Menu strony
Akcesoria
Ekspresowe odmładzanie

9 najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej

We współczesnym świecie bardzo dużą wagę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego człowieka. Aktualnie promowany jest niezwykle specyficzny typ urody, oparty przede wszystkim na szczupłym ciele. Sporo kobiet z tego powodu wdraża niezwykle rygorystyczne diety i decyduje się na sporo innego rodzaju wyrzeczeń w imię uzyskania idealnego wyglądu. Z tego biorą się na przykład zaburzenia związane z odżywianiem takie jak na przykład anoreksja, polegająca na obsesyjnym odmawianiu jedzenia.

H&M – ubrania dla każdego

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są oferowane już od prawie 7 dekad. Co prawda w Polsce pierwszy sklep tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero dekadę temu, lecz reszta świata zdążyła się już przyzwyczaić do marki. Pionierski butik H&M powstał zaledwie dwa lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma nazywała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa podpowiada, że wtedy w punktach oferowano tylko kreacje dla płci pięknej.
Męskie torby od VeroStilo

Męskie torby od VeroStilo

Torby dla mężczyzn to temat bardzo śliski. No bo tak: nie chcemy toreb przypominających tych damskich. Poszukujemy dodatków, które będą funkcjonalne, dobrze wykonane a do tego nie będą straszyć pospolitym designem. Jaką torbę kupić, by równie dobrze wyglądała w pracy, na spotkaniu z kolegami i na ważnym spotkaniu?
Nuklearny vintage

Nuklearny vintage

W kolekcji Nuke Real dominującymi elementami są oksydowany metal, pikowania, perforacje i wyraziste geometryczne nadruki. Całość utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce i typowo „męskiej” kolorystyce, z przewagą czerni, bieli, szarości i granatu.
Święta, choinka świąteczna

Zawsze udane prezenty!

Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby to niełatwe zadanie, szczególnie podczas bożonarodzeniowej gorączki zakupów. TK Maxx przygotował specjalne propozycje dla osób, które w poszukiwaniu upominków dla rodziny i przyjaciół kierują się wysoką jakością i doskonałym stylem.
stylistka

Kurs stylizacji ubioru może nam się przydawać

Czasem potrzebujemy delikatnego pokierowania. Każdy pragnie przedstawiać się jak najwspanialej, dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do naszego ubioru oraz tego, jakie dodatki wybieramy.
mężczyzna

Golnie może być komfortowym rytuałem, musisz tylko kupić dobre elementy

Męski zarost, jak wąsy bądź broda, wymaga odpowiedniej pielęgnacji, identycznie, jak jest w sytuacji włosów. Od tego, czy zarost jest zadbany zależny jest wizerunek jego właściciela. Golenie to tradycyjny rytuał, dzięki któremu zarost prezentuje się ładnie. Nie wszyscy panowie jednak lubią ten moment poranka, ponieważ w wielu przypadkach golenie bywa niekomfortowe a czasem nawet bolesne. Można na to poradzić, sięgając po pewne i sprawdzone akcesoria do golenia.

Problem większości kobiet, czyli w co się ubrać

Każda z nas niejednokrotnie stojąc przed garderobą uznawała „Nie mam co na siebie włożyć”. Mimo, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i dziesiątki innych ciuchów. moda ewoluuje jak w kalejdoskopie i należy za nią nadążać. Nie musi to oznaczać zmiany całej garderoby co sezon, ale parę ubrań, które zawsze są modne i mogą stanowić znakomitą bazę stroju należy posiadać.
Garderoba

Znakomite propozycje z szerokiej oferty rynkowej

Od dawna klienci zastanawiają się, jak najkorzystniej i najszybciej skompletować perfekcyjną garderobę. W jakim miejscu mamy szansę na to, aby wyszukać odzież sporej liczby firm, jaka równocześnie jest dostępna w znakomitych cenach? Z pewnością są to sklepy internetowe, odwiedzane każdego dnia przez tysiące internautów.
1 2