Menu strony
Fasony

Kilka słów o modzie

Przychodzą pogodniejsze dzionki, a razem z nimi przetrząsanie wszystkich szaf. Należy po przedłużających się zimowych miesiącach zrewidować jej wnętrze i uaktualnić. Chowamy głęboko przepastne swetry, grube rajtuzy i grube spódnice. Sezon wiosenny to dni, kiedy pojawiają się na wybiegach i na deptakach sukienki.
Kolonialne inspiracje w kolekcji damskiej Clarks

Nostalgiczna podróż po stylach

Czasy angielskiej kolonii w początkach XIX wieku kojarzą nam się z prostą estetyką, kobietą romantyczną rozmarzoną, wsłuchaną w naturę. W swobodnym stylu, lecz nie pozbawionym wdzięku odnajdziemy powiew letnich podróży wprost z „Pożegnania z Afryką”. Proste, lekkie fasony oraz naturalne, gładkie materiały, wśród których dominują len, bawełna i jedwab stanowią „clue” kolonialnych inspiracji. Całość utrzymana jest w naturalnych, niezbyt kontrastowych kolorach. Biel, ecri i beże łączą się z delikatnymi pastelami oraz szlachetnymi dodatkami.
kolekcja wiosenna

Wiosenno - letnia kolekcja Orsay

Nowa wiosenno - letnia kolekcja Orsay zachwyca kobiecymi akcentami. Trzy linie kolekcji – City, Casual i Party- gwarantują orginalne zestawy na każdą okazję. Wiosna w Orsay to gustowne fasony, wysoka jakość materiałów i przystępne ceny.
modna para spacerująca po ulicy

Moda w internecie

Co może zaproponować klientom już teraz marka Reserved? Marka spełnia rozmaite oczekiwania zaciekawionych ofertą kobiet, mężczyzn, dzieci czy młodzieży i w każdym sezonie może zaproponować najnowsze trendy. Szczególnie poszerzana paleta kolorów do wyboru, jak również różne, szczególnie modne dziś fasony to coś, co pozwoli Ci na wyszukanie swoich ulubionych ubrań na nadchodzącą jesień. Warto zapoznać się z najnowszym marki, aby jak najszybciej wybrać z trendów optymalne oferty dla siebie.

Zakupy - w jaki sposób się nie uzależnić i nie zbankrutować?

Każda kobieta potrzebuje czuć się piękną, a to, co jej w tym pomaga, to nabywanie nowych ciuchów. Możemy to określić damską obsesją lub też czymś w tym rodzaju, ale jest to genetycznie uwarunkowane, gdyż każda z nas najzwyczajniej w świecie musi być atrakcyjna, by jakiś facet ją zauważył (właśnie po to kupujemy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zostać bankrutem?