Menu strony
Torebka
Stylizacja na niepogodę!

Deszczowa piosenka, czyli stylizacje na niepogodę!

Kolorowe marynarki i żakiety to coś, co na pewno warto nosić w te ponure i pochmurne dni, które ostatnio nastały. W duecie z odpowiednimi dodatkami nie tylko ożywią choćby najzwyklejszy look, ale też sprawią, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie! Nie wierzysz? Zobacz sama!
matka z dzieckiem

Coś dla dzieciaków i dla mam - interesujące oferty na każdą okoliczność

Każda matka doskonale wie, że dziecku musimy zakupić sporo rzeczy. Po pierwsze dziecko rośnie szybko i trudno jest zostawić dla niego coś z wcześniejszego roku. To nie tak jak u nas dorosłych, że coś wybieramy i potem, to nadal jest dla nas dobre. Kiedy wybieramy się wszyscy na plaże musimy mieć na uwadze, by kupić stroje kąpielowe dla dzieci. Tych jest bardzo dużo trzeba jedynie dobrze się rozejrzeć i na sto procent damy radę zobaczyć jakieś interesujące stroje, które będą idealne dla naszych pociech.

Długość maxi w stylu Vanessy Hudgens

Zwiewne, sięgające ziemi spódnice i sukienki to prawdziwy must have tego letniego sezonu! Vanessa Hudgens wie o tym, jak nikt inny. Aktorka wierna jest tej długości od dawna, co więcej – lubi z nią eksperymentować. Właśnie dlatego postanowiliśmy podpatrzeć jej stylizacje. Która z nich podoba się Wam najbardziej?
Letni szyk na plaży

Letni szyk na plaży

Latem definitywnie rządzą kolory, mocne intensywne, które z daleka przykuwają wzrok. Zamiast więc spędzać urlop w czarnym, smutnym kostiumie odważ się na więcej i wybierz jedną z najmodniejszych barw nadchodzącego sezonu! Energetyczna pomarańcza czy soczysta zieleń? Wiesz już na którą się zdecydujesz?
kobieta z torebką

Jak dobrać torebkę do okazji

Torebka jest zauważana jako pewien atrybut kobiecości, ale do spełnienia ma szereg całkowicie innych ról. Objawia ona styl kobiety, jej sposób bycia, ale jednocześnie jest efektywnym uzupełnieniem oraz ozdobą całego stroju.
Pierwsza komunia święta

Jak kupić właściwą suknię i dodatki do komunii?

Miesiące poprzedzające pierwszą komunię świętą, to czas intensywnych przygotowań. Komunia, choć jest przede wszystkim przeżyciem duchowym, wymaga planu logistycznego godnego prężnie funkcjonujących firm. Jedną z najważniejszych kwesti, o której warto pomyśleć zawczasu, jest wybór ubioru i dodatków. Zależnie od płci dziecka i tradycji danej parafii, może to być suknia dla dziewczynki, garnitur dla chłopca bądź alby dla dzieci obojga płci.
moda damska

Na zakupy ze stylistką Poznań sprasza - Zobacz

Czy zaznaczymy jak powinniśmy się ubierać?

Przygotowując jakiś ubiór powinniśmy posiadać pewność, że wszystko będzie do siebie odpowiednio pasować.
Jesienna kokieteria Mohito

Jesienna kokieteria Mohito

Modna jesień kryje się pod wielkim kapeluszem w kolorze ciepłego beżu, nosi małe torebeczki w wersji clutch, bawi się aplikacjami, łączy stonowane barwy z kwiatowymi czy zwierzęcymi wzorami.
duże zakupy

Z czym nosić cieszące się popularnością frędzle? Pomysły na ciekawe stylizacje

Frędzle w modzie damskiej budzą skojarzenie ze stylem boho lub fragmentami stylu westernowego. Istnieją one od bardzo dawna i co pewien czas stają się prawdziwym trendem. Jak je łączyć?
kobieta

Jakie dodatki powinna mieć przy sobie modna kobieta?

Nasz prywatny wygląd to niewątpliwie jeden z wyjątkowo znaczących czynników, na jaki powinno się kierować uwagę. Okazuje się bowiem, ze nasza osobista prezencja stanowi w pewnej mierze wartość dodaną, jaka może zaprocentować w naszym życiu w chwilach, w jakich tego się w każdym calu nie spodziewamy. W związku z takim stanem rzeczy dobrze jest wykazać troskę o nasz indywidualny wygląd, by mógł on przez niezmiernie długi czas znajdować się na atrakcyjnym poziomie. W tym miejscu powinniśmy klarownie uzgodnić, że największy wpływ na naszą atrakcyjność ma nasze odzienie wierzchnie.