Menu strony
Kraków
sklep

Kraków – gdzie po zakupy?

Dla mieszkańca Małopolski, który pragnie zrobić duże zakupy w firmowych sklepach, kraków staje się najtrafniejszym wyborem. Miasto smoka wawelskiego przyciąga mnogością galerii handlowych i hipermarketów, z łatwością zaspokajając potrzeby lokalnych i okolicznych konsumentów. To fantastyczne miejsce na buszowanie wśród półek, niezależnie czy podróżujemy samochodem, pociągiem czy autobusem.
Butik  w Krakowie

Biżuteria Alcozer dostępna w butiku Kate&Kate w Krakowie

Kraków to miasto magiczne. Od lat przyciąga artystów, ludzi sztuki, a także tych, którzy uwielbiają rzeczy wyjątkowe i niebanalne. Na mapie krakowa nie mogło też zabraknąć prestiżowego, modnego miejsca z niepowtarzalną biżuterią - butik Kate&Kate, który znajduje się w centrum Starego Miasta. Na wszystkich miłośników oryginalnego stylu czeka tam najnowsza i wyjątkowa kolekcja włoskiej marki Alcozer.
STRADIVARIUS PREZENTUJE “THE LIGHT BOX”

STRADIVARIUS prezentuje “THE LIGHT BOX”

Marka Stradivarius otwiera swój pięćdziesiąty w Polsce salon w zupełnie nowej odsłonie! Premiera sklepu pełnego mody i… światła! odbędzie się już w środę, 13 czerwca w sklepie Stradivarius w krakowie w Galerii Kazimierz wyjątkowe atrakcje i niespodzianki.