Menu strony
Akcesoria
stroje superbohaterów

Na jakiego rodzaju stroje oraz peruki karnawałowe decydują się teraz konsumenci?

W ofercie sporej liczby firm pojawiają się aktualnie wyjątkowe akcesoria. Są zrobione ze specjalnie w tym celu wyselekcjonowanych materiałów, które zadziwiają dobrą jakością. Oferty pojawiają się z niemałą systematycznością, co raduje klientów małych i dużych.
srebrny wisiorek

Czy w naszej szkatułce znajduje się srebrny wisiorek?

Biżuteria okazuje się być bardzo istotnym dodatkiem każdego ubioru. Nawet najprostsza kreacja będzie wyglądała wspaniale, jeśli dobierzemy do niej właściwe akcesoria, w tym biżuterię.
wizyta u fryzjera

Przedmioty przydatne w salonie fryzjera

Zakład fryzjerski jest miejscem, w które udają się klienci chcący skrócić włosy lub zmodyfikować swoje uczesanie. Profesjonalny fryzjer to osoba bardzo utalentowana, z dużą sprawnością posługująca się nożyczkami i innymi akcesoriami. Obecnie salonów fryzjerskich jest bardzo dużo, niektóre z nich prowadzone są przez wykwalifikowanych znawców sztuki fryzjerskiej. Zakłady tego rodzaju muszą być właściwie wyposażone. Także akcesoria tam się znajdujące świadczą o profesjonalizmie salonu.
Ekspresowe odmładzanie

9 najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej

We współczesnym świecie bardzo dużą wagę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego człowieka. Aktualnie promowany jest niezwykle specyficzny typ urody, oparty przede wszystkim na szczupłym ciele. Sporo kobiet z tego powodu wdraża niezwykle rygorystyczne diety i decyduje się na sporo innego rodzaju wyrzeczeń w imię uzyskania idealnego wyglądu. Z tego biorą się na przykład zaburzenia związane z odżywianiem takie jak na przykład anoreksja, polegająca na obsesyjnym odmawianiu jedzenia.

Oferta sklepu sportowego - co masz okazję w nim nabyć?

Sklepy sportowe obecnie zyskują dużą popularność, a co z tym związane ich ilość również zwiększa się. Jest tak ze względu na dużą powszechność uprawiania sportu. Coraz większa liczba ludzi wybiera uprawianie sportu jako sposób spędzania czasu wolnego, a także jako metodę odpoczynku po wysiłku umysłowym. Sklepy sportowe mają różną powierzchnię i zróżnicowany asortyment. Aktualnie bardzo chętnie odwiedzane są sklepy sieciowe, których placówki mają wielką powierzchnię i występują przy wjazdach do miast i w pobliżu dużych supermarketów.

H&M – ubrania dla każdego

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są oferowane już od prawie 7 dekad. Co prawda w Polsce pierwszy sklep tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero dekadę temu, lecz reszta świata zdążyła się już przyzwyczaić do marki. Pionierski butik H&M powstał zaledwie dwa lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma nazywała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, Szweda Perssona, brzmi „dla niej”. Nazwa podpowiada, że wtedy w punktach oferowano tylko kreacje dla płci pięknej.
Męskie torby od VeroStilo

Męskie torby od VeroStilo

Torby dla mężczyzn to temat bardzo śliski. No bo tak: nie chcemy toreb przypominających tych damskich. Poszukujemy dodatków, które będą funkcjonalne, dobrze wykonane a do tego nie będą straszyć pospolitym designem. Jaką torbę kupić, by równie dobrze wyglądała w pracy, na spotkaniu z kolegami i na ważnym spotkaniu?
Nuklearny vintage

Nuklearny vintage

W kolekcji Nuke Real dominującymi elementami są oksydowany metal, pikowania, perforacje i wyraziste geometryczne nadruki. Całość utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce i typowo „męskiej” kolorystyce, z przewagą czerni, bieli, szarości i granatu.
Święta, choinka świąteczna

Zawsze udane prezenty!

Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby to niełatwe zadanie, szczególnie podczas bożonarodzeniowej gorączki zakupów. TK Maxx przygotował specjalne propozycje dla osób, które w poszukiwaniu upominków dla rodziny i przyjaciół kierują się wysoką jakością i doskonałym stylem.
stylistka

Kurs stylizacji ubioru może nam się przydawać

Czasem potrzebujemy delikatnego pokierowania. Każdy pragnie przedstawiać się jak najwspanialej, dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do naszego ubioru oraz tego, jakie dodatki wybieramy.
1 2