Menu strony
Akcesoria
Ekspresowe odmładzanie

9 najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej

We współczesnym świecie bardzo dużą wagę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego człowieka. Aktualnie promowany jest bardzo specyficzny typ urody, opierający się w pierwszej kolejności na szczupłej sylwetce. Wiele kobiet z tego powodu przechodzi na bardzo trudne diety i decyduje się na wiele innego rodzaju wyrzeczeń dla uzyskania idealnego wyglądu. Z tego wypływają przykładowo zaburzenia odżywiania takie jak przykładowo anoreksja, polegająca na obsesyjnym odchudzaniu się.
pierścionek

Dopasowanie atrakcyjnej stylizacji – jakimi kryteriami trzeba się koniecznie kierować?

Sposób ubierania się ma obecnie ogromne znaczenie. Z jakiego względu? Manifestuje on przynależność do określonej grupy społecznej, jest wyrazem indywidualnych preferencji stylistycznych oraz zamożności. Nie należy się w związku z tym dziwić, że zdecydowana większość osób przywiązuje dużą wagę do kompletowania interesujących stylizacji.
stroje superbohaterów

Na jakiego rodzaju stroje oraz peruki karnawałowe decydują się teraz konsumenci?

Wśród ofert sporej liczby firm pojawiają się aktualnie wyjątkowe akcesoria. Są wytworzone ze specjalnie w tym celu wybranych materiałów, które zadziwiają znakomitą jakością. Propozycje pojawiają się z dużą systematycznością, co satysfakcjonuje klientów w różnym wieku.

H&M – ubrania dla każdego

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są oferowane już od prawie siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w Polsce pierwszy butik tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otworzono dopiero dziesięć lat temu, ale reszta globu zdążyła się już przyzwyczaić do firmy. Pionierski punkt handlowy H&M został utworzony zaledwie dwa lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie marka nazywała się Hennes, co w dialekcie jej ojca, obywatela Szwecji Perssona, oznaczało „dla niej”. Nazwa podpowiada, że w tamtym czasie w sklepach sprzedawano tylko produkty dla płci pięknej.
Święta, choinka świąteczna

Zawsze udane prezenty!

Wybór odpowiedniego prezentu dla bliskiej nam osoby to niełatwe zadanie, szczególnie podczas bożonarodzeniowej gorączki zakupów. TK Maxx przygotował specjalne propozycje dla osób, które w poszukiwaniu upominków dla rodziny i przyjaciół kierują się wysoką jakością i doskonałym stylem.
Moda męska

Czym zadziwią nas producenci odzieży w nadchodzącym sezonie?

W sklepach odnaleźć można dzisiaj wiele rozmaitych propozycji, biorąc pod uwagę męskie ubrania. Rewelacyjne propozycje, z jakimi styka się dzisiaj każdy klient w poszczególnych sklepach na rynku odzieżowym, zachwycają oraz zniewalają nieustannie. Idealnie skomponowane propozycje odzieżowe dla mężczyzn to inwestycja na lata, ponieważ klasyka w modzie nie przemija nigdy – jak sama nazwa wskazuje. Szczególnie polecane są te ubrania wysokiej jakości, gdyż stawiamy wówczas na oryginalne rozwiązania każdego dnia.
Salon kosmetyczny hair & nail concept

jakim sposobem wygodnie umeblować salon

Naszym zamiarem jako nowych biznesmenów może być stworzenie salonu kosmetycznego. Prawdopodobnie jest to dobry pomysł na firmę. Ludzie współcześni niesłychanie cenią sobie image najlepiej jeśliby można było wyglądać młodziej.
srebrny wisiorek

Czy w naszej szkatułce znajduje się srebrny wisiorek?

Biżuteria jest niesamowicie ważnym dodatkiem każdego ubioru. Nawet prosta kreacja będzie się prezentowała idealnie, jeżeli dopasujemy do niej odpowiednie akcesoria, w tym biżuterię.
mężczyzna

Golnie może być komfortowym rytuałem, musisz tylko kupić dobre elementy

Męski zarost, jak wąsy czy broda, wymaga właściwej pielęgnacji, podobnie, jak dzieje się w sytuacji włosów. Od tego, czy zarost bywa wypielęgnowany uzależniony jest wizerunek pana. Golenie to codzienny rytuał, dzięki któremu zarost prezentuje się porządnie. Nie wszyscy panowie jednak lubią ten moment poranka, bo w wielu przypadkach golenie jest niekomfortowe a czasem także bolesne. Można na to poradzić, stosując pewne oraz sprawdzone akcesoria do golenia.
Nuklearny vintage

Nuklearny vintage

W kolekcji Nuke Real dominującymi elementami są oksydowany metal, pikowania, perforacje i wyraziste geometryczne nadruki. Całość utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce i typowo „męskiej” kolorystyce, z przewagą czerni, bieli, szarości i granatu.
1 2