Menu strony
Kwiaty
kosmetyki

Przystosowywanie ubrań

W ofercie sklepów jest mnóstwo propozycji różnych, atrakcyjnych ubiorów. Od tych najbardziej zwariowanych, nierzadko jedno sezonowych, po te klasyczne, jakie atrakcyjne są zawsze.
makijaż

Kolekcja makijażu wiosna 2008

The New Romantic Look - Kolekcja na sezon wiosna 2008
Inspiracje kolekcji:
The New Romantic look" to styl romantycznej, subtelnej uwodzicielki. Wiosenna kobieta Artdeco nie boi się ukazać delikatnej strony swojej natury. Cieszy ją bycie subtelną, bawi ją odkrywanie wrażliwej strony swojego "ja".
chryzantema wielkokwiatowa

Co warto wiedzieć o chryzantemach?

Kwiaty w ogrodzie, kwiaty w domu i na balkonie. Wszędzie one stanowią perfekcyjne dopełnienie wystroju, wystrój wystrój w każdym miejscu. Twierdzi się, iż jedne osoby „mają rękę do kwiatów”, inne zupełnie odwrotnie. Czy to prawda? Wydaje się, że tu nie chodzi o żadną magię czy tajemnicze umiejętności, po prostu jedni bardziej znają kwiaty, drudzy mniej, a Ci co posiadają większą wiedzę i doświadczenie potrafią lepiej dbać o każdego kwiatka. W poniższym artykule pragniemy opisać wspaniały kwiat, jaki występuje w wielu domach i ogrodach.
sport - perspektywa

Często można usłyszeć, że kobiety należy rozpieszczać oraz wręczać im przeróżnego rodzaju prezenty - ale nie zawsze tyczy się to wyłącznie pań

Prawdą jest, że bukiet kupujemy zwykle paniom. Zazwyczaj z powodu urodzin, a od czasu do czasu bez przyczyny, ale aby okazać jej swoją miłość.
Nowość w kolekcji Gatta Galleria Fantasia

Kwiaty jak malowane

Na pierwszy rzut oka wyglądają jak tatuaż. Bardzo zmysłowy, eteryczny i kobiecy. Delikatnie zdobią damską łydkę. Gdy jednak bliżej się przyjrzymy dostrzegamy, że kwiaty nie są malowane na ciele, a na cienkiej rajstopie. To nowa propozycja z kolekcji gatta Galleria Fantasia, która będzie hitem wiosny i nadchodzącego lata.
Kilka prezentów

Cięty kryształ jako wyjątkowy podarunek ślubny

Sprezentowanie stosownego, cennego prezentu ślubnego, to częstokroć znaczny problem, z jakim muszą się zmierzyć goście. Z reguły znaczy ono myślenie, co darować przyszłym współmałżonkom.
kwiaty

Kwiaty w modzie, Moda w kwiatach

Lato 2008 przepełnione jest kolorami i kwiatami. Ubieramy się i otaczamy jaskrawymi kolorami w połączeniu z delikatnymi, pastelowymi ich odcieniami oraz stonowanymi, barwami ziemi.
sala weselna

Dekoracje sali weselnej, czyli jak dobrać coś dla siebie

Na rynku powstaje coraz więcej jednostek zajmujących się organizacją wesel. Jednym z ich zadań jest dekoracja sali ślubnej, dobór należytych materiałów, gadżetów oraz kwiatów. Przyszła para młoda może też całością zająć się sama. Nie jest jednak łatwo postawić na jedno rozwiązanie z tak wielu projektów dostępnych czy to w katalogach, czy sieci.
kwiatki broszki

Kwiatowe dodatki do ubrań

Teraz już niczego nie możemy być pewni. Kto by pomyślał, że 14 października 2009 roku spadnie pierwszy śnieg w przeważającej części naszego kraju?
Powrót gożdzików na salony

Powrót gożdzików na salony

Gdy babcia Madzi marzyła: „A może Madzia będzie miała bukiet z goździków? Eee…chyba jednak nie”, nie przypuszczała, że właśnie w pracowni florystycznej powstaje goździkowy bukiet dla jej wnuczki. Goździki te były niezwykłe, w kolorze szampana jak jej suknia, z bordowo – malinowymi przecierkami jak jej buty. Kilka osób zapytało – co to za kwiaty?
1 2