Menu strony
Mydła
mydła

Popularne mydła - które to są rodzaje

Mydło znane jest człowiekowi od wielu wieków. Jest to specjalna mieszanka substancji chemicznych, mająca właściwości myjące i piorące. Mydła stosowane są w każdym domu w prawie każdym kraju. Dostępne są w wielu typach w zależności od wykorzystania.
skóra wrażliwa kosmetyki Isana MED

Kosmetyki do skóry wrażliwej

Aby wydobyć piękno wrażliwej, wymagającej skóry, należy odpowiednio o nią zadbać. Jednak wybór odpowiednich kosmetyków pielęgnujących to nie lada wyzwanie. W odpowiedzi na potrzeby osób obdarzonych taką właśnie skórą drogerie Rossmann proponują wyjątkową serię kosmetyków Isana MED.
kostki mydła

Plusy stosowania naturalnych kosmetyków

Dbałość o zdrowie i powiązane z tym zabiegi są coraz powszechniejsze, coraz bardziej szanowane nawet przez ludzi, którzy nigdy nie lubili martwić się ani jedzeniem, ani używaniem jakichś wyszukanych kosmetyków, ani dowolnymi pozostałymi zagadnieniami nieinteresującymi dla tego, kto dotąd cieszył się dobrą kondycją, nie oszczędzał ciała i nie uważał, że funkcjonuje w zły sposób.
młodość

Olejek arganowy w dobrej cenie

Spora część społeczeństwa żywi przekonanie, że im dłuższą listę składników zawiera dany produkt kosmetyczny, tym będzie bardziej skuteczny. Rzeczywistość niestety wygląda kompletnie inaczej, a wiadomości czerpane z mediów czy reklam niejednokrotnie wprowadzają ludzi w błędne przekonanie, czerpiąc korzyści materialne z zwiększonej sprzedaży.