Menu strony
Mężczyźni
naszywki wojskowe

Zasadnicza służba wojskowa nie jest w teraźniejszym czasie obowiązkowa

Jednych to cieszy, drudzy wręcz przeciwnie, nie okazują się z takiego obrotu sprawy ucieszeni.


Zasadnicza służba wojskowa nie jest w teraźniejszym czasie obowiązkowa

Bardzo wielu mężczyzn, zwłaszcza tych, którzy odbywali zasadniczą służbę wojskową zgodnie twierdzi, iż jest to prawdziwa szkoła, która uczy, jak z chłopaka uczynić mężczyznę.
klienci

Nadwaga lub też otyłość to coraz poważniejszy problem aktualnych czasów

Zbyt mała ilość ruchu, siedząca praca, skłonność do spędzania wolnego czasu przed telewizorem czy komputerem - to wszystko skutkuje najpierw nadwagą, a później i otyłością.


Nadwaga lub też otyłość to coraz poważniejszy problem aktualnych czasów

Kłopot jest na tyle wielki, że dotyka nie tylko dorosłych, lecz też bardzo dużej grupy młodzieży i dzieci.
Kobiety

Polo 5xl – koszulka, która pasuje do wielu różnorodnych okoliczności, dzięki czemu każda jednostka posiadająca większy rozmiar będzie czuła się komfortowo oraz szykownie.

W współczesnych czasach wygląd ma bardzo duże znaczenie. Coraz więcej osób kładzie nacisk na to jak się prezentują i jak odbierają ich inne jednostki. Dlatego też sporo czasu poświęcają na polepszenie swojego wyglądu by stale prezentować się jak najlepiej.
Buty szpilki

Jakie buty dobrze dziś nabywać w odpowiednich sklepikach

Obecnie dużo osób musi poświęcić dużo czasu, żeby wybrać najciekawsze buty. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie dobrych typów obuwia nie jest kwestią banalną. Czy najlepiej kupować sandały albo również jakieś pełne buty? Aby odpowiedzieć sobie na to zapytanie, najlepiej zyskać określone rozeznanie w temacie obuwia, jak również dowiedzieć się, jakie jest przeznaczenie indywidualnych typów ładnie wykończonych butów.
Buty

Markowe buty dla mężczyzn są zawsze ponadczasowe, dodają stylu czy też indywidualności, natomiast przede wszystkim muszą być wygodne

Faceci zawsze sobie szanują najwyższą jakość butów. Luksus, komfort czy też wytrzymałość to atuty oraz potrzeba posiadania męskich butów. Panowie praktyczni uwielbiają także obuwie praktyczne, jakie będą wydajne oraz odpowiadały do różnych okazji.
koszule slim fit

Koszule mające krój Slim Fit - najlepsze dla mężczyzny chcącego po podkreślać swoją sylwetkę

Jak dobrze wiemy, dosłownie każdy pragnie się podobać płci przeciwnej. Jednak jak to dość często się okazuje, nasz własny styl ubierania zamiast podkreślić nasze osobiste walory, to sprawia, iż są one nijakie lub nawet i powodują, iż nasze fizyczne atuty robię się nieatrakcyjne.
Jesienna kolekcja obuwia CROPP

Eleganckie ciuchy konieczne w każdej garderobie - propozycje galerii

Z pewnością niejedna kobieta zrobiłaby wszystko, aby zmienić modowe nawyki swojego partnera. Niestety, w tej kwestii nasi mężczyźni mają swoje własne zdanie, które bardzo trudno jest nagiąć. Mnóstwo pań mogłoby stworzyć wielotomową księgę o tym, jakich wymówek używają ich partnerzy, by tylko nie dać się wciągnąć w zakupy w galerii.
mężczyzna

Co powinien posiadać w szafie prawdziwy mężczyzna?

Podobno wystarczy mieć kilkanaście odpowiednio dobranych ubrań, by wyglądać zawsze interesująco i stylowo. O tym, co powinien posiadać w swojej szafie prawdziwy mężczyzna mówi Agnieszka Handler – stylistka oraz Redaktor Kreatywna portalu www.ForElite.pl.

Przeprowadzone badania wykazują, że aż 95 % tego, jak jesteśmy postrzegani przed innych ludzi zależy od naszej prezencji. Na podstawie wyglądu bowiem wydawany jest osąd o drugiej osobie.
Kobieta siedząca na schodach

Opuściła Cię, a Ty nie wiesz z jakiego powodu?

Każda kobieta posiada swoje wymagania, o których wielu mężczyźni nawet nie zdają sobie sprawy. Traktują oni, albowiem płeć piękną, jak kwiatek do wąchania, lecz nie do poznawania. W jakim ogromnym są błędzie dowiadują się, gdy zaniedbana kobieta od nich odchodzi.
Muchy denim

Jeansowa nowość dla mężczyzn – muchy denim

Wszechobecna popularność jeansu wkracza w kolejne fazy. Tym razem denim szuka swojego miejsca pośród męskich akcesoriów. Kilka dni temu PewienPan.pl zaprezentował pierwszą w Polsce kolekcję muszek męskich, które zostały uszyte właśnie z jeansu.
1 2 3