Menu strony
Bikini
kostiumy kąpielowe

Kostiumy kąpielowy RESERVED na lato 2011

Cudowne letnie chwile , wakacje, radość, morskie kąpiele i długie słoneczne godziny. Tego lata postawmy na niebanalne połączenia, ferie barw i kobiece linie bo mowa o kostiumach kąpielowych, kuszącym atrybucie tego sezonu.
Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO

W letniej kolekcji MOODO zrobiło się już naprawdę gorąco. Soczyste neony i tropikalne motywy przywodzą na myśl beztroski relaks oraz wakacyjne plażowanie, które nie mogłoby obyć się bez głównego atrybutu sezonu-kostiumu kąpielowego.
kostium kąpielowy

Jak dobrać kostium do figury?

Odpowiednio dobrany strój na plażę znakomicie podkreśli atuty kobiecej figury. Stylistka marki Every Nature, Dorota Sikorska, podpowiada, jak dobrać fason kostiumu, by znakomicie eksponować walory sylwetki.

Odpowiednia sylwetka i strój - marzenie każdej kobiety

Zima dobiega końca, wiosna za pasem – jest to najlepszy okres na to, aby rozruszać zastałe kości i troszeczkę podreperować budowę ciała. Nie tylko poprawi się wytrzymałość i stan zdrowia całego ciała – dobra sylwetka nada się wszędzie, czy po to, żeby wciąż od nowa wprawiać w zachwyt swojego partnera czy partnerkę, czy po to, aby łatwiej było nawiązać nową znajomość, gdy jesteś samotny bądź samotna, czy też po to, żeby w przypadku konieczności iść do lekarza bez odrobiny zażenowania. Pomijając to znajdujące się w świetnej kondycji ciało powoduje, że także duchowo lepiej się każdy czuje, a to można dostrzec w jego wzroku, gestach i sposobie bycia – pierwszy krok do zrobienia dobrego wrażenia na wszystkich i prostszego osiągania sukcesów.
1086.jpg

Ratunku…, w czym na plażę !!!

Wreszcie zbliża się pora roku, na którą każdy z nas czeka cały rok –lato. Lato to czas leniuchowania na plażach, pluskania się w rzeczkach i górskich potokach, to przede wszystkim wakacje i okres urlopów wczasów.
Letni szyk na plaży

Letni szyk na plaży

Latem definitywnie rządzą kolory, mocne intensywne, które z daleka przykuwają wzrok. Zamiast więc spędzać urlop w czarnym, smutnym kostiumie odważ się na więcej i wybierz jedną z najmodniejszych barw nadchodzącego sezonu! Energetyczna pomarańcza czy soczysta zieleń? Wiesz już na którą się zdecydujesz?
Zmysłowa Natalia Siwiec w kampanii kostiumów kąpielowych marki Gabbiano

Kostiumy kąpielowe marki Gabbiano

Gabbiano to marka kostiumów kąpielowych stawiająca w swojej stylistyce na tradycyjną włoską elegancję i kobiecą zmysłowość. Tegoroczna kolekcja dedykowana jest amatorkom zarówno klasycznych wzorów jak i bardziej ekstrawaganckich modeli. Lato 2013 to przede wszystkim ciekawe detale, motywy kwiatowe i niepowtarzalne fasony- stroje dla kobiet pewnych siebie, które również na plaży lubią podkreślać swoją kobiecość.