podróży wprost z „Pożegnania z Afryką”. Proste, lekkie fasony oraz naturalne, gładkie materiały, wśród których dominują len, bawełna i jedwab stanowią „clue” kolonialnych inspiracji. Całość utrzymana jest w naturalnych, niezbyt kontrastowych kolorach. Biel, ecri i beże łączą się z delikatnymi pastelami oraz szlachetnymi dodatkami.