Menu strony
Zmarszczki
Frakcyjna odnowa skóry powiek

Frakcyjna odnowa skóry powiek

Problem starzenia się skóry powiek może być rozwiązany nie tylko za pomocą inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Dla wszystkich tych, którzy drżą na samą myśl o skalpelu, istnieje metoda alternatywna bazująca na dobrodziejstwie techniki laserowej.
Twarz bez cienia lata

Twarz bez cienia lata

Kiedy lato w pełni z radością łapiemy każdy promień słońca. Często jednak zapominamy o tym, jakie konsekwencje mogą nieść ze sobą długotrwałe kąpiele słoneczne.
Jak odmłodzić spojrzenie?

Jak odmłodzić spojrzenie?

Skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna, dlatego tak szybko ujawnia pierwsze oznaki starzenia. Aby skutecznie opóźnić ten proces i zachować młody wygląd codzienna pielęgnacja nie wystarczy.
Strzykawka

Botoks

Botoks to trucizna, która w określonych warunkach może być „lekiem”. Znalazła powszechne zastosowanie w leczeniu osób cierpiących na: choroby neurologiczne, migrenę, nadpotliwość, bolesne skurcze powiek i mięśni, zeza, czy ślinotok.
kobiece usta

Najchętniej używane kosmetyki od wielu lat są kupowane głównie przez kobiety

Artykuły pielęgnacyjne w dziedzinie skóry, to absolutnie niezbędna sprawa. Oczywiście w kosmetyczce trzydziestolatki znajdą się też kosmetyki kolorowe, niepozorne kosmetyki do opalania takie jak pomadka ochronna z filtrem, maski, puderniczki, bazy, podkłady. Pamiętajmy o tym, że zacząć jednak powinno się od środka. Bez pielęgnacji - kamuflaż może być skuteczny.
kobieta

Kolagenowa profilaktyka przeciwzmarszczkowa

Każdy z nas wie, że człowiek w siedemdziesięciu procentach składa się z wody. Kolejne trzydzieści procent naszego ciała to różne substancje organiczne, z których najliczniejszą jest kolagen - podstawowe białko budulcowe kości, ścięgien, chrząstek, zębów, a przede wszystkim skóry. Starzenie można opisać jako proces stopniowego ubywania kolagenu z ciała, z naszej skóry, która wraz z utratą kolagenu traci elastyczność i młody wygląd.
bańki mydlane

Mydlana, jedwabista świeżość

Wypielęgnowana i zadbana skóra to najpiękniejsza ozdoba każdej kobiety, pamiętajmy wiec o tym, by o nią odpowiednio zadbać. Ważnym elementem codziennej pielęgnacji powinno być jej codzienne oczyszczanie.

Zabiegi dermatologiczne

W pogoni za karierą, która coraz bardziej dotyczy także kobiet bardzo ważną kwestią jest atrakcyjny wygląd. Dzisiejsze kobiety biznesu osiągają wiele sukcesów, dzieje się to jednakże kosztem życia w ciągłym pośpiechu i braku czasu. Podczas dnia brakuje zazwyczaj czasu na standardowe metody dbania o wygląd i działania pielęgnacyjne, toteż coraz większą popularnością cieszą się wszelkie salony urody oferujące szybkie oraz efektywne zabiegi upiększające.
Piękno od zaraz - zabiegi ekspresowe

Techniki na podtrzymanie skóry w wyśmienitej kondycji

Dla bardzo dużej liczby ludzi aktualnie uroda bywa jedną z najbardziej istotnych spraw, jakimi się zajmują. Jest to naturalnie efektem tego, iż doskonale wiemy, że nierzadko uroda wpływa na to jak jesteśmy postrzegani przez inne osoby. I nie idzie w tym przypadku głównie o naszych najbliższych, ale zwłaszcza o ludzi, których dopiero poznajemy, współpracowników albo szefów. Z tego powodu próbujemy wciąż właściwie dbać o nasz wygląd, jak również staramy się zachować młodość przez jak najdłuższy czas.
baza pod podkład

Premiera baz do makijażu marki Pupa

Bazy pod podkład do profesjonalnego makijażu. 3 różne odcienie dopasowane do konkretnych potrzeb skóry premiera: marzec 2008
1 2 3 4