Menu strony
Mydła
mydła

Popularne mydła - które to są rodzaje

Mydło znane jest ludziom od czasów średniowiecznych. Jest to specjalna mieszanka substancji chemicznych, która ma właściwości myjące i piorące. Mydła stosowane są w każdym domu w prawie każdym kraju. Istnieją w rozmaitych odmianach w zależności od wykorzystania.
kostki mydła

Plusy stosowania naturalnych kosmetyków

Dbałość o zdrowie i powiązane z tym zabiegi są coraz powszechniejsze, coraz bardziej szanowane także przez tych, którzy dotąd nie lubili przejmować się ani jadłospisem, ani kupowaniem jakichś wyszukanych kosmetyków, ani żadnymi pozostałymi zagadnieniami nieciekawymi dla tego, kto dotychczas cieszył się świetną kondycją, nie szczędził ciała i nie domniemywał, że działa w zły sposób.
młodość

Olejek arganowy w dobrej cenie

Wielu ludzi wierzy, że im więcej składników zawiera konkretny kosmetyk, tym wykazywać się będzie lepszą skutecznością. Rzeczywistość niestety wygląda zupełnie odmiennie, a wiadomości czerpane z telewizji czy reklam często wprowadzają nas w mylne przekonanie, czerpiąc korzyści materialne z wysokiej sprzedaży.
skóra wrażliwa kosmetyki Isana MED

Kosmetyki do skóry wrażliwej

Aby wydobyć piękno wrażliwej, wymagającej skóry, należy odpowiednio o nią zadbać. Jednak wybór odpowiednich kosmetyków pielęgnujących to nie lada wyzwanie. W odpowiedzi na potrzeby osób obdarzonych taką właśnie skórą drogerie Rossmann proponują wyjątkową serię kosmetyków Isana MED.