Menu strony
Dermatologia
glinka

Glinka Ghassoul – najstarszy sekret urody

Glinka Ghassoul to w pełni naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu ( minerał gliniasty), którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Krzemionka po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające.
palomar

Zabiegi dermatologiczne na twarz

Powakacyjne porządki z twarzą czas zacząć. W pierwszej kolejności zwalczamy jednego z najbardziej dokuczliwych wrogów skóry – przebarwienia. Należy przyjąć iście wojenną strategię działań. Oto możliwe taktyki stosowane w dermatologii estetycznej i kiedy usuwanie przebarwień jest skuteczne. Z przebarwieniami boryka się ponad 35 proc. kobiet po trzydziestym roku życia, 90 proc. pań po pięćdziesiątce oraz aż 90 proc. osób, które cierpiały na trądzik młodzieńczy. Dane nie pozwalają ignorować zagrożenia. Radzimy, w jaki sposób wyeliminować przebarwienia przy użyciu osiągnięć medycyny.
Kobieta z blond włosami

Sposoby na młodość i piękno w Warszawie? Wypróbuj już dziś propozycję gabinetu medycy estetycznej!

Współcześnie medycyna zapewnia ogromny wachlarz usług dzięki którym każdy będzie mógł skorzystać ze źródła młodości i piękna. Gabinet medycyny estetycznej warszawa posiada w asortymencie działania zapobiegawcze i profilaktykę w celu zwolnienia czynników starzenia się cery, a następnie odnowę i jak największe przywrócenie kondycji skóry, który był przed zabiegiem. Jest to proces powiązany z licznymi procedurami. Przede wszystkim operacje tam przeprowadzane to sztuka medyczna, którą może praktykować jedynie wykwalifikowany doktor.